Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Hvala Dekiju na svemu i srecno mu u nastavku karijere. 

 

Imalo je sta da mu se zameri, ali sada kada pogledamo, treneri se trose, menjaju, preuzimaju odgovornost i svojevoljno odlaze iz kluba (Grof, Milojevic, Stankovic svi su sami dali ostavke), ali oni koji su ubedljivo najveci problem su i dalje tu i dalje ce nastaviti da brukaju klub, da ne rade posao kako treba, da ih boli ona stvar da vracaju dugove, jer njih ne zanima u kakvom stanju ce ostaviti klub i sta ce se u buducnosti desavati. Trecu godinu uzastopno smo u kvalifikacije usli bez pravog napadaca, sa malo ili ni malo kvaliteta na desnom beku, a ove sezone cak ni zadnjeg veznog nismo imali. Skauting se zasniva na preporukama ko zna koga i na igracima koji su vec igrali kod nas. Gotovo svaki strani igrac je bio promasena investicija i finansijski i igracki. Pojedini domaci igraci se preplacuju, daju se velike plate i bonusi igracima koji nemaju kvalitet za ovo sto mi pokusavamo da igramo. Stankovicu, kao i svakom prethodnom o narednom treneru se moze zameriti taktika, postava, ali to su sve manji problemi u odnosu na sve sto sam nabrojao. Ne znam uopste sta da mislim zbog ove promene na klupi, jesam bio za to, ali dok god su ovi u upravi nista se sustinski bitno nece promeniti. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Milojevica su svi hvalili kod nas. Dok je bio pomocni, kazu da je velika zasluga njegova za taktike i sve kod Miloja.

Zbog njega su igrali mladi igraci

Voli da gura mlade, u svim ekipama bilo je dosta mladih u prvoj postavi

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vlaDixXx said:

Zbog njega su igrali mladi igraci

Voli da gura mlade, u svim ekipama bilo je dosta mladih u prvoj postavi

Druze, to sto ti pricas je revolucija a nisam siguran da je to u planu niti ima neke potrebe za drasticnim promjenama ("tjeranje matoraca" npr).

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, BojanaCZV said:

Fudbal koji je Zvezda igrala protiv Rendzersa, posebno prva utakmica, je nesto najlepse sto sam gledala u poslednjih 15 godina minimum.

 

Ja ne mislim da je Deki bio los, ali mislim da je bio malo konfliktan.

 

Svakako hvala mu na svemu i puno srece mu zelim!

 

Deki Stankovic ❤️

Definitivno smo postali isti kao komsije, oni slave Man utd, Real itd, a mi ispadanje od Rendzersa.

Nije ovo namenjeno tebi, stvarno je tako u globalu.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Преузео апсолутно одговорност  на себе у правом смислу те речи и за то треба да има велико поштовање. Желим му све  најбоље и даљој тренерској каријери и убеђен сам да ово није крај, вратиће се Деки једном, сигурно. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realno, po svim društvenim mrežama je već 80% njih bilo protiv Stankovića. Da kažemo, javno mnjenje. 

Mislim da je shvatio da više nema podršku navijača + nema ni RSB-a da uradi damage control + ne možeš ni doveka da se provlačiš na demagogiju, nisu ljudi slepi.

 

Opet, svaka čast za potez. Kada bi se potrudio, za 5-6 godina bi mogao da bude dobar trener, jer je i ovde pokazao u nekim momentima da može da bude savremen, ali je ipak i početnik i fali mu dosta rada da bi došao na nivo koji je potreban za naš klub.

 

Nadam se da se ipak razmišlja o nekom ozbiljnom imenu sa iskustvom kao trajnom rešenju. Milojević kao prelazna opcija ok, ali ne mislim da ćemo sad da procvetamo i da je majstor taktike za ovaj level.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Mogao je Deki i ostati do kraja sezone kao jos jedna sansa.

Steta je vec ucinjena, a u prvenstvu je autoput do titule. Gore nije moglo vec samo bolje, al ocigledno je da je Deki emotivac koji je sagoreo, na zalost.

ja mislim da je zbog bolda upravo sada pravi trenutak da se sece nesto sto ocigledno ne ide

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ocekivao sam ovako nesto, ali tek u decembru. Nesto slicno kao sto su uradili Vladan Milojevic i Stankovic. Sigurna prednost u prvenstvu i (mozda) dvomec u Evropi, dosta lagodna pozicija i pravi tajming. Grupe bismo odigrali bolje nego avgustovske meceve, tako je bilo uvek pod Stankovicem.

 

Bilo je dosta lepih i ruznih stvari, hvala mu za zimske dvomece i solidnu igru u grupama LE. Svakako je u trouglu kolmovani lopova-Mita Smota-Deki Stankovic on poslednji koji treba da ide.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hvala Dekiju za sve. Ali jednostavno mislim da je dostigao plafon i da ne moze bolje. Mnogi pisu da sad nije vreme za menjanje trenera, ja mislim da je pravo vreme. Imace vremena da vidi sa cime raspolaze i da na zimu nadogradi ekipu. Partizan je i onako katastrofa ove sezone tako da titula ne bi trebalo da dolazi u pitanje. Jbg u LE sta bude, bolje i tako pa da napravimo jaci tim za LŠ sledece godine nego da se opet brukamo.

Edited by VukVule1988
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni said:

Definitivno smo postali isti kao komsije, oni slave Man utd, Real itd, a mi ispadanje od Rendzersa.

Nije ovo namenjeno tebi, stvarno je tako u globalu.

 

Ma znam, ali mislim da necemo trenutno naci boljeg trenera.

 

Mislim da je moglo sa Dejanom drugacije, da nam je normalna uprava.

 

On mi je stvarno delovao da mu tako malo nedostaje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...