Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

7 hours ago, Utopista said:

Za mene je recimo ovaj košarkaški a i fudbalski najlicemerniji deo foruma. 

 

Ono 99% članova su kao protiv Vučića i SNS mafije, ali bez blama uživaju u milionima koje im isti taj Vučić sipa - gde ćeš veće licemerstvo? Prave se ljudi da kinta pada sa neba, ili da FK Crvena Zvezda regularno uzima sve moguće domaće trofeje baš od kako je mrski Vučić zajahao...

 

Da nije tužno bilo bi smešno.

 

Nije ti to problem samo Vucica i SNS. Tako je od kada su dva kluba stvorena, ta sado-mazo sprega između vlasti, klubova i naroda je namenski napravljena.

 

Sta je po tebi resenje? Da prestanemo da navijamo za dva Bg kluba ili da počnemo da navijamo za FK Pečenjevce? Koji, btw, na svom petoligaškom nivou isto ima gazdu, SNS-ovca, koji ga sponzoriše.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Utopista said:

Za mene je recimo ovaj košarkaški a i fudbalski najlicemerniji deo foruma. 

 

Ono 99% članova su kao protiv Vučića i SNS mafije, ali bez blama uživaju u milionima koje im isti taj Vučić sipa - gde ćeš veće licemerstvo? Prave se ljudi da kinta pada sa neba, ili da FK Crvena Zvezda regularno uzima sve moguće domaće trofeje baš od kako je mrski Vučić zajahao...

 

Da nije tužno bilo bi smešno.

Aha, znaci da ne idem na Nisvil festival jer je deo para za njegovo odrzavanje dobijen od drzave koju personifikuje onaj bandit. Ma i da ne gledamo prenose na Areni jer je njihova.

Sns mafija je u svim segmentima. Ako neces da imas nista sa njima i da nista cega se latis nema vete sa njima, onda samo odlazak iz Srbije.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Naravno da po meni treba bojkotovati sve što ima veze sa mafijom i bolesnikom a bez čega se može, jer si inače saučesnik.

 

Pre bih se skinuo go i šetao Knez Mihajlovom nego se radovao ovakvim titulama FK Crvene Zvezde, i ako sam 45 godina i navijao za taj klub.

 

 

Ovde je sa tribina često svašta kretalo, ali eto delije su sada presrećne, kažu nikada još od Barija nije bilo bolje...i nekako su pošteniji nego oni koji pljuju po Vučiću a svršavaju na titule i skupa pojačanja u ovoj bednoj državi... Samo za cenu po jednog igrača blizanaca mogli bi se stambeno obezbediti bukvalno svi beskućnici u državi.  A da ne pričam koliko se toga korisnog moglo uraditi u državi za kintu koja je ulupana u prošle sezone u KK Partizan i KK Zvezda.... Čak je i glupavi stadion koji veliki vodja gradi korisniji od onoga šta se radi sa tim klubovima.

 

Ali ko jebe gladnog komšiju koji živi na ulici -  daj plebsu hleba i igara...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Била је, али никада се није ни приближно оволико потрошило. 

 

Шта мислите зашто не приватизују клубове? И ево директно да те питам јел' те није срамота што држава толико баца у бунар а на шта личе болнице, колико је гладних?  

 

 

Једино нормално у овој држави је да ако се клубови државни разvijaju домаће играче, евентуално 2,3 страна да клинци уче уз њих и то је то... Vidi našta liči KK Partizan - ono je smešno, kao Darafuška ali od državnih para...

 

 

Шта мислите да је КК Црвена Звезда већи клуб и управа способна него Цибона и Југопластика? Па није него  вас битанга купује и лечи колективне комплексе.

Edited by Utopista
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Utopista said:

Шта мислите зашто  не приватизују клубове? И ево директно да те питам јел' те није срамота што држава толико баца у бунар а на шта личе болнице, колико је гладних?  

 

Naravno da me je sramota.

 

3 minutes ago, Utopista said:

Била је, али никада се није ни приближно оволико потрошило. 

 

Ovo ti je malo apologetski pristup. To jest ne malo nego definicija. Licemer si ako navijaš za lopova koji je ukrao 5 ali ne i 50 dinara. Budi karakter pa svakog lopova nazovi lopovom koliko god da je ukrao, jer je ukradena suma zavisna samo od toga koliko se moglo ukrasti.

 

4 minutes ago, Utopista said:

Шта мислите зашто  не приватизују клубове?

 

Zato što su klubovi savršen način za pranje ogromne količine novca.

 

5 minutes ago, Utopista said:

Овако вас битанга купује

 

Jel nije sad malo tebe sramota?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Utopista said:

Naravno da po meni treba bojkotovati sve što ima veze sa mafijom i bolesnikom a bez čega se može, jer si inače saučesnik.

 

Pre bih se skinuo go i šetao Knez Mihajlovom nego se radovao ovakvim titulama FK Crvene Zvezde, i ako sam 45 godina i navijao za taj klub.

 

 

Ovde je sa tribina često svašta kretalo, ali eto delije su sada presrećne, kažu nikada još od Barija nije bilo bolje...i nekako su pošteniji nego oni koji pljuju po Vučiću a svršavaju na titule i skupa pojačanja u ovoj bednoj državi... Samo za cenu po jednog igrača blizanaca mogli bi se stambeno obezbediti bukvalno svi beskućnici u državi.  A da ne pričam koliko se toga korisnog moglo uraditi u državi za kintu koja je ulupana u prošle sezone u KK Partizan i KK Zvezda.... Čak je i glupavi stadion koji veliki vodja gradi korisniji od onoga šta se radi sa tim klubovima.

 

Ali ko jebe gladnog komšiju koji živi na ulici -  daj plebsu hleba i igara...

Kad ujutru ustanes i skuvas kafu, vec si poceo da punis dzepove Vucicu i ekipi.

Sta to znaci bez cega se ne moze, bez cega se moze. Jbg, odes u Lagunu i kupis knjigu. Od toga je zaradio neko ko je u vezi sa sns bagrom. Ono, moze se bez citanja knjiga, da batalimo kmjizare. Hoces u bioskop...Nalaze se u trznim centrima koje zna se ko drzi. Moze se i bez bioskopa... Hoces na bazen, moze se i bez bazena...

Besmisleno je sve to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na sta se sve ogromne kolicine novca bacaju i kako se sve izvlace pare iz drzavnog budzeta, ovo u kosarci mu dodje kao sitnica

 

A kada se vec pominje FKCZ onda je red i pomenuti da je to klub koji je u prethodnih nekoliko godina profitirao stotine miliona evra od UEFA i prodaje igraca, a da li je taj novac ostao u klubu, u sta je ulozen, i ko je sve profitirao od istog?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Utopista said:

Naravno da po meni treba bojkotovati sve što ima veze sa mafijom i bolesnikom a bez čega se može, jer si inače saučesnik.

 

Pre bih se skinuo go i šetao Knez Mihajlovom nego se radovao ovakvim titulama FK Crvene Zvezde, i ako sam 45 godina i navijao za taj klub.

 

 

Ovde je sa tribina često svašta kretalo, ali eto delije su sada presrećne, kažu nikada još od Barija nije bilo bolje...i nekako su pošteniji nego oni koji pljuju po Vučiću a svršavaju na titule i skupa pojačanja u ovoj bednoj državi... Samo za cenu po jednog igrača blizanaca mogli bi se stambeno obezbediti bukvalno svi beskućnici u državi.  A da ne pričam koliko se toga korisnog moglo uraditi u državi za kintu koja je ulupana u prošle sezone u KK Partizan i KK Zvezda.... Čak je i glupavi stadion koji veliki vodja gradi korisniji od onoga šta se radi sa tim klubovima.

 

Ali ko jebe gladnog komšiju koji živi na ulici -  daj plebsu hleba i igara...

Koliko se zida na sve strane i koliko se pere novac kroz to - u Srbiji ne bi smelo da bude beskucnika.

:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što bi me bilo sramota?  Zato što imam karakter i čvrstinu da zaledim navijanje za klub koji se očigledno zloupotrebljava na više načina?  Pa ja sam zbog toga ponosan...

 

Gadilo mi se šta su Tole i ekipa radili sa Partizanom, a sada treba da se radujem kada Vučić i Terzić rade isto to samo puta 10?   

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Koliko se zida na sve strane i koliko se pere novac kroz to - u Srbiji ne bi smelo da bude beskucnika.

:default_coffee:

 

respect-hat.gif

 

 

1 minute ago, Utopista said:

Što bi me bilo sramota?

 

Zato što me optužuješ da me je neko kupio a nemaš blage veze o tome ko sam, šta sam sve radio i šta sam sve odbio da ne bih bio "njihov". Normalnog čoveka bi bar malo bilo blam.

 

Ali lako ćemo to da rešimo, momentalno.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Čuj ovo - zida se na sve strane pa ne bi trebalo biti beskućnika... Ja znam da si i ti mator kao i ja, ali nekako prelomi da postoji razlika izmedju državnog i privatnog.  Blizanci su državni i eto ja neću da se toliko baca u bunar nego da se za te pare uradi nešto korisno i milion puta važnije.  Ali eto jebiga vas je očigledno više pa nam je tačno onako kako zaslužujemo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Откуд ја знам шта си ти урадио? Можда си ти Ђука бизон како бих ја то знао? Могу да ти верујем или не, а чим браниш ово што се ради немам разлога да верујем да се бориш против тога - логично зар нe.  

Edited by Utopista
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Na sta se sve ogromne kolicine novca bacaju i kako se sve izvlace pare iz drzavnog budzeta, ovo u kosarci mu dodje kao sitnica

 

Mislim da je ovo greška. Naime, lopov je lopov koliko god da je ukrao.

 

Ali kao što je Berti odlično primetio, ako hoćeš da izbegneš šerifa ti bukvalno moraš da odeš iz ove zemlje jer je on U SVEMU, bukvalno se ugrađuje u tu kafu koju popiješ, u majicu koju si kupio na Ali express pa te carina odere, bukvalno u jebenoj karti za bazen.

 

No dobro, to je to na ovu temu od mene, gospodin iz utopije je otišao na moju usamljenu ignor listu gde je jedini član, tako da ne mora više da me vređa.

Link to comment
Share on other sites

Pa da krimosi peru kintu kroz gradnju, pa onda neka bace макар mrvice нашим клубовима и ми ћемо бити срећни и навијати...

 

Svi smo mi po malo socijalisti. Ili kako veliki vodja reče - svi ste vi moji... Očigledno jako jako dobro poznaje narod.

Pa da isto je kada kupim knjigu i platim pdv par stotina dinara za državne poslove, kao kada blizanci potroše desetine, a zapravo i stotine milona evra da bi kupili naklonost navijača, i lečili kolektivne komplekse...

 

Mislim uvek je lako  pronaći opravdanje, tu smo prvaci sveta.

Link to comment
Share on other sites

Moram da kažem da post za koji sam dobio warning nije bio upućen nijednom forumašu nego uopšteno svim malicioznim ljudima, prvenstveno na društvenim mrežama, koji se upinju da dokažu kako je budžet druge strane veći kroz proizvoljno lupanje nasumičnih cifri za ugovore. 
 

Mislio sam da je to kroz sam post bilo očigledno, no dobro.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li sam u pravu ali nekako imam osjećaj da moderatori staju na neku stranu onih koji imaju mišljenje kao i oni.Na primer, koliko sam ispratio ne slažu se sa dolaskom Dobrića,i sad vidim prethodan ban, momak je napisao da "svako normalan Želi da Dobrić dodje",a na primer da je neko napisao "svako normalan je za to da Čović ode iz kluba", prošlo bi nezapaženo..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...