Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Moderatora koja za Sanja Marinković  automatski banuje, ovo ne smatra mizoginijom?

On 9/7/2022 at 3:05 PM, Patriota iz kauca said:

Mislim da će ove sezone Željko koristiti Madara kao pleja scorer-a, a da će Exum biti uz njega za organizaciju.

 

Što je ok.

 

Ovamo imamo Alexu i Pantera, što je isto ok kombinacija.

 

Biće zanimljivo gledati.

 

Ne znam koja će biti uloga Đuše, verovatno Murova, da vadi kestenje kad zatreba i eventualno tovari komšinicu.

 

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marvin said:

ne secam se da si pozivao na kaznjavanje mizoginije ako dolazi sa druge strane brda. Ako sam pogresio izvinjavam se.

Nema mizoginije sa one ili ove strane brda. Ili je ima ili je nema.

Samo sam naveo primer "Sanja Marinković" kao neki standard.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@ mizoginija

 

Uglavnom se razgovori na tu temu svedu na 2 pitanja:

- da li smatras da je trenutna situacija optimalna tj. da li su muskarci i zene u istom polozaju u drustvu

- da li su politicka korektnost i slicna resenja dobra da se svest o tome promeni

 

I sad ako se pod 1 slozimo, onda mozemo da diskutujemo pod 2.

A ako ne slozimo oko stavke 1 onda jbg, zivimo i dalje svako u svom mehuru

Edited by Marvin
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije baš sve mizoginija za šta se ovde kažnjavalo. 

Upravo primer Vanje Marinkovića, kad mu neko prekrsti ime u Sanja, po defaultu se banuje, a u kontekstu nekad ne bude želja da se on omalovaži, već čisto zajebancija (bespotrebna), ali ništa više od toga. 

Razumem da je nulta tolerancija (verovatno i treba da bude), samo je Sanja Marinković poznata annoying voditeljka i uglavnom zbog sličnog imena ljudi prave foru, a ne zbog "Vanja igra kao žena, pa ćemo da ga vređamo i promenimo mu ime u žensko". Naročito što Vanja igra prilično dobro, pa i nema nekog smisla da neko pokušava da ga spusti na taj način. 

A Sanja može biti nadimak i za muškarca ako ćemo u sitna crevca, samo što u tome nije poenta. 

 

Sasvim druga stvar je ovo od npr Zagorka za Radeta ili sličnih primera ranije. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Mislim da sam shvatio, ovdje možeš recimo za Tegeltiju reći da je konjina, budaletina, retard ali ne smiješ reći da je cava, za to slijedi ban.

 

Jesam li na tragu? 😁

Uspostavljen je kriterijum za  "Sanja", "Zagorka", "komšinica".

Odnosno za "komšinica" nije. Dozvoljeno je napisati  "trpaj komšinicu".

Neka paralela bi bilo kad bi Vladana nazvao "Vladanka".

 

Link to comment
Share on other sites

Is anybody home?

On 9/7/2022 at 3:05 PM, Patriota iz kauca said:

Mislim da će ove sezone Željko koristiti Madara kao pleja scorer-a, a da će Exum biti uz njega za organizaciju.

 

Što je ok.

 

Ovamo imamo Alexu i Pantera, što je isto ok kombinacija.

 

Biće zanimljivo gledati.

 

Ne znam koja će biti uloga Đuše, verovatno Murova, da vadi kestenje kad zatreba i eventualno tovari komšinicu.

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/9/2022 at 5:50 PM, Dropkick Murphys said:

Razumem da je nulta tolerancija (verovatno i treba da bude), samo je Sanja Marinković poznata annoying voditeljka i uglavnom zbog sličnog imena ljudi prave foru, a ne zbog "Vanja igra kao žena, pa ćemo da ga vređamo i promenimo mu ime u žensko". Naročito što Vanja igra prilično dobro, pa i nema nekog smisla da neko pokušava da ga spusti na taj način. 

A Sanja može biti nadimak i za muškarca ako ćemo u sitna crevca, samo što u tome nije poenta. 

 

Sasvim druga stvar je ovo od npr Zagorka za Radeta ili sličnih primera ranije. 

 

To je kao i slucaj sa izrazom nigger koji se koristi da opise afroamerikance ili **ptar koji opisuje Albance. Kao, pa i oni ih koriste, pa mozda je to i tacno, ali ako imas istoriju koriscenja takvih izraza kao uvreda na neciji racun i ako taj koji ga koristi bas i ne deluje kao neko ko je protiv vredjanja zena ili albanaca dobijes zabranu, brisanje ili kaznu.

Isto kao i Zagorka - neko moze da se brani poredjenjem Zagorca sa Zagorkom Dolovac (kao niko ga nije primetio na terenu kao ni Zagorku, kapirate foru, hehe?), ali moderacija se tu nece baviti citanjem misli nego svojim poslom, a on kaze - upozorenje, brisanje pa ban.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...