Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

3 minutes ago, dekkard said:

Da se vratimo na pravi kolosek može burger i french fries i sa Jelen pivom. Ili koka kolom.

 

zamisli da jokiću umesto guma daju da prevrće gigantske onion rings. kakvu food-orgiju bi napravio za pola sata

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Iskoči mi malopre neka Fibina reklama za Svetsko na fejsu gde je Dirk Novicki globalni ambasador i kao proziva reprezentacije u fazonu "are you ready?" Za nas je pitanje glasilo otprilike "Serbia, are you still outsmarting your opponents?"

 

Lepo kad čuješ tako nešto majku mu 😁

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikolaSRB93 said:

Iskoči mi malopre neka Fibina reklama za Svetsko na fejsu gde je Dirk Novicki globalni ambasador i kao proziva reprezentacije u fazonu "are you ready?" Za nas je pitanje glasilo otprilike "Serbia, are you still outsmarting your opponents?"😁


Video i ja, i na clipu valjda Teo baca alley oop Belom. Dakle bez Jokića, konspiratorika neka počne.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikolaSRB93 said:

Iskoči mi malopre neka Fibina reklama za Svetsko na fejsu gde je Dirk Novicki globalni ambasador i kao proziva reprezentacije u fazonu "are you ready?" Za nas je pitanje glasilo otprilike "Serbia, are you still outsmarting your opponents?"

 

Lepo kad čuješ tako nešto majku mu 😁

ovo ...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nije ispravan način zato što prebacuje odgovornost sa jokića na trenera i denver. 

 

to je pogrešno prosto zato što nije tačno 

 

Quote 

 

"Ja lično mislim da svaki košarkaš želi da igra za reprezentaciju", kazao je Ivković za Eurohoops. "Šta stoji iza njihovih odluka, to je druga stvar. Na primer, ako trener Nagetsa Majk Meloun kaže Nikoli da mora da odmara, dovešće ga u tešku situaciju. Znam da bi Jokić voleo da igra za Srbiju. Da li će to i biti slučaj, ne znam".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pasulj said:

Prvi put sam razumio šta Uini hoće da kaže i odmah sdam se složio sa njim 😀 Uini ,napreduješ !Samo nastavi tako 👍

 

 

razumem da ti je teško. probaj ponekada i da kažeš nešto što će doprineti diskusiji, ako umeš. 

Link to comment
Share on other sites

@uini

Mislim da je pogresno govoriti ono sto je ocigledno. 

 

Jokic je igrac koji bi mogao reprezentaciju nositi u narednih 10 godina. I treba oprezno izlaziti u javnosti. 

 

Ako on nece da igra, a nece to javno da kaze (jos uvijek ili nikako) sto sebi skakati u stomak pa reci onda ocigledno. Sta dobijas? Nista. Gubis svakako. 

 

Ovako drzis vatru, pa sutra da sam Meloun dodje i kaze ja nisam imao nista protiv uvijek mozes da prozoves Jokica za komentar.

 

A ako se dvoumi vrsis diskretan pritisak na njega, a javnost nece da poludi.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

nije ispravan način zato što prebacuje odgovornost sa jokića na trenera i denver. 

 

to je pogrešno prosto zato što nije tačno 

 

Quote 

 

"Ja lično mislim da svaki košarkaš želi da igra za reprezentaciju", kazao je Ivković za Eurohoops. "Šta stoji iza njihovih odluka, to je druga stvar. Na primer, ako trener Nagetsa Majk Meloun kaže Nikoli da mora da odmara, dovešće ga u tešku situaciju. Znam da bi Jokić voleo da igra za Srbiju. Da li će to i biti slučaj, ne znam".

Taj primer je najmanje bitan ... koji kasnije navodi.

Edited by Kankkunen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pepe sancez said:

@uini

Mislim da je pogresno govoriti ono sto je ocigledno. 

 

Jokic je igrac koji bi mogao reprezentaciju nositi u narednih 10 godina. I treba oprezno izlaziti u javnosti. 

 

Ako on nece da igra, a nece to javno da kaze (jos uvijek ili nikako) sto sebi skakati u stomak pa reci onda ocigledno. Sta dobijas? Nista. Gubis svakako. 

 

Ovako drzis vatru, pa sutra da sam Meloun dodje i kaze ja nisam imao nista protiv uvijek mozes da prozoves Jokica za komentar.

 

A ako se dvoumi vrsis diskretan pritisak na njega, a javnost nece da poludi.

 

imho, ne treba lagati narod koji ne zna stanje stvari, to neće nikome pomoći. 

 

evo čak i na ozbiljnom basket forumu ljudi ovde misle da jokiću denver nešto može da zabrani i da mu je miska menadžer. 

 

 

 

na jokiću je da izabere. duda ne mora to da kaže ali ne mora onda ni da daje izjave 

Link to comment
Share on other sites

Miško je dugo godina bio menadžer  Dudi.Čak je tu bilo i otvorene saradnje kao pozivanje nekih igrača dok je Duda bio selektor.Zato Duda priča i ono što ne misli.

Edited by Pasulj
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...