Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 hour ago, PavNO1 said:

 

Sačekao bih sa Bogdanom još uvek. Ima strašnu želju da zaigra. Što se tiče njega, imaću informacije uvek iz prve ruke. 

Uf, super što još nije definitivno. Ja se već pomirio da ga neće biti.

1 hour ago, Markoss said:

Ne podnose se ni Vasa ni Kari, tako da bumo vidli. 

Znam za to, ali prevelika je Vasa zverka da bi bio otkačen, ne bi Kari bio to što jeste da ne može da istrpi jednog od dvojice, trojice ključnih igrača. Jedino ako Vasa neće sa njim.

Link to comment
Share on other sites

Nedovic i Micic, pre toga Savanovic i mnogi drugi....

 

Skoro je lupio, kaze :

"Aleksa Novakovic jedan od najboljih Igraca u Aba ligi

 

"Petruševu treba samopouudanje. Ristić je odličan, Davidovac je vrlo motivisan, Dobrić je u dobrom stanju, Vanja je izvanredan. Dangubić nije igrao poslednje utakmice, znamo ga dobro. Aleksa dobar, Dejan Todorović je isto došao iz plej-ofa. Marko Pecarski, kog smo pozvali da vidimo dokle je stigao, dosta je dobar. Aleksa Novaković je nov, trojka i jedan od najboljih igrača ABA. Boriša SImanić je završio sezonu, računamo na Bobija."

 

 

Aleksa Novakovic 27 godina, Borac Cacak, 7.5 poena 

 

Bio je covek vrhunski trener, ali posle kraha sa Barseloni, pa i Bajern im, pa ove sad izjave

Edited by vlaDixXx
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno sto kladionice favorizuju nas danas. Mi idemo sa bekom i po u Rigu. Pored toga igraju godinama zajedno i imaju dobar domaci teren. Ne idemo Gasolovoj Spaniji u Malagu 2013. nego Letoniji ali i meni bi pobeda bila iznenadjenje.

Ostajem pri stavu da je ovo neozbiljno pripremljeno od svih odgovornih jer ukoliko izgubimo ostaje klanje sa Turcima za 3. mesto i prolaz na SP.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vlaDixXx said:

Borisa van 12.

ali zato prva postava Dangubic,Ristic,

a tek sta reci za "jednog od najboljih igraca aba lige " Novakovic iz Borca

Razmišljam, da ga nije ponešao sa Avramovićem? I on se zove Aleksa.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Darko said:

Razmišljam, da ga nije ponešao sa Avramovićem? I on se zove Aleksa.


Tesko je ne verovati da Novakovica nije pogurao Malina kao vice-izbornik.

Imam utisak po rosteru da Kari ide na grind protiv Letonije sto je sudeci po rosteru i dobra ideja. Kontrola skoka odlucuje tekmu po meni (nothing inspirational said, though).

Link to comment
Share on other sites

On 6/26/2022 at 1:31 PM, Arsenije Pesic said:

Mislim da je na tom EP imao mnogo veću pomoć saigrača nego na SP, bez obzira što su na SP bili i Jokić i Bjelica i Vasa.

 

Ovo jeste istina, no samo potvrđuje Karijevu tezu da ne igra 12 najvećih imena (najboljih individualaca) nego 12 igrača koji najbolje izgledaju na terenu zajedno. Bez obzira na sve to, dokazao je da može voditi ekipu do medalje.

 

Super ti je onaj prvi post (nemam lajkove da to i dokažem); ne moraš se onoliko ograđivati za Jokića, mislim poštujemo i gotivimo njegovu igru svi ovde (pretpostavljam) ali smo neki i opravdano skeptični.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Contador54 said:

Moze kompletan sastav za veceras??

 

LAT: Artis Ate, Dairis Bertans, Davis Bertans, Janis Berzins, Klavs Cavars, Andrejs Grazulis, Arturs Kurucs, Toms Leimanis, Rihards Lomazs, Anzejs Pasecniks, Rolands Smits, Arturs Zagars.

SRB: Aleksa Avramovic, Nemanja Bjelica, Nemanja Dangubic, Dejan Davidovac, Marko Jagodic-Kuridza, Ognjen Jaramaz, Vanja Marinkovic, Boban Marjanovic, Filip Petrusev, Dusan Ristic, Dejan Todorovic, Aleksa Uskokovic.

 

https://www.fiba.basketball/basketballworldcup/2023/european-qualifiers/news/rosters-confirmed-for-june-30-games

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...