Jump to content

Panathinaikos-nova era evropskog velikana!!!


Devil In My Pants

Recommended Posts

18 minutes ago, fradler said:

Dejo ima okej rezultate, ni bolje ni losije od onoga sto se moze ocekivati s obzirom na roster kojim raspolaze i autonomiju kojom ne raspolaze. Imao je onaj grozan pocetak kad mu je Vlada Jo sacuvao posao, ali sad je vec jasno da ce izgurati sezonu do kraja, ako ne udavi Bejkona u nekom trenutku. Previse tu ima kvaliteta da bi upao u neki tezak kanal, a opet premalo da bi uradio bilo sta vredno pomena i aktivirao drugu godinu ugovora. Ako nam Duska pokupi Barsa, prirodno je da se vrati kuci, ali otom potom.

Sve si lepo napisao. Legit je da Pao da temelj ove sezone Deji, ako sl sezone uz nadogradnju ne pokaze da moze da bude medju top8 i jednak bar sa Oly cao. Ove sezone ce to malo teze ici i to je realnost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Devil In My Pants said:

Sinoc sam pricao sa navijacima PAO i oni su odusevljeni Zvezdom...ovu bracu Kacalakis ne vole, plejevi su raspad. Radonjic im se ne svidja jer nema ni F4 turnir, ali najvise ih bode Pedulakis kojeg blago receno mrze.

Šta kažu za Papajanisa,imam utisak da i on nije baš poštovan od strane navijača.I kakvo mišljenje imaju o Baconu.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dobar u piku said:

Šta kažu za Papajanisa,imam utisak da i on nije baš poštovan od strane navijača.I kakvo mišljenje imaju o Baconu.

Bejkon im je Bog...Papajanis imaju uglavnom dobro misljenje koliko sam provalio. Smetaju im Pedulakis, blizanci i Lee...sa tim da kazu da su oba pleja u najboljem slucaju back up.

 

Svesni su da nemaju tim, ali Bejkon Bog..Papajanis u fazonu radi sta radi..nista extreme dobro, nista ni lose..

 

Pedulak8s im je kancer i nije im jasno sto je uzeo Lija 😉 mada je to samo deo.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

Bejkon im je Bog...Papajanis imaju uglavnom dobro misljenje koliko sam provalio. Smetaju im Pedulakis, blizanci i Lee...sa tim da kazu da su oba pleja u najboljem slucaju back up.

 

Svesni su da nemaju tim, ali Bejkon Bog..Papajanis u fazonu radi sta radi..nista extreme dobro, nista ni lose..

 

Pedulak8s im je kancer i nije im jasno sto je uzeo Lija 😉 mada je to samo deo.

Ovaj jedan blizanac i nije los kao ni Lee koji im je odigrao nekoliko dobrih mečeva.Ponitka,Grigonis i Gudatis su m mnogo veći problem jer su el igrači.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Devil In My Pants said:

Sinoc sam pricao sa navijacima PAO i oni su odusevljeni Zvezdom...ovu bracu Kacalakis ne vole, plejevi su raspad. Radonjic im se ne svidja jer nema ni F4 turnir, ali najvise ih bode Pedulakis kojeg blago receno mrze.

 

Znaci bukvalno sve suprotno od tebe.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Devil In My Pants said:

Bejkon im je Bog...Papajanis imaju uglavnom dobro misljenje koliko sam provalio. Smetaju im Pedulakis, blizanci i Lee...sa tim da kazu da su oba pleja u najboljem slucaju back up.

 

Svesni su da nemaju tim, ali Bejkon Bog..Papajanis u fazonu radi sta radi..nista extreme dobro, nista ni lose..

 

Pedulak8s im je kancer i nije im jasno sto je uzeo Lija 😉 mada je to samo deo.

 

Vidi se da imaju ozbiljno košarkaško znanje 😄

 

Ajde ovo ostalo može da se debatira, ali da neko nešto krivi blizance je presmešno. Dva mlada domača igrača sa ruba rostera bukvalno. Jedan nije ni dobio pravu priliku, dok ovaj drugi odradi onu limitiranu ulogu koja mu je namenjena sasvim ok.

Link to comment
Share on other sites

Fall 33 index Papajanis i Gudaitis 4 zajedno,koji put već Fall uništava Papajanisa,on je da ne kažem šta, a ne jedan od boljih centara u EL.Jos ovi zečevi na kraju daju aplauz Bejkonu,a ne vide da sa tim privatnikom je ovo maks...Mada kad sam čuo da Devil kaže da ga kao Boga poštuju sve mi je jasno bilo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Benito said:

Sta bi ovo? 😁 @Devil In My Pants

 

Ma kod njih je otrovana atmosfera. Vrv fudbslski navijaci..da su izgubili od Albe zvonilo bi im jaje.

 

Pisem im da imaju temelj za sl sezonu i da su ovu odavno izduvali...ljudi ne uzivaju u kosarci vec samo u pobedama. Nije bajno...Po meni na kecu skripi i treba top cetvorka..tipa sta znam..bice bolje 🙂 dve pobede od top8 🙂

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ma kod njih je otrovana atmosfera. Vrv fudbslski navijaci..da su izgubili od Albe zvonilo bi im jaje.

 

Pisem im da imaju temelj za sl sezonu i da su ovu odavno izduvali...ljudi ne uzivaju u kosarci vec samo u pobedama. Nije bajno...Po meni na kecu skripi i treba top cetvorka..tipa sta znam..bice bolje 🙂 dve pobede od top8 🙂

Evo vam Polonara, idealan za vas roster 😊

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Naslučivalo se u zadnjih nekoliko utakmica da ovo ne ide u pravom smeru. Danas je bila samo kulminacija svega toga. Ova ekipa jednostavno ne igra košarku Deje Radonjića.

 

Šta sve ovde ne valja, mogli bi da analiziramo do sutra. Može li ovo da se popravi, i dali če uopšte biti pružena šansa za tako nešto, videčemo.

Link to comment
Share on other sites

Dejo ako dočeka 2023. na klupi mora prvo dobiti Bayern u idućem kolu i onda najmanje jednu od dvije doma u duplom kolu (Fener i Maccabi). 7-10 nakon prvog kruga je još i prihvatljivo, 6-11 (uz ovakav poraz od najvećeg rivala na domaćem terenu) bojim se da neće biti. 

Link to comment
Share on other sites

Razbijanje Promitheasa u gostima 31 razlike. Zadržali ih na 44 poena. Dobar znak za Radonju, da je tim još uvek motivisan i spreman da grize.

 

Veliki deo posla izneli domači igrači. Kalaitzakis, Papagiannis, Bochoridis, Mantzoukas sa največim minutažama. Očekujem da se u narednom periodu drugačije rasporedi minutaža. I da če više prilike dobiti igrači koji su spremni da izgrizu parket, jer se stvarno nemože više dopustiti da tim izgledao onako bledo kao u derbiju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...