Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, stefan81888 said:

 

Sva sreća da Jokića sekiraju postovi na forumu pa smo kolektivnom snagom regrutovali top5 igrača sveta. 

Pa pazi, nije nemoguce da citaju forum.

 

Jel mislis da je slucajnost sto je Kawhi postavio career high u asistencijama cim sam ja ostavio onaj post na temi?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dekkard said:
3 minutes ago, uini said:
 
zašto je to bitno?

Zbog eventualnih alibi priča koje bi mogle da krenu ako se izgubi u četvrtfinalu ili se osvoji drvena medalja.

 

 

daklem, tvoje 15ogodišnje iskustvo ti govori da je random kladionica reper za uspeh reprezentacija na svetskom prvenstvu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li je neko gledao ovog Nakića? Ima li tu materijala za budućnost, pri čemu me uopšte ne zanima njegovo zatrpavanje Miškove prevare od kluba. I Peno je briljirao u juniorskom uzrastu pa mi sada deluje kao Vule Avdalović za siromašne. Koliko smo samo talenata izgubili na tom prelazu u seniorsku košarku. Pecarski još uvek ne može da se sastavi u seniorskoj košarci pa čak ni u onakvom Partizanu.

Link to comment
Share on other sites



 
 
daklem, tvoje 15ogodišnje iskustvo ti govori da je random kladionica reper za uspeh reprezentacija na svetskom prvenstvu?


Ne, random kladionica je potvrdila ono što sam i ja pričao pre toga, da smo posle USA najveći favoriti. Nađi drugu random kladionicu koja tvrdi drugačije.
Reper za uspeh na svetskom prvenstvu je to što nastupamo u najjačem mogućem sastavu. Videćemo da li je to dovoljno za srebro.
I da se nadovežem na temu o www pritisku na igrače da nastupe na takmičenju isti takav pritisak bi trebalo da postoji glede rezultata. Ili je nešto drugo važnije od rezultata?
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Pa pazi, nije nemoguce da citaju forum.

 

Jel mislis da je slucajnost sto je Kawhi postavio career high u asistencijama cim sam ja ostavio onaj post na temi?

Napisi da je Dejvis cava ako se ne trejduje u Boston, ja sam jos na lekovima pa ne zalazim po NBA-u. 

9 minutes ago, Bek said:

Da nije bilo moje fejs stranice Kingsi Srbija i mojih ortaka i nekadasnjih saboraca sa Negujmoa, kurac bi igrao. Proveren info iz prve ruke.

Da trazis nacionalnu penziju. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dekkard said:


 

 


Ne, random kladionica je potvrdila ono što sam i ja pričao pre toga, da smo posle USA najveći favoriti. Nađi drugu random kladionicu koja tvrdi drugačije.
Reper za uspeh na svetskom prvenstvu je to što nastupamo u najjačem mogućem sastavu. Videćemo da li je to dovoljno za srebro.
I da se nadovežem na temu o www pritisku na igrače da nastupe na takmičenju isti takav pritisak bi trebalo da postoji glede rezultata. Ili je nešto drugo važnije od rezultata?

 

 

 

dobro. znači, to što si igrao ili se bavio basketom 15 godina, mačku o rep, pošto ti je ultimativni reper probability na turniru u kojoj je jedna tekma win or go home.

 

hvala, da se ne trudim više uzalud.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 
 
dobro. znači, to što si igrao ili se bavio basketom 15 godina, mačku o rep, pošto ti je ultimativni reper probability na turniru u kojoj je jedna tekma win or go home.
 
hvala, da se ne trudim više uzalud.
.. pošto je opštepoznata stvar da kladionice samo tek tako nacifraju te brojke iz čiste dosade.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dekkard said:
6 minutes ago, uini said:
 
 
dobro. znači, to što si igrao ili se bavio basketom 15 godina, mačku o rep, pošto ti je ultimativni reper probability na turniru u kojoj je jedna tekma win or go home.
 
hvala, da se ne trudim više uzalud.

.. pošto je opštepoznata stvar da kladionice samo tek tako nacifraju te brojke iz čiste dosade.

 

 

ma ok, samo me je zanimala ta tvoja samoproklamovana referenca o 15 godina basketa. jebeš to, svaki kladioničar zna bolje od tebe i od mene

Link to comment
Share on other sites

 
 
ma ok, samo me je zanimala ta tvoja samoproklamovana referenca o 15 godina basketa. jebeš to, svaki kladioničar zna bolje od tebe i od mene
Ne brt, bolje mi znamo nego oni koji obrću milijarde od pravilne procene. Reci mi da se zajebavaš.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Kladionice ti rekle ko ce sedne na iron throne....... 

 

 

pa to. jebeš basket, jebeš brogdonovu naprednu statistiku i midrange pokušaje

 

kladionica je relevantna za reprezantitivni turnir u sistemu na ispadanje

oni će da nam pokažu razliku između srbije, australije, španije, kanade i francuske

 

pa da se smejemo nečijoj drvenoj medaljini 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ma dobro to stoji ovo je baza pre pocetka turnira tokom turnira ce biti nagradnja kroz forme igraca i ekipe. Ali da ce Ameri da uzme zlato, uzece a mi smo posle potvrde Jokica 2 nosioci, jesmo.

 

 

hvala kapetane očigledni. 

međutim, ja pričam o njegovom claimu kako ima 15ogodišnje iskustvo basketa a razliku između srbije, španije, australije, francuske, kanade i mnogih drugih U JEDNOJ TEKMI objašnjava kladioničarskim procentima.

 

 

dal je moguće da uopšte vodimo diskusiju na ovu temu na košarkaškom forumu? izgleda da jeste

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Bek said:

Da nije bilo moje fejs stranice Kingsi Srbija i mojih ortaka i nekadasnjih saboraca sa Negujmoa, kurac bi igrao. Proveren info iz prve ruke.

Haahhahaahahaha ovo je post godine. Jeste fb stranice upravljaju Srbijom.

@uini jel te toliko pogodilo to 15 godisnje iskustvo? Da prica da imamo kvalitetnije igrace koji su svi manje vise  u primeu za razliku od spanaca i francuza koji su u padu. A druga razlika je u kontinuitetu dobrih rezultata i jakih utakmica koje nemaju Kanada i Straya. 3  razlika je Jokic posto postoje 2 ne Amerikanaca koji bi imali mesta po kvalitetu u team USA a da igraju na Sp. Jedan je Jokic a drugi je Janis. Doduse ja nemam 15godisnje iskustvo pa pricam napamet 😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Stondisha said:

 

 

Off topic:

 

Neguj mo je jedan redak kancer na srBskom šitposting nebu.

Izjeda me svakog dana kakvog sam monstruma stvorio, ali ono, sa druge strane, koga jebe... Gotivni su momci ko ih zna...

 

Ima to sve i pozitivnih strana, krcka se himna za repstaciju za ovo SP,  sa najvecim domacim muzicarem ovog veka. Stej tjund.

 

Izvinjavam se na oftopiku i postovanju u pijanom stanju.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

 

@uini jel te toliko pogodilo to 15 godisnje iskustvo? Da prica da imamo kvalitetnije igrace koji su svi manje vise  u primeu za razliku od spanaca i francuza koji su u padu. A druga razlika je u kontinuitetu dobrih rezultata i jakih utakmica koje nemaju Kanada i Straya. 3  razlika je Jokic posto postoje 2 ne Amerikanaca koji bi imali mesta po kvalitetu u team USA a da igraju na Sp. Jedan je Jokic a drugi je Janis. Doduse ja nemam 15godisnje iskustvo pa pricam napamet 😂

 

ne tebratore, pogodilo me je što se za svoj trolerski rezon poziva na neko košarkaško iskustvo a onda prvom prilikom isere kladionice.

 

eto plasman jugoslavije 2002e je faličan po dva osnova. najpre nisu bili prvi u svom seedu a onda su tukli amere u 1/4 finalu

kladionice su probability, za to ne mora da se zna i gleda basketa. ovo je lista ko ima šanse da uzme prvenstvo a ne ko će se plasirati gde. i on to potura kao dokaz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...