Jump to content

InteR


HAMMER

Recommended Posts

Samo da pojasnim da sam hteo da kazem da je Gosens odlican Marotin potez, a ne ovo s Dimarkom. Malo sam nejasno napisao. 

 

Ovo s Dimarkom na stoperu verovatno ima veze sto Inzagi trazi da se jedan od tri stopera ubacuje u napad i pravi overload po toj strani. Dimarko je u teoriji idealan za to jer kao bek nije operisan od ofanzive, a ima i dobru pracku. U praksi, Bastoniju to ubedljivo najbolje ide od svih nasih stopera, a najsmesnija je Skrinjarova borba s loptom u pokusaju da to igra 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prilicno lose odigrana ova dva derbija. Simone izgleda bas i nije covek za velike meceve, bar u svojoj prvoj sezoni kod nas. 

 

Opet, i pored razocaranja igrom, jos uvek smo prvi a skoro svi teski mevevi drugog dela su vec odigrani. Ostaje juve, i hajd da kazemo Roma i Fjorentina od ovih iz vrha tabele. Sto ce reci, ako nastavimo da redovno dobijamo "manje" utakmice, Skudeto je na dohvat ruke. 

 

Dakle po meni, Sasuolo kod kuce mora da se dobije da bi se resetovao tim i forma, onda ide nekoliko "laksih" protivnika za hvatanje zaleta, pa joj jedan set od tri teske utakmuce za redom. Ukoliko posle toga jos budemo imali barem bod prednosti nad drigoplasiranim, to bi moralo biti to. 

Link to comment
Share on other sites

I opet isto... Ne mogu bas da kazem da je golman krivac za golove, al postaje obicaj da mi iz svakog iole kriticnijeg suta na gol, isti i primamo. Tako u svakoj jacoj utakmici vec dve sezone, mozda bolje da probamo da pikamo power play bez golmana. 

 

Inace ekipi i treneru svaka cast za odigrano danas, rezultat je sranje, sve ostalo je po meni bilo dobro. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bez obzira na poraz, ja sam zadovoljan kako se ekipa gradi, znatno je ovo bolje nego ona pickasta igra pod Konteom, ozbiljno smo ih bili sabili u drugom, malo je i falilo srece za taj gol.
Ali ne moze se preko noci doci na nivo Liverpula koji ima rutinu igranja ovakvih meceva.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
13 hours ago, Drug Crni said:

Roma dovela Vajnalduma iz PSG na pozajmicu.
Veoma i volim i cenim ovog igraca. Ako sve protekne po planutm bice im ogromno pojacanje.

Nisam fan ni Murinja,ni njegovog fudbala,ali sa nepojacanim Milanom, Interom u finansijskim problemima i precenjenim Juventusom,mogli bi vrlo lako da se umesaju u borbu za sam vrh serije A.

Obavili su jako dobar prelazni rok,napunili se sampouzdanjem osvajanjem Lige Konferencija..imaju iskusnog vuka na klupi koji zna kako su osvajaju prvenstva..na Romu treba ozbiljno racunati ove sezone. Plasman u Ligu sampiona ne bi nikako smeli da dovedu u pitanje.


A kakve veze ima ovo što si napisao sa Interom? 😁 Osim ako podbadaš njegove navijače (nije isključeno 😁). 
 

Znam, znam, slučajno si promašio temu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ne znam dal da proklinjem vise bastonija ili sudbu kletu ali onakvo setanje leaa u sesnestercu je smehotres. ne stojimo dobro, ne igramo brzo, ne trcimo dovoljno bas izgledamo kao iscedjena ekipa i steta sto ne mozemo da dodamo jos jednog dobrog veznjaka i odbrambenog da se stvori malo rivaliteta i reakcije. cahanoglu isto veoma los, barela se nije ni pojavio, feminizirani inzagi mi bas ne lezi na klupi. valjda ce lukaku da donese promenu i malo zara.

Link to comment
Share on other sites

On 9/5/2022 at 12:46 PM, HAMMER said:

I ja sam tad poceo. Odnosno gledao sam berkampa sezonu ranije u ajaksu i finale kupa uefa protiv torina. Majko moja kako ih je maltretirao...

Yup. Došao u paketu s Jonkom, koji je navodno bio samo dio transfera (ako ćete Bergkampa, uzet ćete i Jonka)

Link to comment
Share on other sites

Konacno jedna "odlucujuca" partija Handanovica juce, nije ih imao vec par sezona. To je upravo ono sto treba ekipi koja trazi vreme da uhvati formu, da se ne prosipaju bodovi dok stvari ne prorade.

 

Slede dve kljucne tekme u ligi, gde bi dve pobede sasvim pokrenule ekipu/ sezonu, a nasuprot tome nesto kao bod iz te dve (sto je sasvim realno na zalost) bi po meni osudile sezonu za grcevitu borbu za 4. mesto u najboljem slucaju...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izgleda da je zadnje vreme doslo kad okoreli "milanista" mora da vam bumpuje temu :classic_tongue:

Cestitke na prolasku grupe.
Rekao bih da je ovo prvi opipljivi rezultat Simonea Inzagija na vasoj klupi. Davane su vam skoro pa nikakve sanse da prodjete dalje,a vi ste to uspeli bez ikakve mrlje. I nekako ispod radara..jer evo,i nakon sinocnjih utakmica se vise pise o Barsinom neuspehu,nego o Interovom podvigu.

Ok,i dalje mislim da vas je VAR malko pogurao protiv Barse kuci,ali Inzagi je nadigrao Cavija. I u revansu ste trebali pobediti. I to sve u odsustvu dvojice najbitnijih srafova tima: Lukakua i Brozovica. Svaka cast,pa da nam se koplja ukrste u nekom cetvrtfinalu :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 1/28/2022 at 11:27 AM, AmerickiMen said:

Samo da pojasnim da sam hteo da kazem da je Gosens odlican Marotin potez, a ne ovo s Dimarkom. Malo sam nejasno napisao. 

 

Ovo s Dimarkom na stoperu verovatno ima veze sto Inzagi trazi da se jedan od tri stopera ubacuje u napad i pravi overload po toj strani. Dimarko je u teoriji idealan za to jer kao bek nije operisan od ofanzive, a ima i dobru pracku. U praksi, Bastoniju to ubedljivo najbolje ide od svih nasih stopera, a najsmesnija je Skrinjarova borba s loptom u pokusaju da to igra 🙂

This didn't age well

3 hours ago, HAMMER said:

kljakavi djubrentus ne moze da dobije. inzagi ubij se...

Gledao sam tekmu. Juve zabio 2 gola iz 2 kontre. Ne znam jesu li 3 puta u okvir opalili. Kostiću se mogu zahvalit za pobjedu. 1. gol pretrčao cijeli teren i poslužio rabiota, drugi gol isto fenomenalno našao Fagiolia koji je raspalio po lopti iz kosa, s nekih 12-13 metara i zakucao ju pod prečku. Oću reć da je njima ušlo sve što su puknuli u okvir. Još im poništili jedan gol radi ne znam čega. kao igrao rukom, ali nije se vidilo na usporenoj snimci koju su pokazali iz 1 kuta.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...