Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

8 hours ago, vepar said:

 

 

malo ste se zaleteli

 

a kad terzic bude prodavao igrace po 20, 30 miliona i procente od sledecih prodaja onda ce moci da se mozda poredi sa maminjom

 

covek je od jednog dinama koji je pre raspada juge bio nesto jaci od vojvodine po uspesima, a miljama iza hajduka uspeo da napravi najjaci i najkonstantniji tim na balkanu

 

Cekaj, zar nije Terzicu glavna zamerka sto je lice sa poternice? A sta je Mamic? Jel se tom istom Mamicu sudi (ili je cak osudjen, ne znam) za malverzacije za koje je optuzen da je radio bas u Dinamu. Terzina optuznica bar nema veze sa Zvezdom.

 

Da se razumemo, nemam nameru da branim Terzica, ali mi nije logicno da neko zamera Terzicu da je kriminalac, a kaze Mamic je super lik. Ako nesto lici na raspali stadion OFK Beograda koji je ostao iza Terzica, to je Maksimir. Posle tolikih stotina miliona evra koje su prosle kroz taj klub.

 

Dinamo nije uzor poslovanja na koji treba Zvezda da se ugleda. A i Terza stalno hvali Mamica i istice da mu je maltene idol.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, JohnnyDragon said:

Sad pričam sa kolegom, kontamo, nama je ekipa 30+, još se puši, pije, splavari, sasvim logično da nema kondicije

Niste fer, Sigurno da ima takvih, ali dobar deo njih nije takav. Čak sam Ivanića samo jednom video u nekom noćnom izlasku i to u pozorište.

 

edit. čak cenim da ćemo to pre da vidimo kod mlađih fudbalera.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, mare80 said:

Dobro,uslikani su Velja i Spiridon na delu ... 😄

Uvek će biti takvih. Za Velju mi je iskreno žao, pošto je mogao nešto da postigne u karijeri, ovako će kao Simić u neki JSL klub kada mu istekne mandat u Zvezdi (ako ikad).

Link to comment
Share on other sites

Malopre čitam da je Tejlor prekinuo prednost i svirao faul nakon kog je pao autogol Pavkova jer se čuo zvižduk pištaljke sa istoka pa je većina igrača stala zbunjena. Sad vraćam film i čini mi se da je Tejlor stvarno prvo rukom pokazao prednost, samo sam ja pomislio da je zaustavio zbog reakcije igrača Makabija kojeg je Ivanić faulirao.

 

Nema šta, ono kad hoće sve da se namesti ono se namesti i da ga jebeš...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jedan od retkih kriticki napisanih tekstova u nasoj "mejnstrim" stampi. Mislim da je u stampanom izdanju "Zurnala" siri,ali i ovaj nije los za procitati.

 

Quote


Od istog novinara postoji i kriticki osvrt na Kanginu ulogu i ponasanje u celokupnom mandatu kod nas,koji je ovde prenet u celosti.
 

Quote


Kao i ovaj.

 

Quote


Naravno,sa nekim delovima i detaljima tekstova se ne slazem,ali je posle skandaloznih "analiza" utakmice na Areni i RTS,i ovakav osvrt vredan neke paznje,pa mozda i pohvale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eto najavio mu izmenu u poluvremenu, to je najveća glupost koju je napisao ovaj novinar. Ako si kao trener nesiguran u igrača nema šta da mu najvljuješ nego ga u poluvremenu zameniš i tačka. Ako ga upozoriš da igra oprezno a on krene i dalje oštro i na ivici crvenog onda odmah zamena. Međutim naš "trener" niti je menjao Kangu u poluvremenu niti je Kanga na početku drugog bio na ivici crvenog kartona tako da je zamena nakon 6 minuta drugog jednog od dva najbolja igrača totalni promašaj.  Autoritet trenera se stiče stavom, iskrenošću prema igračima i sastavljanjem najboljeg tima. Nisu igrači glupi pa da ne znaju da neko igra što mora a ne što vredi i onda trener koji to forsira nema više autoritet, znaju da je poslušnik i tako ga i tretiraju. Da ne navodim sad da su nam neki igrači dobijali mnogo više crvenih nego Kanda pa se i dalje guraju a o penalima koje su skrivili ne mora da ponavljam priču. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Venger said:

Ma kakav Andjus, okrece se kako vetar duva. Evo imate ovde oko 57-58 minuta, sipa hvalopspeve na ovaj tim, pre dve nedelje.

 

Da ne budem shvacen pogresno pa da velicam Andjusa, opste je poznato da on u 5 dana promeni plocu, kako koji nalogodavac nalozi, ali zna nekad da izjavi nesto sto je istinito, a sto se ne moze cuti/procitati ni od jednog drugog "sportskog novinara" u zemlji

Link to comment
Share on other sites

Nek je nazdravlje Pavkov Milancetu, opasna talija ga je pratila do meca u sredu.

Covek kad ga pogledas onako na prvu - nije fudbaler, a on metnuo neke bitne golove.

Jbg zvao sam ga kljusetom, a ustvari mi drag momak. 

Svakako bolje da je otisao.

Edited by Manoly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

ja se ovog despotovica secam kao jednog potpunog bezveznjaka

nije nam valjda stvarno on 1. pik za centarfora?

Kog pika da ima Mita podguzna muva?

Ne znam samo sto Marin nije angazovan sa svoje pozicije za goruca pitanja sa transferima, ako i to nije neka kombina.

Link to comment
Share on other sites

I utakmica sa Jang Bojsima je bila poslednja Benu u našem dresu. Na toj utakmici je dao autogol, naši ga nisu prijavili za LŠ, ali on ostade. 

Pavkov je uradio sve isto, čak hteo i da ostane ipak, ali na kraju ode. 

Da znaju ovi naši da ne uvode u ključnim utakmicama igrače kojima to treba da bude last dance. 

 

Srećno Pavkela! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Dropkick Murphys said:

I utakmica sa Jang Bojsima je bila poslednja Benu u našem dresu. Na toj utakmici je dao autogol, naši ga nisu prijavili za LŠ, ali on ostade. 

Pavkov je uradio sve isto, čak hteo i da ostane ipak, ali na kraju ode. 

Da znaju ovi naši da ne uvode u ključnim utakmicama igrače kojima to treba da bude last dance. 

 

Srećno Pavkela! 

Mozda Arapi traze igrače koji mogu i autogol da daju?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...