Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

On 9/9/2022 at 9:59 PM, dzoneee said:

 

Kakvo odvratno društvo, pod društvo mislim na society u ovoj zemlji.

 

Od svih stvari koje ovde mogu lako da se primete najodvratnija mi je ova što su ljudi ovde prelako potkupljivi. Neverovatno su potkupljivi. 

Ajde ovog jednog neću da komentarišem, ali ova ostala trojica su kao neke legende te Zvezde a i našeg fudbala. Umesto da oni budu ti koji će da prave pritisak da se dobro radi u klubovima, savezu, reprezentaciji, omladinskim školama, školama trenera itd. kao što je to često slučaj u nekim zemljama, oni svojim poltronstvom kopaju klubovima još dublje rupe. To mislim na sve gde neki ljudi od kredibiliteta i reputacije mogu da utiču na nešto u ovoj zemlji, ne samo za FKCZ i fudbal ili sport uopšte. Tako su brate mili potkupljivi da je to pravi bezobrazluk, a kada se bude pravilo nešto u čast tog kluba prvi će biti ti koji će držati neki govor ili davati savet. Znači neverovatni smo. Odvratno društvo, ogavno!

 

Sad citam te vucibatine i nalecem na ovaj deo:

 

Quote

- Šteta! Trebali smo da pobedimo sa 1:0 ili 2:0! Bili smo bolji. Očigledno, drugi penal je bio suđen da nam se ukradu dva ili tri minuta do kraja meča.

 

:lol_2::yawn2::ajme:

 

Standardna paranoja kako nas niko ne voli i kako su se svi zaverili da nas uniste. Klasican SNS recnik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Odmah nepopularno misljenje: ja mislim da je Milojevic solidno spremio utakmicu. Fino ih je zatvorio i jedini veliki propust je sto je uvrstio Srnica u 11. Za to nema pardona. Neko je rekao da su ovi doslli po bod..e..sad..kako mi to mozemo tacno da znamo? Mozda jesu zaista,a mozda vise nisu ni mogli. Priznajem i da su mu izmene bile lose. Mislim da nismo bili nadigrani i da je remi bio najrealniji scenario,ali isto tako priznajem da se nisam ni potresao kad im je sviran penal. Jbg..izgubio sam vise strpljenje sa klubom koji je nekada bio veliki..

Nije ovo uopšte nepopularno mišljenje. Čitajući topik stekao sam utisak da većina deli stav da je utakmica dobro postavljena, glupost Srnića to ne umanjuje, ali da su izmene i samo vođenje utakmice loše odrađeni.

 

2 hours ago, Drug Crni said:

Takodje smatram da kriterijum glavnog sudije nije bio ujednacen. Ako je svirao penal nad Golovinom,trebao je i nad Benom. Iako je cini mi se @Knipextvrdio da nije bio penal,ja bih rekao da pre jeste. Kontakt je postojao. Lopta jeste malo pobegla Benu,ali jos vise je bezala Golovinu. Po meni previd.

Nisam tvrdio, rekao sam da mi deluje da nije bilo kontakta, mislim na inicijalni kontakt kojim ga igrač Monaka obara. Utisak mi je da Ben počinje da pada pre kontakta i da je to razlog što nije sviran penal. Takođe sam dodao da se iz uglova koje smo mi videli na TV-u to ne vidi najbolje i da VAR sigurno ima još kamera i bolji pogled. Pošto se nisu oglasili meni tu sve jasno.

Edited by Knipex
Slovo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dakle, ne sme da se zvizdi Srnicu, ne sme da se zvizdi upravi... A kome sme i treba? Valjda opet i samo Piksiju. Steta sto se nisu dosetili pa da ceo sever onom citkuzantu Žanderu priredi ovacije posle Atine.

Mnogo veci klubovi od nas ispizde na balvane koji svojim idiotizmima ukanale klub. Seca li se neko onog Greška, mislim da je bio Slovak. Dosao u Inter, imao ugovor na 4 godine. Usrao klub u odlucujucoj utakmici za titulu u Rimu protiv Lacija. Navijaci popizdeli i expresno najuren iz Intera. Nikakve podrske, nikakvi transparenti. Napolje i tacka.

Kakva sve imena nisu dobijala zvizduke na Marakani. Ali, to su bila vremena kada je apsolutno jedino vazno bilo sta se pruza na terenu. Nikoga nije zanimalo da li igrac vernik, humanitarac, srbenda, da li je kao klinac bio na severu... Sada Darko Kovacevic ne bi mogao da dodje u Zvezdu, stariji znaju zasto mu ne bi bilo dozvoljeno.

Malopre je pomenut Šekularac. Šeki i Piksi... Dve totalno razlicite licnosti, razlicita i igraca. Navijaci su ih voleli zbog onoga sto su pruzali na terenu i to je bilo samo vazno. Imali su i jos jednu zajednicku stvar, a to je da ih je Dzajic mrzeo. Šeki je javno govorio o tome i napadao Dzaju. Bio je takav covek, bez dlake na jeziku. Piksi iz postovanja nije o tome pricao, iako posledice te mrznje oseca i danas.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ovo sranje po Dzajicu vec prelazi u patologiju.

Dzajic mrzeo Piksija?

Doveo ga u Zvezdu, dao mu kapitensku traku preko zivog Boska Djurovskog, stao na njegovu stranu u sukobu sa Bata Stanetom, izgurao ga na brzinu za petu Zvezdinu zvezdu.

Moze se o Dzajinim glupostima i promasajima napisati enciklopedija u 10 tomova, zato nemojte izmisljati gluposti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Redstar0356 said:

Uporedjivanje sranja van terena Šekularca, Robija i ostalih sa Srnicima i Gobeljicima  je kao bukvalno uporedjivanje mangupa i djilkoša 

 

Mangup je odlican u školi zbog svog znanja, omiljen u društvu jer je šmeker, beži iz škole i pravi smicalice profesorima al na kraju ode na faks i zavrsi u roku, postane akademski gradjanin. 

 

Đilkoši je ponavljac, radi isto sto i mangup al nema nikakvog šmeka u tome, ponavljace par razreda  a posle toga ide da kopa kanale

 

 

Zvezda je mangupski a ne đilkoški klub.

Sekularca su navijaci voleli, jer je bio medju najboljim fudbalerima Evrope tog vremena. Da je bio neki antitalenat kao Gobeljic verovatno bi rekli da je djilkos.

 

Evo da uporedimo u danasnjem timu Borjana i Gobeljica. Borjan je najbolji golman Zvezde poslednjih 30 godina, a Gobeljic je panj. S druge strane ponasanje im je vrlo slicno, ali je Borjan obozavan od navijaca, a Gobelju niko ne moze da gleda ocima. Osim ovih sa severa, a verujem da je i to foliranje. Tu je ta razlika. Ako si dobar igrac, volece te sve i da si najveci ljakse.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzaja je sve to za Piksija uradio dok je Piksi bio igrac u Zvezdi. Kasnije sve suprotno. On kao vrlo sujetan covek nije mogao da smisli sve glasnije price da je ovaj najveci srpski fudbaler. Okrenuo je navijace sa severa protiv njega. Ono urlanje da su oni vojska Dzajina u vreme Piksijevog predsednikovanja... Ono sto je najbitnije je da se pod Dzajinim uticajem stvorila slika koji Panic i ostali kao recitaciju guraju, a to je da je za sve lose u Zvezdi kriv Piksi, da je uoropastio klub, da je pokrao pare i pobegao... Sve sa ciljem da se zameni teza i da se onaj ko je milione izvukao iz Zvezde, sklapao znamo kakve menadzerske ugovore sa igracima iradio ko zna sta jos u zvezdaskoj javnosti abolira, a da se kao glavni krivac targetira neko drugi, tacnije Piksi. Pa tako generalstabovci i danas pominju Bronovickog a sto puta veci promasaji ove bagre i ne pominju jer imaju uspehe, a Piksi sa Zengom valjda nije imao.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, berti said:

Dzaja je sve to za Piksija uradio dok je Piksi bio igrac u Zvezdi. Kasnije sve suprotno. On kao vrlo sujetan covek nije mogao da smisli sve glasnije price da je ovaj najveci srpski fudbaler. Okrenuo je navijace sa severa protiv njega. Ono urlanje da su oni vojska Dzajina u vreme Piksijevog predsednikovanja... Ono sto je najbitnije je da se pod Dzajinim uticajem stvorila slika koji Panic i ostali kao recitaciju guraju, a to je da je za sve lose u Zvezdi kriv Piksi, da je uoropastio klub, da je pokrao pare i pobegao... Sve sa ciljem da se zameni teza i da se onaj ko je milione izvukao iz Zvezde, sklapao znamo kakve menadzerske ugovore sa igracima iradio ko zna sta jos u zvezdaskoj javnosti abolira, a da se kao glavni krivac targetira neko drugi, tacnije Piksi. Pa tako generalstabovci i danas pominju Bronovickog a sto puta veci promasaji ove bagre i ne pominju jer imaju uspehe, a Piksi sa Zengom valjda nije imao.

"mi smo vojska Dragana Dzajica" se peva  od devedesetih. Propast severa pocinje kad se stih jedne druge pesme menja i  "umesto popa Dzaju mi zovite" peva "pored popa Dzaju mi zovite".

Piksi kao predsednik ...tja. Dovoljno je reci da u  pohod na Ligu Sampiona ulazi sa Randjelovicem na golu i Boskom Djurovskim kao trenerom.

Ko je bolji igrac stvar je ukusa. Ni jedan nije napravio karijeru ni blizu Dejana Savicevica.

Empirijski:

-kao fudbaler u Zvezdi Dzajic>Stojkovic

-kao funkcioner u Zvezdi Dzajic> Stojkovic

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

Ovo sranje po Dzajicu vec prelazi u patologiju.

Dzajic mrzeo Piksija?

Doveo ga u Zvezdu, dao mu kapitensku traku preko zivog Boska Djurovskog, stao na njegovu stranu u sukobu sa Bata Stanetom, izgurao ga na brzinu za petu Zvezdinu zvezdu.

Moze se o Dzajinim glupostima i promasajima napisati enciklopedija u 10 tomova, zato nemojte izmisljati gluposti.

Да ли ти уопште посматраш временску димензију!? Знаш ли ти шта се све десило од играчких времена Бошка Ђуровског преко председниковања и једног и другог па до данашњих дана?

Ја мене је Џаја 3.Звездина звезда баш као и Пикси пета и то ништа неће промијенити јер гледам терен, како се гледа свуда на свијету према играчким легендама. Али Берти је у праву код нас је све поремећено па имамо неке који су бише подобни, више легенде, некима иду транспаренти и поштовање а неким напушавање. Неки дан у Народном позоришту сав тај гламур за 60 година доласка Џаје у Звезду (!?) да би Џаја нахранио сујету а Терзи Џаја добар привјесак, параван и конекција према многима. На крају Терзу најављују као мало којег сиректора/председника у историји а неки не смију да приђу Маракани. Па то је постало болесно.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Venger said:

Sekularca su navijaci voleli, jer je bio medju najboljim fudbalerima Evrope tog vremena. Da je bio neki antitalenat kao Gobeljic verovatno bi rekli da je djilkos.

 

Evo da uporedimo u danasnjem timu Borjana i Gobeljica. Borjan je najbolji golman Zvezde poslednjih 30 godina, a Gobeljic je panj. S druge strane ponasanje im je vrlo slicno, ali je Borjan obozavan od navijaca, a Gobelju niko ne moze da gleda ocima. Osim ovih sa severa, a verujem da je i to foliranje. Tu je ta razlika. Ako si dobar igrac, volece te sve i da si najveci ljakse.

P to sam i ja rekao 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, pavijan2 said:

"mi smo vojska Dragana Dzajica" se peva  od devedesetih. Propast severa pocinje kad se stih jedne druge pesme menja i  "umesto popa Dzaju mi zovite" peva "pored popa Dzaju mi zovite".

Piksi kao predsednik ...tja. Dovoljno je reci da u  pohod na Ligu Sampiona ulazi sa Randjelovicem na golu i Boskom Djurovskim kao trenerom.

Ko je bolji igrac stvar je ukusa. Ni jedan nije napravio karijeru ni blizu Dejana Savicevica.

Empirijski:

-kao fudbaler u Zvezdi Dzajic>Stojkovic

-kao funkcioner u Zvezdi Dzajic> Stojkovic

 

Drugi je kontekst kada je to pevano ranije, ovde je rec o evropskom gostovanju kada je malteme Piksiju pevano na uvce. Ne secam se tacno koja utakmica.

Piski je imao Bajevica i Zengu, a to su pojmovi za oba Milojevica i Dekija. Da ne pricam koga je sve imao Dzaja i koga je sve dovodio.

Zasto sever nije prihvatio nikada Piksija kao funkcionera? Od samog starta, mada se oni peru pa govore drugacije. U cije osinje gnezdo je dirnuo kada je razotkrio kakvi ugovori su sklapani sa igracima, pa je resavanje tog balasta proglaseno za naivece urusavanje kluba u istoriji. Zasto se u dramoserstvu severa uvek zaboravlja period kada je onaj Vujin nasledio Pilsija i kada je nastao najveci dug... Toliko sumnjivih stvari je bilo.

Gde je Dzaja da malo zastiti Piksija posle svih sranja koje je doziveo. Nema ga, ni reci. Jer mu to godi i hrani njegovu sujetu jer je najveci koji hoda Marakanom na koju odavno ne dolaze Dejo, Piksi, Vidic, Juga...

I gle cuda, na Piksija najvece napade ispaljuje Terzinjo jer mu je ovak izbacio sina iz drvljenja patke u savezu. Cudna ta ista talasna duzina na kojoj su severnjaci i Terzinjo. 

Dabome, slucaj Bronovicki je kriv za sve, pa i za Srnicevo bitisanje u Zvezdi. Randjelovic i Djurovski su primer loseg, a Srnic o Gobeljardo su primer  jebavanja u mozak i to procentualnog jebavanja.

Ko je veci igrac..  Meni je Dejo najveci, pa Piksi, Šeki i Dzaja. Prva dvojica ne smeju na Maru, treci skoro isto nije smeo. Cetvrti je tu. Dok duhovi lebde...

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jebeno velicanje Vucicevog selektora.

Piksi1988. : Navijam za Slobodana Milosevica

Piksi 2005 : Glavni ljudi u upravi mu Kostunicin Micko mesalica i mali Marko.

Piksi danas : Vucicev selektor.

Sad sto nekome Dzajicevo govno opravdano smrdi, a Piksijevo mu iz nekog razloga mirise, do njega je,a ne do ove dvojice.

Meni je Pizon broj 1 od igraca koje sam gledao, iza njega u istom rangu Robert, Piksi , Dejo.

Najvise sam voleo hronoloski: Srba, File,Dule, Nedja,Sele, Srebrenko, Rajko, Milko*,Mita*, Jovica,Halil,Bora, Robi, Darko.

*jebi ga.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pavijan2 said:

Jebeno velicanje Vucicevog selektora.

Piksi1988. : Navijam za Slobodana Milosevica

Piksi 2005 : Glavni ljudi u upravi mu Kostunicin Micko mesalica i mali Marko.

Piksi danas : Vucicev selektor.

Sad sto nekome Dzajicevo govno opravdano smrdi, a Piksijevo mu iz nekog razloga mirise, do njega je,a ne do ove dvojice.

Meni je Pizon broj 1 od igraca koje sam gledao, iza njega u istom rangu Robert, Piksi , Dejo.

Najvise sam voleo hronoloski: Srba, File,Dule, Nedja,Sele, Srebrenko, Rajko, Milko*,Mita*, Jovica,Halil,Bora, Robi, Darko.

*jebi ga.

 

Govorimo o trouglu Piksi-navijači-Dzaja.

Vucic, Sns... Pa ima li veceg petljanja nego sto ovo sada radi Terza. A Terza, Dzaja i navijaci duvaju u istu tikvu sto se tice Piksija.

Ko bese abolirao Dzaju. Isti taj sns. I to za pogesno postavljen postupak. Zabole nekog za to sto je ovaj pokrao Drulica, neka se njih dvojica ganjaju tu. Problem je sto je Dzaja ošurio Zvezdu za milione i za to je morao da odgovara. Gde su pare? Uzeo sps? Pa gukni sada posle 100 godina, ne hapse za viceve o Titu više, cega se bojis.

Piksiju se nije ostavila mogucnost da su pare maznuli sa vise distance, Dzaju niko i ne pita. A svi se secamo i renoviranja mokrog čvora Marakane.

Ima Piksi putera na glavi, ali da bude neprijatelj broj jedan I glavni krivac maltene i za Mrkeline promasaje... Tesko.

 

Link to comment
Share on other sites

Pomalo cudan sastav, al ajde. Nema Dragovica, to mi je malo cudno. Al nema ni Pesica i Srnica, sto mi je drago. Ne kapiram ni ko je napadac, pretpostavljam Ben ili Bukari, jer igraju i Mitrovic i Katai i Bukari. Ako je ovo sto imam tacno.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bode said:

Pomalo cudan sastav, al ajde. Nema Dragovica, to mi je malo cudno. Al nema ni Pesica i Srnica, sto mi je drago. Ne kapiram ni ko je napadac, pretpostavljam Ben ili Bukari, jer igraju i Mitrovic i Katai i Bukari. Ako je ovo sto imam tacno.

Је л можеш овде да поставиш састав, нисам га могао нигде пронаћи.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

CRVENA ZVEZDA: Borjan – Gobeljić, Eraković, Milunović, Rodić – Sanogo, Kanga – Bukari, Katai, Mitrović – El Fardu Ben.

 

Dobijamo ovo.

Отпустимо 2 класична нападача, доведемо једног и епилог крајњи да игра, боље речено да глуми нападача Бен... Немам неки позитиван осећај пред ову утакмицу, али ово се мора победити, једноставно мора, како год.

Link to comment
Share on other sites

 

Ne vidim poentu za Sanogom npr, on je totalno defanzivno orjentisan. To mi pomalo govori da je trener nesiguran protiv jednog Pazara, al ajde da kazemo oprezan, da ga ne kritikujemo, a nije ni pocelo.
Druga promena bi po meni morala da bude Ben - Kulibali. Ovo mi je nesto po sistemu "Ben ga uvek uvalja"😂

Link to comment
Share on other sites

Mene raduje da vidim standardnog Sanoga, Verujem da ce i Kangva uci u drugom. Na klupi je Pesic 

1 minute ago, Bode said:

 

Ne vidim poentu za Sanogom npr, on je totalno defanzivno orjentisan. To mi pomalo govori da je trener nesiguran protiv jednog Pazara, al ajde da kazemo oprezan, da ga ne kritikujemo, a nije ni pocelo.
Druga promena bi po meni morala da bude Ben - Kulibali. Ovo mi je nesto po sistemu "Ben ga uvek uvalja"😂

Sanogu su potrebne utakmice. Tako da uigravanje za Evropu je ocigledno.

Edited by suptil
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...