Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

          Trener- Gobeljic (samo to jos nije bio)

 

 

                 Motika 

Stankovic  Milunovic  Katai Rodic

                Borjan Pavkov

Dragovic     Pankov       Lekovic

                 Erakovic

 

Evo ovako bih ja to, sto da ne, ako Stankovic moze na beka nek se prilagode i ostali sta ima veze. 

 

  

Edited by Redstar0356
Link to comment
Share on other sites

Taj lik iz Anderlehta ima ugovor do 2025 ...

Cena,barem po Transfermarketu 3,5 milki ...

Verujem i da mu primanja tamo nisu mala ...

Mnogo je to para za nekog ko će da 10-15 minuta menja našeg univerzalca ... 😂

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Prva asocijacija za Anderleht vezano za manipulativni igracki kadar (macka u dzaku - "decko koji obecava") mi je Luka Adzic. Ako je ovaj bek iz Anderlehta po slicnoj formuli zavrsio u Anderlehtu upitno je  kako ce se ovde pokazati. Nama sirovine nisu potrebne narocito na mestu beka imamo ih vec. 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/union-se-utesio-pobedom-u-briselskom-derbiju-i-od-anderlehta-napravio-redovnu-musteriju-video/420118  Drugi klip direktan crveni karton ala Gobeljic 😄

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ljubitelj baklave said:

 

Mitrovic je oko 1.80, nesto poput Kataija. 

 

Mene me je iznenadilo da je Silja 1.90 visok, ne deluje mi tako, mada ga nisam davno gledao. 

 

Nizi je od Kataija il je Katai krupniji pa se meni cini da je visi. 

 

Meni je Mitrovic ok igrac, jes da ne znamo gde cemo s njim, ali nama ne gine da dovodimo igrace iz SL, i realno je bolje Mitrovic nego Krstovic ili slican slucaj iz proslosti za koje smo isto znali da istresemo lovu.

 

Elem, dovodimo desnog beka, dal ovog iz Anderlehta il nekog drugog, al dovodimo. Stankovic ce biti alternativa.

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Redstar0356 said:

          Trener- Gobeljic (samo to jos nije bio)

 

 

                 Motika 

Stankovic  Milunovic  Katai Rodic

                Borjan Pavkov

Dragovic     Pankov       Lekovic

                 Erakovic

 

Evo ovako bih ja to, sto da ne, ako Stankovic moze na beka nek se prilagode i ostali sta ima veze. 

 

  

Moze ovo na "vise od posta"?

Vecu glupost i manje bitan upis nikad nisam procitao na forumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto sumnjate u Stankovica. Pa ni Gobeljic nije prvenstveno bio desni bek, pa se prekvalifikovao i sasvim mu fino ide. Zasto mislite da Stankovic ne bi mogao tako, ili bolje.

Edited by Sreten Žujkić, penzioner
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, iamsho4sho said:

Ljudi pa jel moguce da dovodimo jos jedno krilo umesto da pokrijemo gorecu poziciju desnog beka'?????!! Ovog Mrkelu treba najuriti odmah!! 

Pa sta je ovo!! 

 

Šta se bre ljudi uzbuđaavate? Sva ova krila što imamo sve su to potencijalni desni bekovi... a po potrebi i levi...

Će se reši !!!

Link to comment
Share on other sites

Gobeljic je zadnji vezni, centralni vezni bio u Napretku, nikakav desni bek nije bio. Na Mari nam je dao veoma lep gol, kad je bocnuo loptu, kad je Grof bio trener, na otvaranju sezonu 2 2 ili 1 1 je bilo, to je ona sezona Mucheom , Ruizom i ostalima. On zapravo kod nas NIKADA nije igrao def veznog, a kao takvog smo ga doveli, vec desni bek i to je to. Malo se i preteruje sa njegovim kritikovanjem jer to nije njegova pozicija prirodna. 

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Gobeljic je zadnji vezni, centralni vezni bio u Napretku, nikakav desni bek nije bio. Na Mari nam je dao veoma lep gol, kad je bocnuo loptu, kad je Grof bio trener, na otvaranju sezonu 2 2 ili 1 1 je bilo, to je ona sezona Mucheom , Ruizom i ostalima. On zapravo kod nas NIKADA nije igrao def veznog, a kao takvog smo ga doveli, vec desni bek i to je to. Malo se i preteruje sa njegovim kritikovanjem jer to nije njegova pozicija prirodna. 

 

 

Gobeljic je u Slogi u kojoj je ponikao igrao desnog beka, tek ponekad u sredini, ali bas retko, sve dok nije otisao u Napredak, kad je igrao prednjeg veznog pa i spica. Tako da nije bas da mu je to toliko strano. 

 

A igrao je zadnjeg veznog na prvoj svojoj utakmici u Zvezdi kad je slomio onog mucenika s Malte, posle doduse nije. :D

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Ne znam zasto sumnjate u Stankovica. Pa ni Gobeljic nije prvenstveno bio desni bek, pa se prekvalifikovao i sasvim mu fino ide. Zasto mislite da Stankovic ne bi mogao tako, ili bolje.

Ide mu odlično,sjajno maltene fantastično.😀Nije lako dogurati do kapitena.

Kao Gobelja može i moj deda Slavko od 94 leta,a ako mali ne može bolje nek batale taj eksperiment.

Link to comment
Share on other sites

Mozzart javlja pozivajući se na izvore iz Italije da je Nikola Maksimović odustao od prelaska u Leće i da navodno želi da se vrati u Zvezdu ...

Razlog je njegova želja da se iz porodičnih razloga vrati u Srbiju ...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dragan Mićić said:

Nije on bio toliko los u Napoliju, ali ne znam sta da mislim.

Bolja opcija od Milunovića svakako.

 

NIsam ga doduše gledao dugo, ali generalno je dosta bolji igrač.

 

edit. može da igra i desnog beka, ako zatreba.

Edited by Don Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Bolja opcija od Milunovića svakako.

 

NIsam ga doduše gledao dugo, ali generalno je dosta bolji igrač.

 

edit. može da igra i desnog beka, ako zatreba.

Mislim da ima vise da ponudi od Milunovica. Jebiga i ako ode Erak posle kvalifikacija stoperski tandem Dragovic - Maksimovic ne izgleda lose koliko bi mogao kad bi Mrkela doveo nekog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...