Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Imao je Kalina i neku izjavu posle F4 kao bolje da prećutim, ima prljavog veša. 

 

 

Ja cenim da je Sale samo čekao kad mu neće biti neophodan da ga odstrani. 

 

Za Nedovića je sigurno renome veći od potencijalne uloge plus low basket iq, bili su neki snimci treninga na SOS, čovek nije mogao da pohvata ništa. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Ajde da dodam samo za kaleenu, posto se ova corba jos uvek pravi od svega I svacega:

 

Mozda je kamen spoticanja na relaciji Kaleena Sueta nastupio ako mu je Kalinic rekao:

 

Izvini brate za ovaj datum okupljanja, zasto neki dolaze 20tog Jula a neki 5tog Avgusta?

 

Cenim da bi ovakva neka kvaka bila veoma otrovna da se o njoj razgovara u javnosti...

 

Just sayin...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kido from Junkovac said:

 

Ajde da dodam samo za kaleenu, posto se ova corba jos uvek pravi od svega I svacega:

 

Mozda je kamen spoticanja na relaciji Kaleena Sueta nastupio ako mu je Kalinic rekao:

 

Izvini brate za ovaj datum okupljanja, zasto neki dolaze 20tog Jula a neki 5tog Avgusta?

 

Cenim da bi ovakva neka kvaka bila veoma otrovna da se o njoj razgovara u javnosti...

 

Just sayin...

 

Zasto se ne bi razgovaralo o poznatoj stvari u javnosti? NBA igraci ne smeju da dodju ranije. 

Link to comment
Share on other sites

 
ako je razlog neki drugi igrač/igrači onda nema šanse da kaže
 
opet, dok za kalinu nije čudno da napravi međuljudsko sranje, za nedovića bi to bilo verovatno malo čudo. 
a ono, ne može da mu javi telefonom 
 
ne znam ne znam
Za Bobija nije čudno da napravi sranje, za Jokića, za Nedovića, za Kalinu (nastaviti spisak igrača po želji)... samo selectah nikad ne pravi sranja, jer je on bog.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dekkard said:
5 hours ago, uini said:
 
ako je razlog neki drugi igrač/igrači onda nema šanse da kaže
 
opet, dok za kalinu nije čudno da napravi međuljudsko sranje, za nedovića bi to bilo verovatno malo čudo. 
a ono, ne može da mu javi telefonom 
 
ne znam ne znam

Za Bobija nije čudno da napravi sranje, za Jokića, za Nedovića, za Kalinu (nastaviti spisak igrača po želji)... samo selectah nikad ne pravi sranja, jer je on bog.

 

što kažu, izdrži. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Duh koji lebdi said:

Kako moze Kalinic koji je svakog leta tu da bude nekompaktibilan, a kompaktibilan je Jokic koji vise voli individualno, cak i kad je prevrtanje traktorskih guma u pitanju?

 

Bas ste dosadni. 

Link to comment
Share on other sites

Ako nista, mislim da smo svi saglasni da Sale treba da izadje i obrazlozi zasto nema mesta za doskorasnjeg igraca prve petorke, kao i za igraca koji je bio u 12. Ne mora sve detalje da obelodani, samo da cujemo razloge. Do tada, za mene je ovaj potez budalastina i mogu reci da sam prilicno razocaran.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosjan Willavić said:

Ako nista, mislim da smo svi saglasni da Sale treba da izadje i obrazlozi zasto nema mesta za doskorasnjeg igraca prve petorke, kao i za igraca koji je bio u 12. Ne mora sve detalje da obelodani, samo da cujemo razloge. Do tada, za mene je ovaj potez budalastina i mogu reci da sam prilicno razocaran.

 

ako je neko od viđenijih igrača to tražio zarad minulih događaja, neće reći ništa 

 

 

da se razumemo, ja bih rekao ali potpuno razumem ako je takav kejs jer onda prebacujes loptu na xy igrača 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mmajstor said:

 

Jeste i dalje clan reprezentacije ali nije prosao na uzi spisak.

Mislim da se svi slazemo da nije najbolja praksa da to saznaju preko medija, ali to treba da vazi i za ostale igrace koji nisu prosli, a ne samo za ovu dvojicu. 

 

Ja ne znam zasto je tebi tesko da napises da je idiotizam to sto mu nije Sale javio. Pa proveli su zajedno bar 2-3 ciklusa priprema, takmicenje, nije kao da javlja ne znam kome.

I onda se ljutis kad tio kazu da botujes..

Pa ko jos pise "nije najbolja praksa..."

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Duh koji lebdi said:

Kako moze Kalinic koji je svakog leta tu da bude nekompaktibilan, a kompaktibilan je Jokic koji vise voli individualno, cak i kad je prevrtanje traktorskih guma u pitanju?

 

Odlicno pitanje.

Link to comment
Share on other sites

Svima je cudno sto je igrac koji je projektovan u prvu petorku odstranjen sa spiska. Treba se setiti da se to i ranije desavalo. Radmanovic i Scepanovic su bili odstranjeni 2002. i Pesic je u te godine osvojio poslednje zlato sa reprezentacijom.

 

Bilo bi dobro da selektor ponudi obrazlozenje svog spiska, ali to ne znaci da sad treba zbog toga prestati da se navija za reprezentaciju ili koristiti priliku da se zauzima jedna ili druga strana u zavisnosti od klupskih boja.

 

Teodosic, Jovic, Micic

Bogdanovic, Guduric, Milosavljevic

Lucic, Simonovic

Bjelica, Jokic

Milutinov, Marjanovic, Kuzmic

 

Deluje da ce Jokic ionako morati da jedno vreme igra cetvorku i Djordjevic se odlucio da odstrani jedno krilo, a ne centra. Mozda je to mogao da bude Simonovic, a mozda Djordjevic misli da mu treba igrac koji se nece buniti ako ne igra mnogo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Squabbit said:

 

Ja ne znam zasto je tebi tesko da napises da je idiotizam to sto mu nije Sale javio. Pa proveli su zajedno bar 2-3 ciklusa priprema, takmicenje, nije kao da javlja ne znam kome.

I onda se ljutis kad tio kazu da botujes..

Pa ko jos pise "nije najbolja praksa..."

 

Zato sto ne mislim da je idiotizam. 14 igraca je ispalo sa spiska... koji to selektor na svetu bi zvao jednog po jednog da im saopsti i objasnjava zbog cega nisu na uzem spisku? To je posao sportskog menadzera da im saopsti, i tu nesto ne funkcionise sa organizacijom. Pa oni Ameri imaju veci strucni stab nego sto imaju igraca i zamisli da Greg Popovic zvrcka svakog od igraca... pa to nije njegov posao nego se zna ciji je. 

 

A s obzirom da su ova dvojica bili ocekivani zbog svog kvaliteta, i sigurno sa pravom razocarani sto nisu usli na spisak, pretpostavljam da ce raspraviti prvom prilikom kada budu imali kontakt. Javnost ce isto tako biti obavestena o razlozima na prvoj konferenciji za stampu. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

@mmajstor

Nemoj amere, kosarku i bilo koga drugog u pricu.. To je druga dimenzija.


Nemam kad da sa tobom delim kujdlicu. Al' ajd da je nacnem, khm ne mora selektor da zove 1 po 1, trebao bi ovu dvojicu jer prosto nisu Borisha ili Avramovic.
Ok, ne mora selektor da javi, moze Shone ili Portir Milos.

 

Jbg moglo je ovako:


Gaqw83V.jpg

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dobar Los Milos said:

 

Ameri sigurno nisu dobar primer sa obzirom na kvalitet i kvantitet kojim raspolazu, a isto tako Janis nece nikome na SP dati 60 poena, ma koliko se oznojio. Bilo bi interesantno videti situaciju da su na primer Jokic, Bogdan ili Teo u pitanju, mada ja stvarno ne vidim po cemu su isti vazniji po ekipu od Kaline, ali ajde da kazemo po imenima su "iznad" njega u hijerarhiji.

Sve se slazem s tobom i sto pises. Zasto bi Jokic bio bitniji po hijerarhiji? igrao je jednom za reprezentaciju, do sada je odbijao, ili Bogdan, sta je on vise doprineood kalinica? Teo uz Raduljicu kancer ekipe. Jos pre neko napisao kako je ekipa Teo, Beli, Macvan i Simon izisla sa stavom bez Kaline. Bolje bez Tea, ne znamo u kakvom je stanju jer ne igra dve godine, i Macvana. Jos uvek me drzi ovaj bes. 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...