Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

42 minutes ago, Luchifer89 said:
1 hour ago, Crni said:
Evo ne znam lucifere, ja vidim trougao, ti kod mene vidis praseemoji16.png

Guglaj dark side of the moon druže, šta da ti kažem

Aha, gledas Pink!

22 minutes ago, duško matić said:

A mogli bi zaista da razmislite da bar prepolovite kaznu sprivelu, 14 dana za patkometriju je previše.

Pa sad, zavisi kolika je patka xexe

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

IMO, generalno negativan pogled na religiju, cak i komentari sa podsmehom i uvredama prema religijama bi trebalo da budu dozvoljeni, jer ih kategorisem kao sloboda govora.

Ona takodje ukljucuje svaku vrstu izrazavanja koja ne pozivaju na nasilje, ili govor mrznje koji bi vodio do nasilja.

 

U prevodu, ja bih promenio citav pravilnik foruma xD

Ok, nije da me je iko pitao, ali kad se vec povela prica, da vokalizujem svoj stav.

 

10 hours ago, McLeod said:

 

Ismevanje ateista od strane vernika zato sto su ovi ateisti je isto poput ismevanja "globusara" od strane ravnozemljasa.

 

Ono, bez uvrede.

 

 

Ah, da, covek od nauke.
Evo usracu se, majke mi.

 

Evo vam vaseg religijskog lidera...

 

BBVA-OpenMind-Materia-El-Darwin-m%C3%A1s

Link to comment
Share on other sites

Zar nije Joker rekao da veliku vecinu ljudi okolnosti sprecavaju da se ne upuste u cinjenje losih dela? Da je dovoljan jedan mali podsticaj sa strane ("push") i sva ta civilizacija se pretvara u gomilu divljaka?

 

Mislim, najlakse je reci da su ljudi losi jer ih samo religija/Bog/nagrada na onom svetu/strah od pakla/stagod peto sprecavaju da ne cine losa dela ili da zbog svega toga oni cine dobra dela. Zapravo je tako sa svima, svako od nas ima neka svoja uverenja koja nisu podlozna preispitivanju, neka svoja moralna nacela koja proisticu iz tih uverenja i sve to moze da se slomi ako okolnosti budu takve da uverenja vise ne vaze.

 

Sekularna moralna nacela su ista kao i religijska moralna nacela u tome da su proizvod necijih uverenja. Kad ta uverenja nestanu (mozda usled nekog tragicnog dogadjaja), nestaju i ta moralna nacela.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao neko ko je započeo diskusiju izraženim protestom na Sprivelov ban,želim da konstatujem kako nisam namerno podvio rep i utekao. Nisam bio u mogućnosti da se upustim u čitanje topika,a primetio sam da se postovi množe.

Takođe i da pitam: zašto je tačno banovan Sprivel?
Ja sam razumeo zbog toga što je okačio fotku muških tangi sa nekim religisjkim motivima.

Link to comment
Share on other sites

Zbog ponovljenog prekršaja u kom bez ikakvog razloga, postom koji nema veze sa košarkom, provocira određeni deo forumaša. Inače, čini mi se, 19. kazna za kolegu poznatog po sličnim fazonima, što dodatno pojačava ban. 

 

  • Like 6
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Dobro, ateisti vs vernici nastavite na drustvu.

 

 

Kasnije ce @uvrnuto deo ove diskusije prebaciti tamo jer ja nemam ovlascenja.

 

Sto se tice bana Sprivela, opravdan je jer je flameovao forumase.Ne volim ni ja crkvu al nije nacin da dodjes sad na KKCZ ili KKP i okacis onu sliku ili kazes za coveka da je "verski taliban". Nije to nacin.

Edited by Don Dusko
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Losmi17 said:

Generalno ima neki fetis prema Buducnosti.

Okupirao je temu vec neko vreme.

Napise tamo vise postova nego svi ostali clanovi zajedno.

 

Pa kad niko sem njega i možda dva navijača ne piše na toj temi.

 

Btw, nema pojačanja pa je o5 tema goldberg i njegovo pisanje... To što on potencira i te kako ima smisla, za naše ekonomske uslove i način na koji ova država funkcioniše, KKP i KKCZ su anomalija. Anomalija koja ne služi ničemu do stvaranju neke slike lažnog ekonomskog tigra. 

 

Pritom su ta sportska društva kancer ovog društva koji stvara jednu od najgorih podela u istom. Da bilo ko od nas dosledno prati svoj moralni kompas ne bi pogledao nijednu utakmicu ova dva kluba. Ali uglavnom težimo tome da racionalizujemo ovo iracionalno sipanje keša u njih, najčešće time - da se ne troši na sport trošilo bi se na nešto drugo i neko bi svejedno ukrao te pare.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

Btw, nema pojačanja pa je o5 tema goldberg i njegovo pisanje... To što on potencira i te kako ima smisla, za naše ekonomske uslove i način na koji ova država funkcioniše, KKP i KKCZ su anomalija. Anomalija koja ne služi ničemu do stvaranju neke slike lažnog ekonomskog tigra. 

 

 

 

tema je njegovo ritualno pisanje jednog te istog, sa zalgiris i ec kao nekim od key words.

 

to sto on potencira mozda ima negde smisla u zemljama koje nikada nisu ni strovaljivale shitload novca u dva ili 4-5 klubova.

 

niti kosarka treba da bude ogledalo siromasne drzave, niti je to nesto sto se desava od juce, vec odavno, samo se u sfrj ti resursi ne vide prema ulaganju u igrace, nego overall infrastrukturi.

 

legitiman, iako po meni banalan pristup problemu ali zelim da naglasim jos jednom kako nije on tema, vec ta jedna stvar koju obradjuje mesecima i godinama iz dana u dan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

tema je njegovo ritualno pisanje jednog te istog, sa zalgiris i ec kao nekim od key words.

 

to sto on potencira mozda ima negde smisla u zemljama koje nikada nisu ni strovaljivale shitload novca u dva ili 4-5 klubova.

 

niti kosarka treba da bude ogledalo siromasne drzave, niti je to nesto sto se desava od juce, vec odavno, samo se u sfrj ti resursi ne vide prema ulaganju u igrace, nego overall infrastrukturi.

 

Ne treba da bude ogledalo siromašne države, ali ni da služi lažnom pumpanju slike o ekonomskoj snazi te države. Za šta dva pomenuta kluba služe trenutnoj vlasti. 

 

6 minutes ago, uini said:

legitiman, iako po meni banalan pristup problemu ali zelim da naglasim jos jednom kako nije on tema, vec ta jedna stvar koju obradjuje mesecima i godinama iz dana u dan.

 

Ako je pristup problemu legitiman, ne vidim zašto imaš potrebu da se baviš time i naglašavaš nešto? Ovo je iskreno pitanje pošto bar ti imaš kako da doprineseš forumu. Bukvalno smo 10x čitali samo na ovoj temi kako roastujete taj goldberg-ov stav, i šta sad?

Edited by DameTime
slovce
Link to comment
Share on other sites

....

inace, ko je slusao podcaste kod mairosua, dok je dovodio goste, zna da se povremeno u prici o yuba ligi 90ih, ponekom otme u prici koliko su zaradjivali regularni yuba igraci, nikakve zvezde.

 

ono, plata 5 njemackih maraka i opadajuca iz sata u sat, kosarkasi borovice i profikolora [da ne pominjem zvezdu, partizan i buducnost], mlate na desetine hiljada maraka za neke partije 7pts 4rebs 1stl

 

al kao, vidi ovo daju 2miliona eur

nista u odnosu na tadasnji kontekst i obim

 

to su sve vredni privrednici posteno placali od svog krvavog rada

3 minutes ago, DameTime said:

Ako je pristup problemu legitiman, ne vidim zašto imaš potrebu da se baviš time i naglašavaš nešto? Ovo je iskreno pitanje pošto bar ti imaš kako da doprineseš forumu. Bukvalno smo 10x čitali samo na ovoj temi kako roastujete taj goldberg-ov stav, i šta sad?

 

legitiman je u smislu, ima pravo da tako razmislja ali je, kao sto rekoh i banalan.

 

10x roastujemo on 20x isto napise;

kontam da postoji neka uzrocno-posledicna veza, koju cemo dokuciti sistemom dedukcije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

legitiman je u smislu, ima pravo da tako razmislja ali je, kao sto rekoh i banalan.

 

10x roastujemo on 20x isto napise;

kontam da postoji neka uzrocno-posledicna veza, koju cemo dokuciti sistemom dedukcije.

 

Njegov stav je manje banalan od svih mentalnih gimnastika koje izvode navijači blizanaca. Of course, kad treba sebi da opravdaju dovođenje igrača za basnoslovne plate dok istovremeno tvrde kako imaju manji budžet, ili plaćanje 15-17 igrača u rosteru.

 

Uzročno-posledična veza postoji, a uzrok je nemogućnost prihvatanja tuđeg mišljenja. Od toga krene svako roastovanje, stalkovanje i raspravljanje na ovom forumu. Ima pravo da napiše i 30x svoj stav, dok ovo komentarisanje njegovog pisanja, a i njega, već postaje degute i aprijatno. 

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DameTime said:

Ima pravo da napiše i 30x svoj stav, dok ovo komentarisanje njegovog pisanja, a i njega, već postaje degute i aprijatno. 

 

Golberg ima pravo da napiše svoj stav x10.000 ali niko nema pravo da taj stav komentariše?

To jest ima, ali je to "degute"?

 

Teško će to ovde da prođe.

5 minutes ago, uini said:

ima pravo da napise 30x svoj stav a ja imam pravo 31x da roastujem njegov stav.

 

Baš tako.

Edited by Holivud
Link to comment
Share on other sites

@uini @Holivud 

 

Imate pravo, osim što to pravo ne uključuje podsmevanje. U najvećem broju slučajeva komentarisanje stava se svodi na... goldberg ovo ili ono (ofc ironično). Btw uini, šta ti je smetalo kad su se slično ponašali prema Šuteru iz bloka na ovoj temi? Mislim isti vam je MO.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

@uini @Holivud 

 

Imate pravo, osim što to pravo ne uključuje podsmevanje. U najvećem broju slučajeva komentarisanje stava se svodi na... goldberg ovo ili ono (ofc ironično). Btw uini, šta ti je smetalo kad su se slično ponašali prema Šuteru iz bloka na ovoj temi? Mislim isti vam je MO.

 

nemoj da me teras da pisem bezveze

sutera su terali sa teme, gde je ignore dugme, pominjali ga unprompted i nevezano za njegove upise.

 

goldberg pise isti post makar godinu dana i kritikuje se taj njegov isti post sa iteracijama

 

#nijeisto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...