Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Just now, Bek said:

Dobro, bre, da li moze ni covek da se sprda ovde? Ceo post sam konstruisao tako da stavim Covica u 12. Ako je zabranjeno malo zajebancije, banujte me.

 

Jebem ti foru kad moram da je objasnjavam.

 

raskinuli smo (vas sve tri me ne interesuju vise)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bek said:

Dobro, bre, da li moze ni covek da se sprda ovde? Ceo post sam konstruisao tako da stavim Covica u 12. Ako je zabranjeno malo zajebancije, banujte me.

 

Jebem ti foru kad moram da je objasnjavam.

 

serem ti se u foru kad moraš da nam objašnjavaš

e sad il je glupa fora do yaya

 

il smo svi mi glupi do yaya a ti najpametniji...


al očigledno da se svi mi s tobom nekako ne uklapamo  i da je možda bolje da ne pišeš na ovome govnetu od foruma, sa isfrustriranim pojedincima kao što si onomad (pre jedno 3 meseca) lepo napisao:

 

Quote

Divno je zaista nabiti vas na kurac (ne sve) i pozdraviti zauvek (sve), idemo do zlata, SRBIJA!

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 

27 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

serem ti se u foru kad moraš da nam objašnjavaš

e sad il je glupa fora do yaya

 

il smo svi mi glupi do yaya a ti najpametniji...


al očigledno da se svi mi s tobom nekako ne uklapamo  i da je možda bolje da ne pišeš na ovome govnetu od foruma, sa isfrustriranim pojedincima kao što si onomad (pre jedno 3 meseca) lepo napisao:

 

 

Mi pisemo, vi uredjujete. Sta sad pravimo problem? 

 

Imam nalog na ovom forumu, nije dupli nalog, nisam bot...bio sam banovan, sad nisam.

 

Ja pisem ono sta hocu da pisem, to da li se slazemo ili ne, da li je nekome smesno ili ne, da li se uklapamo ili ne...to nije bitno. Da li ovde mogu da pisu samo smesni ljudi koji se uklapaju sa svim ostalim forumasima?

 

Ako krsim pravila, banuj me, u cemu je problem? Da li sam ja za vreme dok sam bio banovan molio da me odbanujete, pravio duple naloge?  

 

Tvoje je pravo, naravno, da nikad ne zaboravis sta sam pisao, ali ja sam trenutno slobodni korisnik ovog foruma. Ako sam rekao da necu pisati vise, a sad pisem, to je samo moja sramota. Sramota je jedno, pravila foruma su nesto drugo.

 

Ja cu da pisem ako mi se pise dok imam nalog, eto, nije me sramota, a tvoje je da mi to onemogucis kao urednik foruma, tako sto ces me banovati ako mislis da treba. Nece svet propasti sta god da se desi.

 

Toeto.

Link to comment
Share on other sites

Blago sam iznanedjen izborom pomocnika. Ali moze se reci prijatno. Obojica vec imaju iskustva kao prvi treneri ali ipak i dosta vremena pred sobom.

 

Sto se tice stranaca, principijelno sam protiv ali da ne drvimo dok ne dodje zaista do toga.

 

Link to comment
Share on other sites

Zašto cheatovati kao dete, igraš sa kartama koje imaš jbg. Ne verujem da stvarno misli da bi svako voleo da vidi Duranta u reprezentaciji, siguran sam da bi svako voleo da ga vidi u klubu za koji navija ali definitivno ne žele svi da ga gledaju u reprezentaciji.

Sent from my D6503 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Ace Rimmer said:

mi smo bili pošteni i časni u oba svjetska rata pa nemamo ništa danas od toga.

Apsolutno se ne slazem.

 

Sto kaze citat gore:

 

Quote

Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bojdo said:

Nama su zlato donijele igračice koje su izabrane u staartnu petorku prvenstva, Sonja, Ana, pa onda Jelena Milovanovic. Sve ostale su bile vodonoše.

Ne slazem se s ovim vidjenjem, ali nije ni bitno. 

Bitno je da smo u reprezentaciju doveli djevojku koja sa Srbijom ima vezu samo preko trenera. I nikome to nije smetalo. 

Link to comment
Share on other sites

To je greška, po meni. Malo drugačije se doživljva muška reprezentacija. Mislim da je 80% ljudi protiv stranca, pa bio on i Lebron i da Kokskov nece uci u takav eksperiment

 

Meni to gubi smisao bez obzira na fleksibilna pravila i želim da kao i Litvanci budemo doslijedni u tome.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bojdo said:

To je greška, po meni. Malo drugačije se doživljva muška reprezentacija. Mislim da je 80% ljudi protiv stranca, pa bio on i Lebron i da Kokskov nece uci u takav eksperiment

 

Meni to gubi smisao bez obzira na fleksibilna pravila i želim da kao i Litvanci budemo doslijedni u tome.

Ja sam za da igramo samo sa nasim igracima. Samo kazem da nemamo principijelan stav po tom pitanju i da nemamo pravo da tako nesto prebacujemo drugima, jer imamo u svom omiljenom sportu takvu situaciju. To sto je zenska reprezentacija u pitanju ne smeta nam kad se identifikujemo sa zenskom odbojkaskom reprezentacijom.

 

Link to comment
Share on other sites

Što bi mi smetala ženska reprezentacija u odbojci kad za nju igraju igračice koje su  iz Srbije i Republike Srpske? Koje su mastale o nacionalnom srpskom dresu kao klinke, koje su sanjale da ga obuku. Za koje samo postoji Srbija kao reprezentacija.

 

Citiraću jednog kolegu forumasa, sta je za njega reprezentatija, sa čim se slažem.

 

Kratko i jasno:

 

Reprezentaciju gledam kao vlasništvo srpske košarke, košarkaškog saveza, svakog onog deteta koje je maštalo o nacionalnom dresu, koje je odraslo slušajući priče o Kićanoviću, Dalipagiću, Divcu, Paspalju, Teodosiću..
 

Edited by Bojdo
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Bojdo said:

Što bi mi smetala ženska reprezentacija u odbojci kad za nju igraju igračice koje su  iz Srbije i Republike Srpske? Koje su mastale o nacionalnom srpskom dresu kao klinke, koje su sanjale da ga obuku. Za koje samo postoji Srbija kao reprezentacija.

 

Citiraću jednog kolegu forumasa, sta je za njega reprezentatija, sa čim se slažem.

 

Kratko i jasno:

 

Reprezentaciju gledam kao vlasništvo srpske košarke, košarkaškog saveza, svakog onog deteta koje je maštalo o nacionalnom dresu, koje je odraslo slušajući priče o Kićanoviću, Dalipagiću, Divcu, Paspalju, Teodosiću..
 

Dosta više sa romantičarskim pogledom na sport u kojem smo počeli da gubimo korak sa svetom. 

 

Ne treba nam još jedan rukomet. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ace Rimmer said:

Ja sam generalno za strance u reprezentaciji, mi smo bili pošteni i časni u oba svjetska rata pa nemamo ništa danas od toga.

 

Jer se od stare slave ne živi i moraš konstantno da držiš korak i da guraš napred.

 

 

Samo pogledaš dokle je dogurala domaća liga, domaći timovi,...

 

 

Ja sam bio skeptičan po pitanju Đorđevićevog naslednika i iskopina Kokoškova me je oduševila, sad još i Jovanović + Milojević u stručnom štabu umesto Mute i Jovice, deluje već ono baš ozbiljnije nego kod bivšeg Selektora, što me raduje da neki smisleniji vetrovi duvaju KSS-om. 

 

Posle bolnog prizemljenja letos, sad me opet neki hype puca polako 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...