Jump to content

InteR


HAMMER

Recommended Posts

Od '98 pratim Inter i nisam doživio da igramo ovako dobro. Nebitno što je Kaljari, protiv svih timova dominiramo u posjedu, spejs šatl od igre u odnosu na Kontea. Tko bi rekao da će Simone unaprijediti igru ekipe do ove mjere. 

 

Btw bježimo od talijanštine, što mi je posebno drago. 

Edited by Recoba
Link to comment
Share on other sites

Za sada preko ocekivanja, za mnogo manje para delujemo slicno kao i prosle sezone. Odlicno odradjen prelazni rok. Sa svima su pogodili, jos da se oslobodimo nekih viskova i da na leto prodamo MArtineza i dovedemo nekog potentnijeg napadaca jer on duze vvreme luta sa formom i polako me podseca na Dibalu, mislim da je krajnje vreme da se on proda i da probamo da dovedemo neko drugo resenje.

Odlican posao radi Inzagi, jos ako veceras pukne neki X...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Polusezona jako slicna onoj prvoj Konteovoj. Opet smo krenuli nesto slabije u smislu puno golova postizali, ali i nedopustivo puno primali. Previse ofanzivno, i to se odrazilo na erzultate. Trebalo je neko vreme da se nadje balans, i neki prelomni momenat. Onomad je (ako se ne varam) dosao onom 3:0 pobedom nad Sasuolom, secam se da sam tada pomislio da se nesto ozbiljno promenilo na bolje. Ovaj put sam to osetio protiv Rome. Cini mi se da Inter i ove sezone ima jasan put ka tituli, i da jedino sami sebe mogu da pobede na tom putu, ovi ostali kandidati ipak mislim da nisu dorasli...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/20/2021 at 7:10 AM, Recoba said:

Kako misliš slično, bolje?! 😁

 

Upravo to, sezona debelo preko očekivanja. Kamo sreće da se ima para, pa da se kupi bekap na štoperu. Završiti Torino u srijedu i sa +4 dočekati januar. Idealna polusezona. #ForzaInter 

Slicni rezultati kao u prosloj poluseni, na to mislim, osim LS gde smo konacno prosli dalje.

Ovo ide dobrim putem, Milan se jos pomalo drzi, mi moramo da resimo par manjih utakmica pre serije derbija gde ce se resiti pitanje sampiona. Ne bih ja nista dirao na zimu, mozda ako se otvori neka dobra opcija, mozda par prodaja i to je to. Vrlo lako za par kola mozemo biti na velikom plusu jer su konkurenti u slobodom padu, uz malo srece u znanja za 5-6 kola mozemo govoriti o Interu kao novom starom sampionu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa obojicom. Lijepa godina za biti navijač Intera. Da nam i sljedeća bude ovako plodna. 🔵💪

 

Btw, spominje se Nejtan Nandez iz Kaljarija za januar. Zanimljiv igrač, iako smo tu dobro pokriveni. Jedna od mojih želja u ljetnom prelaznom roku. 

Edited by Recoba
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Inter je produžio ugovor s Epic Brozom. Natezali su se pola godine valjda; Epic tražio 8M godišnje, Inter nudio 6. Brozo nije htio pristati jer je godinama igrao za 4M, što je prilično malo u odnosu na ostale ključne igrače.
Baš me zanima kakav ugovor su potpisali s obzirom da je Zhang zbog toga došao u Milano. Da moram pogađati rekao bi 6M + razni bonusi.

Link to comment
Share on other sites

Jel to zvanicno? Cuo sam najave ali ne i da je potpisano. Brojka koju sam ja onomad video je 6.5m + bonusi. Po mom ukusu mozda malo previse ali je u klubu vec dugo, trener ga maksimalno koristi a i realno, ne verujem da bi pogodili sa zamenom kad bi morali da je dovodimo tako da... Neka, dobro je i ovo. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AmerickiMen said:

Jel to zvanicno? Cuo sam najave ali ne i da je potpisano. Brojka koju sam ja onomad video je 6.5m + bonusi. Po mom ukusu mozda malo previse ali je u klubu vec dugo, trener ga maksimalno koristi a i realno, ne verujem da bi pogodili sa zamenom kad bi morali da je dovodimo tako da... Neka, dobro je i ovo. 

Tuttosport je danas objavio da je produžio do 2026. i da će Inter do kraja tjedna objaviti to.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Gosens i zvanicno, ja prezadovoljan. Perisic svakako odlazi a Dimarko je prema Inzagijevom vidjenju izgleda stoper. Po meni jos jedan odlican Marotin potez. 

 

Ne znam samo cemu ovaj Kaisedo, izgleda nije dovoljan Korea kao nepotreban igrac iz Inzagijeve proslosti. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...