Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

14 hours ago, DameTIme said:

Kakite svi koji pišete na Tati i prepucavate se svaki dan oko blizanaca

 

Ne pisem na tati i svakodnevno se zalazem za gasenje te teme. Ocito napamet pricas, nisi citala moje upise.

 

14 hours ago, DameTIme said:

Sad slobodno prijavi moj post. 🤗

 

Nema potrebe. Pasivna agresija nije opisana u pravilniku kao nesto sto se prijavljuje. A ni los humor.

 

I jos jedno. Moram da ti se izvinim, pogresno sam te procenio kao nekoga ko zeli da ucestvuje u diskusiji u cilju popravljanja ovog foruma. Ocito su tvoje namere malo drugacije, i nadam se da ces uspeti u svojoj nameri. 

 

Pozdrav. Mozes naravno da odgovoris na ovaj upis sad, ali ja dalje necu o ovome. Cela rasprava je apsurdna.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Hugo Punch said:

 

Ne pisem na tati i svakodnevno se zalazem za gasenje te teme. Ocito napamet pricas, nisi citala moje upise.

 

 

Nema potrebe. Pasivna agresija nije opisana u pravilniku kao nesto sto se prijavljuje. A ni los humor.

 

I jos jedno. Moram da ti se izvinim, pogresno sam te procenio kao nekoga ko zeli da ucestvuje u diskusiji u cilju popravljanja ovog foruma. Ocito su tvoje namere malo drugacije, i nadam se da ces uspeti u svojoj nameri. 

 

Pozdrav. Mozes naravno da odgovoris na ovaj upis sad, ali ja dalje necu o ovome. Cela rasprava je apsurdna.

 

Ja nisam pasivno agresivna, ako sam agresivna - vrlo otvoreno sam agresivna. Mislila sam da prijaviš pošto očigledno samo to znaš da radiš, ili da kukaš kako moderacija mrzi Zvezdu i radi protiv njene dobrobiti.

 

Naravno da si me pogrešno procenio, jer uopšte nisam ušla u diskusiju kako bih bilo šta popravila na forumu. Ušla sam u diskusiju da ukažem na besmisao kukumavčenja na ovoj temi u kom ti prednjačiš. Umesto što se žališ i što ti je najkonstruktivniji predlog ”obrišite Tatu”, ako smatraš da je forumu potreban bolji kvalitet možeš istom doprineti kvalitetnijim upisima, na bilo kojoj temi. Od tebe to nisam videla. Pozz.

 

 

Edited by DameTIme
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na ovom PDF-u se najmanje žale forumaši koji mu najviše doprinose - @oubrevo.excluded pošto iz iskustva vidim da on voli i da ukaže na neke stvari na forumu. Ali uvek je tako da onaj ko najviše radi i doprinosi najmanje kuka i upire prstom, i obrnuto. Od mene na ovu temu toliko. 💐

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTIme said:

Na ovom PDF-u se najmanje žale forumaši koji mu najviše doprinose - @oubrevo.excluded pošto iz iskustva vidim da on voli i da ukaže na neke stvari na forumu. Ali uvek je tako da onaj ko najviše radi i doprinosi najmanje kuka i upire prstom, i obrnuto. Od mene na ovu temu toliko. 💐

plt4GFX.gif

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, DameTIme said:

Na ovom PDF-u se najmanje žale forumaši koji mu najviše doprinose - @oubrevo.excluded pošto iz iskustva vidim da on voli i da ukaže na neke stvari na forumu. Ali uvek je tako da onaj ko najviše radi i doprinosi najmanje kuka i upire prstom, i obrnuto. Od mene na ovu temu toliko. 💐

 

Fino receno. :thumbsup:

 

Ima tu jos dosta kvalitetnih clanova poput princetona, chaosa, kupera, barklija i da ne nabrajam dalje. Generalno ljudi koji najvise doprinose kvalitetu foruma uglavnom ne kukaju na moderaciju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/18/2021 at 11:01 AM, Knipex said:

Zašto me citiraš i zašto mi se obraćaš uopšte? Dogovor je bio da ćemo ignorisati jedan drugog, čemu sad ovo? I odjebi od mene sa tim učitavanjima i SNS mozgom.

 

Nikakvog dogovora nema, ti ignorisi koga god zelis, ja cu odgovarati na postove na koje ja zelim.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Decembarski said:

Ne sme niko na  forumu nazivati forumaša glupim a da prodje nekažnjeno.

 

Pardon:

 

Quote

lakse uvrede tipa budala ili glup se u zaru diskusije tolerisu do odredjene granice

 

Pravilnik Foruma Vox92

 

 

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...