Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

2 hours ago, realno *w said:

Posle slike 26godišnjeg Magdevskog od juče, sve je moguće.

 

Morao sam da pogledam zato što, kao neko ko ne prati previše regionalnu košarku, nisam imao pojma o kome se radi.

Ako misliš na ovu sliku, stvar je i više nego jasna :classic_laugh:

 

Spoiler

spacer.png

 

  • Like 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Marko said:

 

Morao sam da pogledam zato što, kao neko ko ne prati previše regionalnu košarku, nisam imao pojma o kome se radi.

Ako misliš na ovu sliku, stvar je i više nego jasna :classic_laugh:

 

  Hide contents

spacer.png

 

Unuče mu kreće u vrtić za 2 godine.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Marko said:

 

Morao sam da pogledam zato što, kao neko ko ne prati previše regionalnu košarku, nisam imao pojma o kome se radi.

Ako misliš na ovu sliku, stvar je i više nego jasna :classic_laugh:

 

  Hide contents

spacer.png

 

 

Jbt ovaj blizi Ratku Vardi nego Jokicu.

Jos izgleda kao neki centar mrcina, a ono 192. 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, vlaDixXx said:

u nasoj u20 jedini koji igraju kosarku su momci iz Dinamika i Kovacevic iz OKK,

ostali jedva da ulaze u igru,a vec im je 20 godina

 

Luka Paunovic odigrao 2 sezone u OKK Beograd u KLS sa 20+ minuta u proseku, zaigrao i za prvi tim Mege u finalu KLS. 

Musikic slicno kao i Paunovic, 2 sezone u KLS u Miskovom B timu (OKK Beograd), dobio sansu i u Megi u ABA.

Saranovic u FMPu imao 14min u ABA. 

 

Naravno moze to jos vise, ali nije bas da samo Dynamic daje minute. 

 

Link to comment
Share on other sites

Moj drug je na pitanje 'ko je preveo Stari zavet?' odgovorio 'Djuro Ostojic'. Legenda. Imao je Djuro nos 🙂 za skokove...

on topic: mali Sekularac ce jos da raste ili je to nas bek u najavi?

Edited by Geronimo
Link to comment
Share on other sites

Mladji su godinu  dana a neki i dve od konkurencije a cini mi se i da su i pipreme  ovih decaka pred turnir  bile veoma kratke. Ima vremena za njih 😃

9 hours ago, Geronimo said:

Moj drug je na pitanje 'ko je preveo Stari zavet?' odgovorio 'Djuro Ostojic'. Legenda. Imao je Djuro nos 🙂 za skokove...

on topic: mali Sekularac ce jos da raste ili je to nas bek u najavi?

Pa imamo nekoliko bekova u najavi u kadetskoj reprezentaciji, Bosnjakovic i Radosic. Videcemo kako ce funkcionisati na kadetskom EP.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Miki8 said:

Mladji su godinu  dana a neki i dve od konkurencije a cini mi se i da su i pipreme  ovih decaka pred turnir  bile veoma kratke. Ima vremena za njih 😃

Ne znam, izgubiti 36 od Slovenije i 78 od Litvanije mi se čini baš mnogo za talentovanu generaciju, iako su godinu dana mlađi u proseku. 

Link to comment
Share on other sites

On 7/27/2022 at 1:54 PM, Kooineeperk said:

 

Luka Paunovic odigrao 2 sezone u OKK Beograd u KLS sa 20+ minuta u proseku, zaigrao i za prvi tim Mege u finalu KLS. 

Musikic slicno kao i Paunovic, 2 sezone u KLS u Miskovom B timu (OKK Beograd), dobio sansu i u Megi u ABA.

Saranovic u FMPu imao 14min u ABA. 

 

Naravno moze to jos vise, ali nije bas da samo Dynamic daje minute. 

 

u Megi igrace od mladjih Djurisic prvu,Musikic rezervu,Kovacevic 12 igrac,Paunovic nece biti u 12,

bice minimum 7 stranaca

Link to comment
Share on other sites

Forsirace Djurisica sledece sezone. Nema mega kvalitetne  kadete i juniore, jesu osvojili kadetsko prvenstvo ali nema tu mnogo kvaliteta, osim Markovica. Mislim da taj decko poseduje veoma dobar potencijal, njega ocekujem u Meginom seniorskom timu za dve sezone,   mozda ga budu ubacivali i sledece sezone da oseti seniorsku kosarku.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vlaDixXx said:

u Megi igrace od mladjih Djurisic prvu,Musikic rezervu,Kovacevic 12 igrac,Paunovic nece biti u 12,

bice minimum 7 stranaca

Da, verovatno ce biti tako nekako, ali opet stoji moja konstatacija da nije tacno da se decaci nisu igrali (seniorske) kosarke. Za U20 uzrast, dve sezone u KLS sa izletima u ABA i zavrsnicu KLS i nije tako lose. Sad se stvar lomi za njih, da li ce od kosarke ziveti ili da ipak malo vise zagreju stolicu i polazu kakve god ispite. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...