Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Nisam veliki fan Vase ali mi je jako zao sto mu se ovo desilo bas sada. Ako je zaista hteo ici u NBA mu je ovo sigurno zadnji voz i da mu se to desava dav meseca pre potpisa ugovora je ogroman peh. 

Sudar koleno na koleno usudjuje na ono najgore, nadam se da su ukrsteni ligamenti okej, sve ostalo prolazi za par nedelja nakon ovakvih situacija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:

Nisam veliki fan Vase ali mi je jako zao sto mu se ovo desilo bas sada. Ako je zaista hteo ici u NBA mu je ovo sigurno zadnji voz i da mu se to desava dav meseca pre potpisa ugovora je ogroman peh. 

Sudar koleno na koleno usudjuje na ono najgore, nadam se da su ukrsteni ligamenti okej, sve ostalo prolazi za par nedelja nakon ovakvih situacija. 

Pa iskreno ne znam otkad sudar koleno o koleno usudjuje na ono najgore. Sta je to najgore na sta mislis? 
 

Ja se iskreno nadam da je Vasa u strahu zbog stare teske povrede kolena koju je imao.

Prosle godine pred F4 je iznet sa jedne utakmice tako da sam mislio da je 6meseci pauze sigurica. I onda je zaigrao posle 10 dana. Nadamo se da je i sada slicno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:

Ako je zaista hteo ici u NBA

Da je ikada htio, otišao bi nakon prve MVP titule.

 

EDIT: Avramović će biti u pogonu sredinom jula, moguće i ranije

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, bosMan_jr said:

Pa iskreno ne znam otkad sudar koleno o koleno usudjuje na ono najgore. Sta je to najgore na sta mislis? 
 

Ja se iskreno nadam da je Vasa u strahu zbog stare teske povrede kolena koju je imao.

Prosle godine pred F4 je iznet sa jedne utakmice tako da sam mislio da je 6meseci pauze sigurica. I onda je zaigrao posle 10 dana. Nadamo se da je i sada slicno.


Tada je bio zglob, brate. Kada je skocio na patiku protivnickog igraca pri suta za tri. 

Ovo je bilo u punom sprintu i kontaktu i narocito jer je Birsen bio u pokretu mi se cini da ovo lici na kidanje ukrstenih ligamenata. Iskreno se nadam se da gresim. 

9 minutes ago, Beonegro said:

Da je ikada htio, otišao bi nakon prve MVP titule.

 

EDIT: Avramović će biti u pogonu sredinom jula, moguće i ranije


Procitao sam to za Avramovica ali covek ce doci totalno nespreman i nakon dvomesecne pauze posle povrede koju je imao dva puta u 12 meseci na pripreme reprezentacije. To mi ne uliva nikakvu nadu i mislim da je Kari skontao nakon epizode na EP da povredjene igrace ne treba voditi na takmicenje. Avramu sve najbolje. I kao cigan bih voleo da ga vidim na SP.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Procitao sam to za Avramovica ali covek ce doci totalno nespreman i nakon dvomesecne pauze posle povrede koju je imao dva puta u 12 meseci na pripreme reprezentacije.

Jer sa povrijeđenom šakom ne može da trenira?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Procitao sam to za Avramovica ali covek ce doci totalno nespreman i nakon dvomesecne pauze posle povrede koju je imao dva puta u 12 meseci na pripreme reprezentacije.

 

Avram je povredio ruku, što znači da može da trči, skače, radi trbušnjake i sve ostalo što treba da bude u top kondiciji pred pripreme. Onda treba "samo" da povrati snagu ruke i osećaj za šut.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Beonegro said:

Jer sa povrijeđenom šakom ne može da trenira?

 

Zar nije suterska ruka?

10 minutes ago, Stiletto said:

 

Avram je povredio ruku, što znači da može da trči, skače, radi trbušnjake i sve ostalo što treba da bude u top kondiciji pred pripreme. Onda treba "samo" da povrati snagu ruke i osećaj za šut.


Znam sta je povredio ali je suterska ruka u pitanju. Meni je nerealno da se na tom nivou pravim ludi kao da se direktno nakon saniranja povrede salje igrac na prvenstvo, narocito na kriticnoj poziciji i ako, ne daj Boze, Vasa nije u pogonu. Deluje kao dosta rizicna situacija. 

Uopste inace ne zelim da palamudim i ispadnem pametan, naprotiv, nadam se saniranju svih povreda i da smo sto kompletniji ali mi se cini da je ovo dosta ozbiljna situacija i narocito malo vremena.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Nezgodan udarac jeste bio, ali meni je ovo daleko od nekog jezivog kontakta. Nikad se ne zna, mozda je i ozbiljnija povreda, ali ovo je puno bolje nego da se sam povredio i da su ga izneli.

Aj pa da budes u pravu

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

da se direktno nakon saniranja povrede salje igrac na prvenstvo

Ajde odmori malo, prvenstvo počinje 25. avgusta, a Aleksa će biti u pogonu najkasnije sredinom jula, vrlo vjerovatno i ranije.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Beonegro said:

Ajde odmori malo, prvenstvo počinje 25. avgusta, a Aleksa će biti u pogonu najkasnije sredinom jula, vrlo vjerovatno i ranije.


Druze uopste te ne teram da citas moje upise 😄

Pisacu kada god mi je do necega stalo a sto se tice reprezentacije - ona je za mene svetinja pa cu sigurno i ubuduce pisati redovno na tu temu.

Razmisli jos jednom koliko dugo je trajao oporavak Avramovica kada je prvi put imao slicnu povredu a drugi put, nakon saniranja iste povrede, je oporavak logicno dugotrajniji i oprezniji. Ja nemam ni najmanju sumnju da on zeli da igra, to je potencirao i Obradovic, da li je to dovoljno da bude 100% spreman u to vec nisam siguran.

Svako dobro.

Link to comment
Share on other sites

Sa Micićem je svaki put (srećom) ista situacija. I u Beogradu je protiv KKP-a bio iznet sa terena pa je igrao kasnije. Izgleda da je samo u pitanju veliki strah od obnove povrede.

Edited by pendulum
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Ocekivano, sreca sto je ovako, ali nejasno mi je vec drugi put kao da je umro, a vraca se za 10 dana.

Pa to su te čudesne moći regeneracije, Dejvisu otkinu glavu, njemu za 5 dana novo tijelo iz nje izraste, Vasilije stane na protivpješadijsku minu protiv Grčke u kvalifikacijama, za 10 dana mu izraste nova noga...

Edited by Beonegro
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...