Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Sale ima rezultate sa reprezentacijom, ali ima je sa tim igracima koje je sada otpisao.

Svi igraci su potrosili svoje slobodno vreme da bi posvetili sebe reprezentaciji, besplatno, Jedino se Saletu placa kao seltektoru drzavne reprezentacije, kojem to nije jedini posao, vec radi i kao trener u drugim timovima ( promenio ih je nekoliko od kako je selektor, a rekao je da nece biti trener ni jednog tima do got je selektor).

Nije uredu da na ovakav nacin izvise jedan od najvaznijih igraca i jedan koji uvek treba da ima mesta u prvih 12.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

svi treneri su egoistični. pogotovo oni koji imaju uspeha u poslu a bili su legende kao košarkaši. it is what it is.

 

kao što rekoh 100x, samo je pitanje uzroka. kad god je bio neki lični problem sa selektorom, on je to i izložio novinarima.

kada nije bio problem sa njim, izbegavao je

 

videćemo, ja bih voleo da kaže svoj stav na temu (100x sam to napisao)

 

edit @leki bg

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

svi treneri su egoistični. pogotovo oni koji imaju uspeha u poslu a bili su legende kao košarkaši. it is what it is.

 

kao što rekoh 100x, samo je pitanje uzroka. kad god je bio neki lični problem sa selektorom, on je to i izložio novinarima.

kada nije bio problem sa njim, izbegavao je

 

videćemo, ja bih voleo da kaže svoj stav na temu (100x sam to napisao)

 

edit @leki bg

Samo da da intervju od 3 minuta novinaru po izboru.

Forumi i soc.mreze su se usijale. Sportando komentarise, Eurohoops. Nanosi stetu i srpskoj kosarci. Neka izadje, objasni i tera dalje kako god je zamislio...

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, dekkard said:

Baš mučan osećaj izaziva sve ovo. Nisam verovao da će se pojaviti neko ko misli da je veći od tima koji vodi, to je instant recept u propast.

 

 Otkako je Micova najurio, propadosmo načisto. I tada se postavio iznad tima koji vodi, što nas je odvelo u katastrofu neslućenih razmera. Pod hitno vratiti Moku ili Šakotu dok još nije kasno. Može i golubar iz naftalina. 😀

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, drgnk said:

 

 Otkako je Micova najurio, propadosmo načisto. I tada se postavio iznad tima koji vodi, što nas je odvelo u katastrofu neslućenih razmera. Pod hitno vratiti Moku ili Šakotu dok još nije kasno. Može i golubar iz naftalina. 😀

Da li je iko trazio Dudu ili Moku?

Micov je izbacen tokom priprema,  Kalinic i Nedovic za "zelenim stolom", velika razlika. 

 

Edit: A ovi "dokazi" iz naftalina da je Kalina konfliktan tip i gradske price (citaj: izmisljotine) da ga nece BB i Teo su spinovi da im Nebojsa Krstic pozavidi.

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

24 strane za 30 sati. Slabo je to.

 

Djordjevic je imao, i jos uvek ima moju bezrezervnu podrsku. Ali ova dva otkaza mora da objasni. Za Kalinu ste vec sve rekli, a Nedovica je potencirao kao nosioca reprezentacije.

 

Ja zelim da verujem da je za nepozivanje Kaline razlog losa atmosfera (sranje sa saigracima, sranje sa selektorom, kako god), a kod Nedovica sportski, odnosno da je Sale procenio da mu nije potreban. U sve ostalo, sto ukljucuje bilo kakvo mesanje govana na vlasti, ne zelim da poverujem, i ne verujem da ce jedan Sale Djordjevic takvu stvar sebi da dozvoli. Ali, kao sto rekoh, za nepozivanje ovakva 2 igraca mora da se izadje na KZS i kaze vise od "moja odluka, tacka".

 

P. S. svidja mi se razmena misljenja izmedju forumasa. Ne racunajuci avangardno ubacenog agenta koji prska sto su u pitanju Kalinic i Nedovic, a ne Bogdanovic i Milosavljevic, manje vise svi iznose argumentovane stavove, makar se i ne slagali medjusobno.

 

Sve u svemu, jedva cekam prvenstvo. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, drgnk said:

 

 Otkako je Micova najurio, propadosmo načisto. I tada se postavio iznad tima koji vodi, što nas je odvelo u katastrofu neslućenih razmera. Pod hitno vratiti Moku ili Šakotu dok još nije kasno. Može i golubar iz naftalina. 😀

Ne mesam se u raspravu,ali nemoj brate to "golubar iz naftalina"

Doticni "golubar" je trenercina kakav Sale nece postati pa makar se jos sto godina bavio trenerskim poslom....

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, leki bg said:

Da li je iko trazio Dudu ili Moku?

Micov je izbacen tokom priprema,  Kalinic i Nedovic za "zelenim stolom", velika razlika. 

 

Edit: A ovi "dokazi" iz naftalina da je Kalina konfliktan tip i gradske price (citaj: izmisljotine) da ga nece BB i Teo su spinovi da im Nebojsa Krstic pozavidi.

 

Nisam mislio bukvalno na pomenute trenere. Valjda razumeš pojam ironije. Micova sam istakao kao primer činjenice da Đorđević nema problem da donese teške odluke i da ne teži povlađivanju javnosti niti ima potrebu da se nekome dopadne. Istina je da ne znam da li je priča u vezi Kalinića istinita ali ni ti ne znaš da nije, da bi mogao da iznosiš ovakve kategorične tvrdnje.

Link to comment
Share on other sites

Nisu Šakota i Moka jedine alternative. Mogao bi Saša Obradović, Kokoškov (ako bi hteo) ili Žika Obretković (ako je živ), verujem da bi se i on snašao sa ovakvim igračima. Mada verujem da bi zadržao Kalinu i Nedovića u 12.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mare80 said:

Ne mesam se u raspravu,ali nemoj brate to "golubar iz naftalina"

Doticni "golubar" je trenercina kakav Sale nece postati pa makar se jos sto godina bavio trenerskim poslom....

 

Pazi, slažem se sa tobom i jesam upotrebio neprimeren izraz za Ivkovića. Ali pogledaj sad ovaj apsurd. Uporedi rezultate Dudinog mandata od 2009. do 2013. i Đorđevićevog od 2014. do 2017. Vidljiva je razlika i u rezultatima, i u kvalitetu igre i u atmosferi unutar tima. Pri tome je za vreme Ivkovićevog mandata dolazilo do otvorenog antagonizma između njega i pojedinih igrača (Raduljica, Mačvan, Labović...) dok Đorđević do sada nije imao većih problema sa odazivanjem igrača (povrede ne računam).

Edited by drgnk
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, pantelia24 said:

 

 

Djordjevic je imao, i jos uvek ima moju bezrezervnu podrsku. Ali ova dva otkaza mora da objasni. Za Kalinu ste vec sve rekli, a Nedovica je potencirao kao nosioca reprezentacije.

 

 

Ne mora .

Kad je neki selektor to radio?

I koja bi svrha bila tog objašnjavanja?

Nismo mi akcionari reprezentacije da nam se moraju opravdavati objašnjavati neki potezi i odluke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, berti said:

Jbt, u vecini komentara po portalima se likuje zbog brisanja Kaline i to zbog njegovih izjava o Kosovu.

Maksimalan nivo ludila ove zemlje je tu negde.

 

a komentari po portalima = zemlja? 

 

Link to comment
Share on other sites

Ispada da je Kalina neki faktor, za čije otpadanje sa spiska mora da se očituju selektor, Ustavni sud i Sveti Sinod.

 

Pa bar je otpao na vreme da može isplanirati odmor i letovanje.

Mislim da je ovom dvojcu selektor učinio veliku uslugu, što ih je otpisao u ovoj fazi.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...