Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

22 hours ago, Mikel said:

U to vreme, kada se zakletvom zapocinjao prvi korak, ziveli smo u svetu pravih vrednosti kao sto su postenje, marljivost, pravednost, ljubav prema otadzbini i drugovima. Ka vrhu su mogli samo najbolji djaci. Plata preko 1000 maraka, privreda i tehnoloski razvoj u rangu vodecih, standard medju prvih deset u Evropi. Nije sve bilo idealno, daleko od toga. Zbog izrazavanja drugacijeg misljenja od zvanicne politike ili kritike vlasti islo se na Goli otok.

  

 

:classic_laugh:

 

Jel si ovo opisao neku drzavu iz svoje maste ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mister-no said:

Kada pocinju pripreme? Smorilo ovo lupetanje oko teorije zavere..

 

Ostalo mi je u memoriji 18. jul. Idu 2 nedelje na kopaonik, vracaju se pocetkom avgusta kada im se prikljucuju nba igraci (do tada bi trebalo da rade po individualnom programu - traktorske gume i tako to), a od 10.avgusta pocinju pripremne utakmice, prva sa Litvanijom u Beogradu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, slavisa said:

Bitno je da se donose medalje, nije bitno da li su one najsjajnije. 

 

Otkud sad ovo? Pa zar niste ti i dekkard zamerali Saletu što nije osvojio zlato na prethodnom EP?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drgnk said:

 

Otkud sad ovo? Pa zar niste ti i dekkard zamerali Saletu što nije osvojio zlato na prethodnom EP?

 

Zar ne primecujes ironiju u postu? 😁

Tek sad vidim ovaj post @mmajstor u vezi plana priprema. Kako sad to, NBA igraci mogu kasnije da se prikljuce ?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mmajstor said:

 

Potpuno je isto kao sto je i u zadnjih 5 godina. Ne znam na sta aludiras.

 

Nisam 100% siguran, ali mi se cini da Boban nije mogao da se prikljuci na vreme pripremama kad je potpisivao za NBA tim i Sale je rekao da ne moze tolerisati takve stvari, vec da svi moraju zajedno da startuju pripreme, da nije fer prema ostalim igracima. Izvinjavam se ako nije rec o Bobanu, ali je bilo 100% ovako neka situacija.

Link to comment
Share on other sites

Uvek su neki igraci rekli nesto, naravno oni kojima je zagarantovano mesto, onda za Bobija, sada za Kalinica.

Ako cemo tako, i ako ti igraci drze do onog sto su rekli, onda ni sada nije uredu npr naspram Djokovica, koji je igrao u kvalifikacijama, da ne bude u timu za svetsko, dok su ostali "bili spreceni" .

Link to comment
Share on other sites

Ne sviđa mi se ova atmosfera - idemo na finale sa Amerima, koja svuda provejava kao dominantna. Ipak, nadam se da momci znaju da mora mnogo tekmi pre toga da se odigra. 

Edited by Južni
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Južni said:

Ne sviđa mi se ova atmosfera - idemo na finale sa Amerima, koja svuda provejava kao dominantna. Ipak, nadam se da momci znaju da mora mnogo tekmi pre toga da se odigra. 

Birčević misli da se igra odmah finale, ostali znaju

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, slavisa said:

 

Nisam 100% siguran, ali mi se cini da Boban nije mogao da se prikljuci na vreme pripremama kad je potpisivao za NBA tim i Sale je rekao da ne moze tolerisati takve stvari, vec da svi moraju zajedno da startuju pripreme, da nije fer prema ostalim igracima. Izvinjavam se ako nije rec o Bobanu, ali je bilo 100% ovako neka situacija.

 

Znaci nisi 100 posto siguran ali si siguran da osudjujes bez da proveris?

Koje je to godine bilo? One kad ga je zalizani slikao iz amerike sa longetom iako je prosao sve lekarske preglede i otisao zdrav u ameriku (2015), ili one kada je vece pred okupljanje rekao da ne zeli da igra na pripremnim utakmicama jer se plasi od povrede (2016)?

 

Ne vidim paralelu sa situacijom da nije ispostovan obavezni rok koji je NBA nametnuo FIBI.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mmajstor said:

 

Znaci nisi 100 posto siguran ali si siguran da osudjujes bez da proveris?

Koje je to godine bilo? One kad ga je zalizani slikao iz amerike sa longetom iako je prosao sve lekarske preglede i otisao zdrav u ameriku (2015), ili one kada je vece pred okupljanje rekao da ne zeli da igra na pripremnim utakmicama jer se plasi od povrede (2016)?

 

Ne vidim paralelu sa situacijom da nije ispostovan obavezni rok koji je NBA nametnuo FIBI.

Postavio sam link ka starom forumu, citaj nekoliko strana unazad pa onda unapred. Ako hoces moze i jos unazad negde decembar 2015 da citas, pa ces videti kako se pisalo o Saletu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...