Jump to content

*Wimbledon 2022


Darth Steva

Recommended Posts

Bezveze... trebalo je lepo Djokovic da se osveti Nadalu za RG direktno u finalu... ali dobro. Sutra ako pobedi mislim da ce da razmontira Kirjosa, kao onomad Tsongu u finalu AO-a, bice nesto tipa 3:0 ili 3:1.

Link to comment
Share on other sites

Ne deluje mi da će Rafa biti spreman za USO, ako je napuknuće 7mm.  

 

Novak je pauzirao zbog toga nekih 6 nedelja. Sad ne sećam se koliko je bilo, ali se radilo na početku od 3 mm, moguće je da je tokom turnira ta povreda i pogoršana.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Helena said:

"baloubni krobanjodac" večernja škola by Kristijan Golubović...:classic_laugh:

 

Velim ja da se dinastija digla...biramo sudije...ne trenramo onog ko nas plaća....NIKAD ne možemo biti pobeđen zdravi...sad ćemo razovarati o footu... e sad nećemo...imamo magičnog doktora...  bacit ćemo dokaze, jer "španski sport je važniji od dopinga"

 

I uvek, ali UVEK ćemo se držati rule are rules (osim  navedenog i možda još ponešto) :classic_biggrin:

 

 

Ne znam sta si procitala ali pise jasno i citko "maloumni kromanjonac"  evo ti i pod navodnicima i boldovano i u italiku da mozes lepo da procitas

Ne znam na sta insinuiras pod ovim vecerasnja skola by doticni, ako je nesto u vezi skole/obrazovanja/pismenosti bolje ne ulazi tu u klinc sa mnom, proci ces kao Nolo protiv australijske vlade..

 

 Sad sam tek smorio zbog Fricka, kakvu sansu bi covek imao da je uspeo da prodje ili da je Nadal predao juce... On je najveci gubitnik ove Nadalove pirove pobede, imao bi legit sansu da se bori Nickom za finale, to bi bio 50-50 mec i vrlo verovatno u 5 setova i spektakl... 
--Pametna odluka Rafe, videlo se da je juce odigrao na adrenalin i zagrejanost, ali da je premalo vremena da se spremi za sledeci mec/meceve. Nema razloga da rizikuje nista kad ovako rovit ne moze nista ni u sledecem mecu, kamoli u finalu, ceka se US Open i napad na to, posebno ako suspenduju teniskog Nesu Slinu.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Darth Steva said:

Izgleda da ipak australijske organic pomorandze nisu mogle da stignu na vreme do Londona.

Mislim da Novakov lekar nije dao ili hteo da da Novaku toliku kolicinu pain killera ili Novak nije hteo da uzme

Link to comment
Share on other sites

Idemo, losmi je postavio sledeci domaci zadatak sekti : 

 

--Ko je napravio Ciski dete ??! Nemoguce da je ovoliko dopingovan covek, non stop bolestan, povredjen, celav, raspadnut, sa stakama u 36oj godini zivota bio moguc da procesuira plodan spermatozoid. To se kosi sa svom mogucim zakonima medicine.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Idemo, losmi je postavio sledeci domaci zadatak sekti :

Nema moderacije na ovom pdf,pa cu te lepo zamoliti da ovde stanes. Jer,jedno je podbosti/prozivati/(pa cak i) baciti hejt prema nekom teniseru,a nesto sasvim drugo ovako ici na kolege/ice forumase/ice

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Drug Crni said:

Dobro,moras da razumes (sto ti svakako mozes) i prihvatis (verujem da i ovo mozes,ako zelis) da se radi o kompletnom laznjaku koji je npr.prosle godine izjavio "ne moze se sa povredom osvojiti Grend slem",aludirajuci na Novakovu titulu u Melburnu.

 

Da odes na tw i da se lepo izvinis velikom Gospodinu Rafaelu Nadalu. :classic_sleep:

 

p.s. Mozes i od alceste da trazis da ti oprosti... i to je OK. :classic_happy:

Edited by Darth Steva
Link to comment
Share on other sites

Just now, Darth Steva said:

 

Da odes na tw i da se lepo izvinis velikom Gospodinu Rafaelu Nadalu. :classic_sleep:

 

To sto ja mislim za Nadala,ne znaci da mislim za tebe ili lavrnju ili delgada. Treba(lo) bi da vazi i obrnuto. To je neka moja poenta. Nemojmo da svodimo temu na licna prepucavanja.
(isti apel vazi i za Nole-fanove)

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Novak je sa ovom povredom igrao do kraja jer je znao da može i 80% fizički spreman da osvoji AO. Nadal sa sličnom povredom je znao da iako bi napravio iznenađenje u polufinalu, u finalu bi ga čekao težak debakl, pa je ispravno odlučio da se povuče i ne ugrozi US open, gde će imati realne šanse ako ne dođu Novak i Danil.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ChrisJudd said:

Novak je sa ovom povredom igrao do kraja jer je znao da može i 80% fizički spreman da osvoji AO. Nadal sa sličnom povredom je znao da iako bi napravio iznenađenje u polufinalu, u finalu bi ga čekao težak debakl, pa je ispravno odlučio da se povuče i ne ugrozi US open, gde će imati realne šanse ako ne dođu Novak i Danil.

Pa Novak je u finalu maltene počistio Medvedeva. Rekao bih da je on bio u najspremnijem izdanju, jednostavno je popio lekove koji su neutralisali bol. Posledica je bila još gora povreda svakim odigranim mečom. On takođe, da bi se što više sačuvao, nije ni trenirao između mečeva.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drug Crni said:

To sto ja mislim za Nadala,ne znaci da mislim za tebe ili lavrnju ili delgada. Treba(lo) bi da vazi i obrnuto. To je neka moja poenta. Nemojmo da svodimo temu na licna prepucavanja.
(isti apel vazi i za Nole-fanove)

 

 

Nikad od tebe apprentice, ostaces veciti youngling :classic_sleep:

 

Ma ja samo hteo da vidim, sada kada je Nadal odustao zbog 7mm a Djokovic sa 17-25mm odigrao 4 meca i osvojio turnir, kakvo raspolozenje vlada medj' djokofenovima? Koja je glavna zavera koju imamo protiv njega? :s_d: 

Kako se w samobanovala obitavamo ovde u medijskom mraku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...