Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Koga biste za selektora za sledeći olimpijski ciklus, ko su uopšte realne opcije?

Pre svega se pitanje odnosi na mladu generaciju trenera, znači tipa Kokoskov, Obradović ...

Ko je još po imenima u tom krugu uslovno rečeno mladih i donekle dokazanih, a da poseduje ili da je dao naznake nekog trenerskog potencijala?

Meni vise niko ne pada, na pamet, eventualno Dzikic, Milojević, Kesar, ali mi to previše tanko.

PS: Cigani, nemojte samo Radonjica spominjati pliz emoji3.png

Ja bih samo nekoga od top trenera: Pešić, Obradović, Kokoškov. 

 

Međutim sve mi deluje da bi reprezentaciju mogao preuzeti Dragan Jakovljević. 

 

Mlad je, nosi naočare i pije kafu sa Đukom. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Duh koji lebdi said:

 

Ja tebe nisam dir'o 🙂 A kad spomenu kolegu @Princeton, mogao bi i on da se javi, izgleda da ga je ovo bas pogodilo, cisto da cujemo da je ok 🙂

 

Znam da bi svi mi voleli da sam ja u pravu,  garancije za to nisu nikakve...Ali ja verujem da je kosarka suvise jako ukorenjena ovde. Mislim da nema trenera kome ne bi bila cast da bude selektor jedne Srbije, sa ovakvom bazom igraca, i to u situaciji kad posle ovakvog soka nema sta da izgubi. Zicer za neke.

 

Sto se politike tice, mesala se i mesace se uvek, samo nece bas smeti da dirne u neke stvari. Nije to fudbal ili rukomet, gde je sve prslo mnogo pre sto su dosli i ovi, a i oni pre njih. Zahvaljivanja ce biti i ovde, i u vaterpolu i u odbojci, to je jasno, ali ne verujem da ce se ici dalje od toga.

 

Jesmo onomad @Princeton ti i ja pričali o minimal wage i večeri sa Tejtumom za 200$?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa nije da ima neki veliki izbor...
 

Pa upravo to, ali pošto vidim da kolega iznad insistira na mediokritetu, a takvih je puna Srbija možda nam na kraju SNS i završi jednog takvog kao što je pomenuti Janković, Gurovic ili slična prsotina koja gostuje kod Djuke i Tegeltije, a Danilovic I ekipa iz saveza aminuje zarad i daljeg sedenja u foteljama.

Ja sam kontao da mi nikad nećemo završiti kao Hrvati što se tiče struke kad se povuku i udju u pozne godine ovi legendarni matorani, ali sada kad pogledaš stvarno nemamo prevelik izbor i nekog čiji rezultati skreću pažnju na sebe, izuzev tog Kokoskova, i Obradovića koji je dobro započeo trenersku karijeru ali se može reći da i on stagnira da ne kažem nazaduje, ako uzmemo u obzir odabir klubova nakon Albe.




Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kalistenika u rutini said:


Pa upravo to, ali pošto vidim da kolega iznad insistira na mediokritetu, a takvih je puna Srbija možda nam na kraju SNS i završi jednog takvog kao što je pomenuti Janković, Gurovic ili slična prsotina koja gostuje kod Djuke i Tegeltije, a Danilovic I ekipa iz saveza aminuje zarad i daljeg sedenja u foteljama.

Ja sam kontao da mi nikad nećemo završiti kao Hrvati što se tiče struke kad se povuku i udju u pozne godine ovi legendarni matorani, ali sada kad pogledaš stvarno nemamo prevelik izbor i nekog čiji rezultati skreću pažnju na sebe, izuzev tog Kokoskova, i Obradovića koji je dobro započeo trenersku karijeru ali se može reći da i on stagnira da ne kažem nazaduje, ako uzmemo u obzir odabir klubova nakon Albe.



 

Ja o Danilovicu kao predsedniku KSS nemam neko preterano lepo misljenje,ali verujem da nije spreman da bas toliko nisko padne i postane kosarkaski Kokeza....

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalistenika u rutini said:


Pa upravo to, ali pošto vidim da kolega iznad insistira na mediokritetu, a takvih je puna Srbija možda nam na kraju SNS i završi jednog takvog kao što je pomenuti Janković, Gurovic ili slična prsotina koja gostuje kod Djuke i Tegeltije, a Danilovic I ekipa iz saveza aminuje zarad i daljeg sedenja u foteljama.

Ja sam kontao da mi nikad nećemo završiti kao Hrvati što se tiče struke kad se povuku i udju u pozne godine ovi legendarni matorani, ali sada kad pogledaš stvarno nemamo prevelik izbor i nekog čiji rezultati skreću pažnju na sebe, izuzev tog Kokoskova, i Obradovića koji je dobro započeo trenersku karijeru ali se može reći da i on stagnira da ne kažem nazaduje, ako uzmemo u obzir odabir klubova nakon Albe.



 

Ne insistiram, naprotiv. Ne bih voleo ali nemojte se iznenaditi ako ode Đorđević i dođe dotični. Od Obradovića priznajem samo Čačanina. Ovog iz ALBE ne priznajem.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mare80 said:

Pitah danas,niko ne odgovori...

Na koga od mladjih igraca bi trebalo racunati u novom reprezentativnom ciklusu...

Pecarski, Zagor, Petrušev, Simanić, ...

Umesto Bobija B.Koprivica.

 

 

Nakić?

Edited by Asterion
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...