Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

7 minutes ago, uini said:

 

pojma nemam, samo sam video da je na spisku koji je kari objavio


Pa i komentarisem pozivanje ne tvoj komentar, brate 🙂 Samo sam se nadovezao.

 

Inace se apsolutno slazem sa Manuom. Zanimljivo da 95% kosarkaske javnosti u Srbiji i posle cinjenice da nam dadose 100 poena u Pioniru jeste u tripu "Kakve bre Letonija." Ekipa koja je totalni egal sa igracima pozvanim na nasem spisku. Uz to dodaj fanaticni domaci teren. Sreca pa je otkazao Porzingis. Za Strelnieksa mi se cini da i nije neki hendikep, Lomaz nas je razbijao u Beogradu i dobice svojih 30ak minuta i sledece nedelje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kakva je ovo parodija od sastava

Dangubic, Zagorac, Novakovic 

 

Ovaj Pesic ne gleda dalje od Abe, u Poljsku ligu, ekipi koju je dva dobijao jedva Partizan, u toj ligi igraju odlicno bekovi Music i Nenadic, tu je i centar Apic...

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Zeleo bih da vas na vreme upozorim da se ne lozite, medalju necemo uzeti, iz citavog niza razloga koje mi se svakako ne da sada da obrazlazem. Ali eto, cisto 4 ur sakes.

 

Volim kad nisam jedini crni gavran. 🖤

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Zeleo bih da vas na vreme upozorim da se ne lozite, medalju necemo uzeti, iz citavog niza razloga koje mi se svakako ne da sada da obrazlazem. Ali eto, cisto 4 ur sakes.

 

Nisi valjda ponovo zvao drustvo na rostilj?

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Zeleo bih da vas na vreme upozorim da se ne lozite, medalju necemo uzeti, iz citavog niza razloga koje mi se svakako ne da sada da obrazlazem. Ali eto, cisto 4 ur sakes.

Alo bre, pa nije ti reprezentacija Phoenix Suns :classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mi jedno prvenstvo nismo odigrali kompletni i u tome je kljuc. Ako smo kompletni, sa Bogdanom, mozemo do zlata, mozda smo i favoriti. Bez Bogdana, i dalje smo jedni od par favorita i mozemo do zlata, ali milion faktora ce odluciti.

 

Hocu da kazem da nemamo apsolutno nikakav luksuz i da samo ako pucamo iz svih oruzja mozemo nesto napraviti.

 

Ono sto ljudi cesto zaboravljaju je i da mi bez CG zlato nismo videli. Nisu Drobnjak i Scepanovic bili kljucni igraci, ali su davali na sirini rostera i imas pouzdane igrace koje ubacis kada glavni izadju i ne ides u minus kada odmaras prvu petorku nego lomis dalje. Daj nam i sad Vucevica i Dubljevica, a i neki Simonovic, Ivanovic...bi samo donosili da imamo vecu sirinu i vise opcija i svakako bi bili dobrodosli.

 

No, mozemo i bez njih, ali mala smo zemlja i nemamo luksuz da igraci otkazuju.

 

Mozemo skrpiti 12 sa EL i NBA igracima, ali vec 13.igrac je vec diskutabilnog kvaliteta za reprezentaciju. Evo i sad ako ne ide Bogdan, a nece 90 posto, zamena je Andjusic i to je vec ogroman pad u kvalitetu. A ako ne ide Andjusic...

Link to comment
Share on other sites

Zapravo sa ovim nenormalnim sistemima takmičenja u kosarci + korona + sva ostala sranja koja se dešavaju nema nikakvih pravila&garancija šta ce biti na EP. Neka veća šansa ide repkama sa sirom osnovom kvalitetnih igrača (Esp, Fra) ali ni to nije uklesano u kamenu. Ekipe koje zavise isključivo jednog igrača, makar bio i Jokic su vrlo ranjive u turnirskom sistemu.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Koštunica mode on: A gde se igra EP? Jel opet ono u 15 država fazon.

 

Grupna faza za nas u Pragu, posle u Berlinu. Dusu dalo za putovanje. Jos da uspem da nateram moje drugare tutubane da rezervisemo to sto treba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...