Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Znači na osnovu 1 posta, koji je napisao realni ti praviš sljedeće zapažanje sa sve množinom i pozivanjem moderatora

4 hours ago, Sprivel said:

Jedno zanimljivo zapazanje:

Na najhumanijem topicu se ocekivalo da standardni evroligaski plejmejker Leo dodje i bude rezerva i to od strane “vidjenijih” forumasa, da ne kazem moderatora.

I onda kad neko na istom tom topicu ih podseti da imaju para kao pleve, taj isti se tera i neretko biva banovan.

 

Je li stvarno misliš da na KKCZ topiku nema mali milion postova na koje se ne može uletiti sa tata raspravom, mnogo gorih od posta koji ti je toliko zasmetao? 

Treba li na svakom topiku voditi iste infatilne rasprave? 

 

Link to comment
Share on other sites

Znači na osnovu 1 posta, koji je napisao realni ti praviš sljedeće zapažanje sa sve množinom i pozivanjem moderatora
 
Je li stvarno misliš da na KKCZ topiku nema mali milion postova na koje se ne može uletiti sa tata raspravom, mnogo gorih od posta koji ti je toliko zasmetao? 
Treba li na svakom topiku voditi iste infatilne rasprave? 
 

Realnog sam uzeo kao primer (dobar), da ne bi citirao patkometre. Kupi se i pojavi sa nekom doskocicom na nasem topicu, ali nisam primetio da ga ciganski mod tim tera odatle.

Dakle, vidjeniji pisu da je Leo bekap, a patkometrija je da ste puni love. Ok.
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, K.Dot said:

Čim sam video da je Safet postao moderator, znao sam da je ovaj forum otišao u krasni. Ne znam da li sam dva puta ušao od tada. Najhumaniji topik više i ne čitam, za to isto sada ide ban. 

otkad je safet postao moderator, ban ide i za postavljanje pitanja...na ovom topiku...ali samo ako si sa pogresne strane brda

ako si sa prave onda mozes da fmp-ises do mile volje

redefinisao covek moderaciju

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nači i dalje je realni nekoliko ljudi odjednom pa pišeš u množini. 

 

Zamisli sad kakve konstrukcije se mogu praviti od Ivanović i Pefi na pleju a vi niste zadovoljni tražite mamojeba sa poenima u rukama. 

I da na svaki upis slijede tri tata odgovora. 

Da ne spominjemo koliko se puta pominje prebogati Partizan na istom topiku. 

 

Treba li svaka tema da bude ista? 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Sprivel said:

Jedno zanimljivo zapazanje:

Na najhumanijem topicu se ocekivalo da standardni evroligaski plejmejker Leo dodje i bude rezerva i to od strane “vidjenijih” forumasa, da ne kazem moderatora.

I onda kad neko na istom tom topicu ih podseti da imaju para kao pleve, taj isti se tera i neretko biva banovan.

klasican apartheid. jezivo...

 

23 minutes ago, Ne sam Safete said:

Nači i dalje je realni nekoliko ljudi odjednom pa pišeš u množini. 

ne radi realni nista na svoju ruku. svi znamo ko ga placa i koga pretstavlja.

Link to comment
Share on other sites

Nači i dalje je realni nekoliko ljudi odjednom pa pišeš u množini. 
 
Zamisli sad kakve konstrukcije se mogu praviti od Ivanović i Pefi na pleju a vi niste zadovoljni tražite mamojeba sa poenima u rukama. 
I da na svaki upis slijede tri tata odgovora. 
Da ne spominjemo koliko se puta pominje prebogati Partizan na istom topiku. 
 
Treba li svaka tema da bude ista? 
 
 

Ne kontas izgleda. Aj vidi barem sta ces sa slawetom, glupo mu je ono bilo.
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ranzo said:

Brateeeeeeeeeeeeeeeeeee

Kako vam se da  j e b o   t e 

Pa jel vas tera neko da dolazite na taj topik

 

Ama covece budite srecni sto znate istinu i ne zivite u zabludi, na pravoj ste strani i bas vas briga, nama tamo ocigledno nema spasa, probali ste toliko puta da nam otvorite oci ali ne vredi jbg sta sad teraj dalje dignite ruke vise od nas i pustite nas da zivimo u svojim bespucima

Pa i ona kuknjava kako nemate šanse za titulu a sezona još i nije počela i a veze i sa drugim klubom posto se aludira na regularnost lige. Evo da krenemo mi u basketu da nemamo šanse u šampionatu posto se ulaže u drugi klub, loši smo, ne treba da nam bude prioritet takva titula i na šta bi to ličilo,  opustite se i vi , gazite u fudbalu, basket jak, vaterpolo,  malo optimizma i sve ok.

Edited by Misterija Organizma
Link to comment
Share on other sites

Ama covece sta si se navrzo na mene

Napisao sam na temi naseg fk-a da ovaj tim nema kvalitet da osvoji titulu - i nema i nece je osvojiti, ovom timu za bilo sta ozbiljnije neophodna su pojacanja kojih ocigledno nema i nece ih ni biti... tako da ono bez brige opet cete slaviti bal na vodi

 

Mi razloga za optimizam bas i nemamo, ljude je prodrmao zocov povratak ali ne zaboravimo gde zivimo...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Ridji said:

Pa šta ima da podesavas, tolko li je teško biti karakter pa ne uci na neku temu, posebno ako te nervira ili ti se ne svidja ono sto se piše tamo?

Možda Hugo hoće da doprinese kvalitetu teme svojim upisima, a to mu nije dozvoljeno, pa sse čovek iznervira.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dragi moderatori, 

 

dobar dan. 

 

Zeleo bih da upitam da li vredjanje forumasa (konkretno, nazivanje supljoglavcima) spada u dozvoljen recnik na forumu?

 

Ako je tako, drago mi je, imam par izraza za izvesne persone koje jedva cekaju da budu upotrebljene.

 

Ako ne, molim za objasnjenje zasto forumas koji vredja jos uvek nije kaznjen.

 

Proslo je vise od 24h, a post je uredno prijavljen.

 

Hvala najlepse.

 

 

Pozdrav,

pantelia

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...