Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, No name said:

Guduric jedini nešto i igra od početka drugog poluvremena.. 16 p..12 u drugom poluvremenu... .pa ona asistenata Dobricu za tri poena.

U odbrani dobar.

Ne kazem da je los, odlican je u 2 pol ali nam trebaju jos neki igraci jer ce se brzo umoriti i uci u minus fazu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Svaki set nam pocinje sa cekanjem da se lopta uruci Guduri. 

 

Ima itekako.prostora za visoke da sami zavrse ili kreiraju za druge. Evo sada Filip-Aleksa

 

Jeste, al smo uspeli da prebacimo sve na desnu stranu + mismeč za Filipa. Nije to lako izvesti svaki put.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

 

Čekaj, imali smo 3 loše minute. 


Mislim da ako ovako limitirane ekipe ostavljas u zivotu kao sto mi radimo sopstvenim glupostima to obicno rezultira u porazu. Vidjeno inace milion puta na gostovanjima nase reprezentacije zadnjih 10 godina. Ovo je preslikani Izrael, Estonija, Island, Belgija. Raspad obicno sledi u 4/4.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Mislim da ako ovako limitirane ekipe ostavljas u zivotu kao sto mi radimo sopstvenim glupostima to obicno rezultira u porazu. Vidjeno inace milion puta na gostovanjima nase reprezentacije zadnjih 10 godina. Ovo je preslikani Izrael, Estonija, Island, Belgija. Raspad obicno sledi u 4/4.

 

Viđeno više puta, da, ali ne mislim da smo bolji za konstantnih 20 razlike protiv ove ekipe u gostima.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, realno *w said:

 

Viđeno više puta, da, ali ne mislim da smo bolji za konstantnih 20 razlike protiv ove ekipe u gostima.

 

 

 


Samo da dobijemo i pola kosa razlike. Ocekujem doduse najgore, i na svu jadu jos Rile ubaci ovu karmu pred zadnju cetvrtinu kao sto obicno primamo sa 20 metara trojke pred ulazak u 4/4. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...