Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

12 minutes ago, СтелаРоса said:

Izvinjavam se ako je vec bio predlog, ali evo jos jedan perspektivni trener:

 

image.png

Taj će kad mu istekne mandat 2027. da postane prvi čovek u istoriji koji je u isto vreme i predsednik saveza i selektor

Edited by Урош19
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Опет доста ће зависити ко дође на чело КСС ако би то био Човић онда би Сашу Обрадовића могли да отпишемо одма. Мислим да би Човић прво покушао да убеди Карија да остане, а резервна опција Алимпијевић. Ако неко други преузме онда је могућ и Саша Обрадовић и повратак Ђорђевића и неке друге опције.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Aleksa Avramović: Ne želim da verujem da Kari ide! Iz Partizana sam otišao kao bolji igrač i čovek

 

Po svemu sudeći ti naredni uspesi bi bili sa novim selektorom na klupi jer se Svetislav Pešić zvanično povukao sa mesta trenera nacionalnog tima Srbije.

"Treba da se čujem sa njim. Ne želim da poverujem da se to desilo. Ne ja, nego svi igrači".

 

Sam je u superlativu nastavio da priča o čoveku koji je u velikoj meri uticao na sve prethodne uspehe Srbije.

"On zna koliko znači nama igračima, a i koliko mi značimo njemu. Napravio nas je boljim košarkašima, milina je sarađivati sa njim. Zna on sve šta mislim o njemu. Ne samo o njemu nego i o Draganu Tarlaću, žao mi je što odlazi jer je on bio idealan čovek za tu poziciju direktora. Želim mu sreću u Bajernu, velikoj organizaciji. Njega krasti velika vrlina, smirenost. Jako je smiren i to je njegova karakteristika koja je meni u glavi kada pomislim na njega. Sa svima je napravljena porodična atmosfera jer kada god stigne obaveštenje da se okupljamo, oseti se pozitivna energija. Svi jedva čekamo da se skupimo i družimo. Vratili smo taj legendarni kult, a za to je zaslužan trener i naravno igrači jer svi osećamo ljubav prema državi".

 

Na pitanje da li bi želeo da vidi Svetislava Pešića i dalje na klupi Srbije, Avramović se nije dvoumio: "Nadam se da će ostati selektor... Mislim... On sve zna".

Činjenica je da je taj ostvareni kult uticao na veliki uspeh i osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim igrama.

"Sličnih smo godina svi na parketu. Znamo se dugo, znamo ko šta radi i svako je imao svoju ulogu, jasne zadatke i zato je sve bilo tako... Samo taj poraz od Amerike..."

 

Činjenica je da je taj ostvareni kult uticao na veliki uspeh i osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim igrama.

"Sličnih smo godina svi na parketu. Znamo se dugo, znamo ko šta radi i svako je imao svoju ulogu, jasne zadatke i zato je sve bilo tako... Samo taj poraz od Amerike..."

Kakva je Aleksa dusa ❤️

  • Like 8
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Izvinjavam se ako je vec bio predlog, ali evo jos jedan perspektivni trener:

 

image.png

Mozda covek samo koristi priliku da odradi strucnu praksu kao uslov da prijavi diplomski. Mislim realno koliko ljudi to donese samo kao potvrdu iz neke firme, a vidi njega sve posteno. 

Salu na stranu, ali ja se njemu prosto divim do imbecilnosti, koliki je on zamlata. 😁

Link to comment
Share on other sites

Quote

Одлука селектора Светислава Пешића да не продужи уговор са Кошаркашким савезом Србије (КСС), коју је саопштио пре три дана у интервјуу „Политици”, одјекнула је и међу српским репрезентативцима. Како сазнајемо, неколико играча који су недавно у Паризу освојили олимпијску бронзу, позвало је Пешића да би од њега из прве руке чули да ли је то његова коначна одлука и какви су му планови. Међу њима је и капитен Богдан Богдановић.

 

Opet Politika :classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

"Voleo bih da ostane. Već smo u nekoj grupi komentarisali. Svi smo odreagovali kao: 'ma...' Ja mu ne verujem, mislim da će ostati. Znamo svi koliko smo se približili, napravili smo radnu atmosferu, kult, pobednički mentalitet. A tim potezima može da se to naruši. Da prebacimo malo pritisak na Karija", nasmejao se Bogdanović.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, DameTime said:

Imali smo neku kreativnu radionicu na poslu, gde smo osmišljavali neki vizual koji će nam stajati uramljen na stolu.

 

Pogodite šta je moj vizual :57:

 

  Hide contents

spacer.png

 

Fali tu još the Matori. Delicious lamb has to be from Pirot. Well roasted, salted 'till ur teeth get numb. 

Edited by Molina23
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Molina23 said:

Fali tu još the Matori. Delicious lamb has to be from Pirot. Well roasted, salted 'till ur teeth get numb. 

 

Prva ideja je bila fotka gde su nakrivljeni na postolju, pa da dodamo Karija pored. Međutim kao što vidiš ograničeni smo prostorom, ovo je ram 10x15 cm.

 

Tako da sam se na kraju odlučila na ovu fotku posle utakmice sa Nemačkom, gde slave svi zajedno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...