Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

12 minutes ago, Manoly said:

Za Maksimovica ovo bas lici na klasicnu patku, desetupolaslukom naruceno novinarstvo i prica "eto pokusali smo sve, ali...".

Meni ovo lici na to da se Maksimovic sam ponudio Terzicu jer kao sto pisu Italijani hoce da se vrati u Srbiju. 
 

Terzic je cutao i hteo da ispadne dzek kako ga je doveo svojom zaslugom, al sjebali ga Italijani i rekli pravi razlog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dragan Mićić said:

Meni ovo lici na to da se Maksimovic sam ponudio Terzicu jer kao sto pisu Italijani hoce da se vrati u Srbiju. 
 

Terzic je cutao i hteo da ispadne dzek kako ga je doveo svojom zaslugom, al sjebali ga Italijani i rekli pravi razlog.

Moze biti, ali da pnovim - u slucaju ovih apsolutno nista ne verujem dok ne vidim igraca sa salom pored cica Toze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

Mozzart javlja pozivajući se na izvore iz Italije da je Nikola Maksimović odustao od prelaska u Leće i da navodno želi da se vrati u Zvezdu ...

Razlog je njegova želja da se iz porodičnih razloga vrati u Srbiju ...

 

Ili u prevodu, Zvezda u ovom momentu nudi više od tih graničnih Seria A klubova...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Pero_Cameron said:

Evo Mocart najavljuje nekog Murilja iz Anderlehta na poziciji beka, reprezentativac Paname. Izvinjavam se za ovo "nekog" ali stvarno dublje ne pratim lige van top5 i Balkana.

kad sam cuo bek iz anderlehta, odmah mi je murillo pao na pamet. decka sporadicno pratim od SP1998 zapazio sam ga na utakmici protiv belgije, gde je bukvalno ustopovao hazarda koji je bio u svom prajmu tada.. igrao tada u americi verujem da je bio dostupan, ali za mrkelu i nasu skauting sluzbu to je spansko selo.  u anderlehtu je bio standardan. klasican bek, ne preterano ofanzivan, mada se i na tom polju vidi napredak u anderlehtu.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Nije baš uspeo da povredi i bubreg kao Pićini, ali kvalitetan CV.

sFXxkwB.png

Pa to se zna da on je on prošlu sezonu propustio zbog povreda, ali naši treba da procene koliko su te povrede ostavile traga na njega.

Videćemo.

2 minutes ago, Nate said:

decka sporadicno pratim od SP1998

baš mlad neki igrač 😂

Edited by Don Juan
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Maksimovic je kod Ancelotija u Napoliju imao poprilicno dobru minutazu (recimo 5 od 6 puta je bio starter u grupi LS u kojoj je bila i Zvezda) i mislim da to dovoljno govori o njegovim kvalitetima i potencijalu. Izvanredne fizikalije i iznadprosecna tehnika za jednog stopera. Nazalost kiksevi koji su mu se desavali u karijeri praceni raznim muljazama sa menadzerima, kiparskim Apolonom i povredama su mu skroz srozali status u Srbiji. Nisam bas za njegov dolazak jer je jasno da mu je karijera u padu i da je potencijalno novi Picini. 

 

Medjutim ja ne vidim razlog za prodaju Erakovica u ovom trenutku. Sasvim je realno da se plasiramo u LS i u tom slucaju cemo da profitiramo i mi (15 miliona evra kroz uefa nagrade pa ne moramo da ga prodajemo) i on tako sto ce do SP u Kataru odigrati 6 utakmica LS, igrati standardno u nasoj ligi i tako verovatno rezervisati sebi mesto u reprezentaciji, a kakva je situacija sa srpskim stoperima mogao bi cak da uleti i u startnu postavu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za Maksimovica je jedino tacno da je odbio pozajmicu u Lecce iz licnih razloga. To pisu Italijani i to nije spekulacija vec fakat. Ali FKCZ se nigde ne spominje.

Ima platu o 1.7 mil po sezoni u vazeci ugovor sa Djenovom. 

Ne znam kako bi uopste i dosao kod nas, osim pozajmice sa pravom otkupa narednog leta u iznosu od recimo 3 mil evra, a da deo plate ove sezone daju Italijani, u Zvezdi moze max da dobije 600k plus neki bonusi. 

 

Igracki, verovatno je bolji od Milunovica, zapravo jeste, CV to govori, mladji je od Miluna, ali Milun je djed Miluna i drzi svlacionicu i dobar lik, dok Maksimovic mi deluje kao nadmen cova, mada ga licno ne poznajem, ovo je samo moje nagadjanje, mozda gresim, ali eto tako, nekako mi ostavlja utisak coveka kojem je na terenu sve ravno do Kosova i nema emocija previse. 

 

Sigurno je dobar stoper, ali Cupo je najbolji fit za Dragovica, ovako dobijamo jos jedno 1.90 + stopera bez nekog velikog radijusa kretanja. 

 

Sto se tice LS, polako sa tim, treba da izbacimo dva rivala, a ko se opece na Sheriffu i Omoniji , taj i u Pyunik duva. Ali mislim da nekih gluposti ne bi trebalo da bude, bar za ovo 3 kolo, ali moraju da udju 100000% u taj dvomec.

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Sigurno je dobar stoper, ali Cupo je najbolji fit za Dragovica, ovako dobijamo jos jedno 1.90 + stopera bez nekog velikog radijusa kretanja. 

Pa ne znam koliko je fit, ali on svakako ima mnogo veći radijus kretanja od Miluna. Opet, kako kažeš, i meni izgleda to malo verovatno da je istina, ali videćemo.

Link to comment
Share on other sites

Kako niko ne zapamti gobeljiceve kikseve a svi se kao sećaju da je Maksa kiksao protiv Bordoa a u stvari je glavni kiks napravio ludi Bajko. Upariti Dragovića i Maksimoviça je idealan scenario za Zvezdu a uz to Maksa moze i kao desni štoper u formaciji sa tri igrača u zadnjoj liniji. Kupuj mrkela maksu oprastam ti onda i rišarija i falka.

  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...