Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

23 minutes ago, Boujee said:

Jebote, uopšte nisam razmišljao da će se utakmice igrati u toku radnog vremena i da praktično do finala i polufinala neću moći ništa da gledam. Katastrofa... 

Ja uzimam odmor u tom periodu, ne zelim nista da propustim :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, kalistenika u rutini said:



Ja te podržavam kad lupetas kojesta i nastavicu, ali kako si ovo uspeo da odvalis? emoji1787.png


Pa prosto je, kao sto Raduljica nikad ne bi bio izvucen iz Kine da nije bilo Saleta u PAO i kasnije balkanske veze u Armaniju, iz ne znam kojih razloga, tako je i Simon mozda nekom drugom mogao da bude talija i gotivac pa da ga stavlja u recenicu sa Teodosicem i Bjelicom.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalistenika u rutini said:

Jesmo mi nekad ispastali na terenu zbog toga što se Radulja i Salo vole?

Ja koliko se sećam njihova emotivna veza nikad nije uticala na to da Radulja ne isporuci na terenu.

 

ma ja sam uvek za ljubav, ali zena nekad treba da kaze muzu u godinama da je dosta bilo, da ne moze vise sam da radi majstorske poslove po kuci, povredice se, ode kuk, koleno, sta ce posle?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dekkard said:

Kalina ima snimak njih dvojice i to je pravi razlog izbacivanja?

 

Now we're going somewhere!

 

I ne samo da ima snimak nego su ga uhvatili kako ga sapunja pa su se obojica uplasili sta ce biti kad odu negde daleko i budu sami u hotelu!

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

 

ma ja sam uvek za ljubav, ali zena nekad treba da kaze muzu u godinama da je dosta bilo, da ne moze vise sam da radi majstorske poslove po kuci, povredice se, ode kuk, koleno, sta ce posle?

Oce da se jebe sa vodoinstalaterom, vidim ja fino

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dekkard said:

Kalina ima snimak njih dvojice i to je pravi razlog izbacivanja?

Eh pa baš bi onda bilo logično da ide.

 

Pre će biti da se Sale plaši prevare pa ga je zato izbacio.

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, goldberg said:

Pretpostavljam da ce Djordjevic da se odluci izmedju Bircevica i Raduljice i Simonovica i Milosavljevica za ta dva preostala mesta. Sigurni su Teo, Micic, Jovic, Guduric, Bogdan, Lucic, Bjelica, Jokic, Milutinov i Bobi.

 

Da sam na njegovom mestu ja bih izbacio Bircevica i Simonovica. Trojku ionako mogu i bekovi da pokriju, a Jokic moze i na 4, sto je objasnilo nekoliko forumasa, pa da sad ne ponavljam njihove reci.

Kako Jokić na 4? Čovek je igrao 0 minuta na četvorci cele sezone. Najbolje je da drugog igrača prvenstva stavimo na pogrešnu poziciju. E'o link ako ne veruješ 😄 https://www.basketball-reference.com/teams/DEN/2019.html#all_pbp

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nicklord said:

Kako Jokić na 4? Čovek je igrao 0 minuta na četvorci cele sezone. Najbolje je da drugog igrača prvenstva stavimo na pogrešnu poziciju. E'o link ako ne veruješ 😄 https://www.basketball-reference.com/teams/DEN/2019.html#all_pbp

 

 

 

Pa igrao je prosječno 7 minuta po utakmici, ako se ne varam, sa Plumijem u petorci. Ko je tu bio 4, a ko 5, manje je bitno.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Del Piero said:

Solidno samoubistvo bi bilo kad bi igru nase reprezentacije prilagodili Jokicu i njegovoj ulozi iz Nuggetsa.

 

Kako vidiš Jokićevu ulogu u reprezentaciji?

 

Ne mora da se kopira igra iz Denvera, ali mislim da bi mu trebalo dati loptu u ruke i igrati kroz njega. Jbm li ga, kapiram i da Fiba pravila ne favorizuju Jokićevu igru previše, zato me baš zanima kako će to da izgleda i šta je stručni štab smislio.

 

Imamo najboljeg centra na svetu koji igra prilično specifično, nismo dugo imali tako dominatnog igrača u sastavu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...