Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

7 minutes ago, Benito said:

Komsije izgleda da ste ove godine i vi kamenjari 😄

 

Punter, Nunnally, Mirotić, Leday, fali još jedan dobar plej tipa Shabaz, Pangos ili Dragić.

 

Biće to opet napadački izuzetna ekipa.

Edited by Sector
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Barkley#34 said:

Baš bukvalno ovo nije tačno. Evo, već aktuelni primer ti ruši poentu. Ako uzmemo Miškovu izjavu za istinitu, da je KKP pristao na tih 75K povećanja Madar bi ostao kod nas za mnogo manje para nego što ih nudi Fener.

 

Jasno je da je keš često odlučujući faktor. Ali je daleko od jedinog. Faza karijere, prostor u igri, potencijalni napredak, trener, kvalitet saigrača, konkurencija na poziciji, ambijie kluba, pa onda faktori kao što su stabilnost kluba, sigurnost da će se obećano isplatiti bez batovanja, grad, liga, porodični razlozi... Sve se to stavi na kantar pre odluke.

A što minimiziraš i ne spominješ Madarovu izjavu u svemu ovome. Ona je mnogo bitnija za odluku igrača nego Ražnatovićeva

Quote

I have big emotion for the Club, but last 10 days I saw that emotions are not mutual, and I didnt have real choice.

 

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice madara: obe strane i kkp i misko precutkuju ono sto im neodgovara tako da je istina vrv negde izmedju... za miska se moze reci i ovo i ono ali sigurno da sto se papirologije tice nista ne prepusta slucaju tako da cim je jam otisao znaci da je mogao da ode...

 

Ps srecan povratak jaretu :bravo:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, John Terry said:

Logika je da se takav igrac ne propusta.

Ja sam prekjuce okacio post gde ne vidim kako moze da uklopi Ledeja i njega... al sto kazes takav igrac se ne propusta. 

Ne insajderisem nikada na forumu al Zeljko je bas zapeo za njega... i komsije isto. Otprilike samo tu i moze sada da ode. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Ne razumem kakve to veze ima sa poentom mog posta.

Pa očito da je Madar hteo da ispoštuje stari ugovor bez povećanja i posle godinu dana je slobodan igrač.

Edited by Alexandar
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta je on hteo. Odgovarao sam na navod da "bukvalno svaki" igrač ide tamo gde mu više plate. Iako još ne znamo tačno ko je šta muljao i zabrljao u tom slučaju, iz ovog što je plasirano sa svih strana vidi se da nije otišao samo zbog duplo veće plate nego je postojala mogućnost da ostane za manje para, pod nekim uslovima, ne znamo tačno kojim. To samo potvrđuje ono što sam napisao na prethodnoj strani - više je faktora u igri, ne samo kešovina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Odgovarao sam na navod da "bukvalno svaki" igrač ide tamo gde mu više plate.

 

Timeline je tu malo upitan. Naime, mislim da Madar nije imao Fenerovu ponudu u isto vreme kada je i pregovarao sa Partizanom. Mislim da je prvo puk'o taj dogovor pa mu je onda Misko nasao finansijski izdasniji ugovor. Madar je, istini za volju, hteo da ostane kod vas, ispostavice se za manje pare nego sto je sad dobio, ali je neko malte ne gotov dogovor zasrao arogancijom. Tako sam ja to shvatio. Onda je Misko ugovorio dil sa Fenerom.

Link to comment
Share on other sites

Zato što novinari lupaju gluposti.

Prvo Mirotićev agent nema pravo da priča sa bilo kojim drugim klubom dok je ugovor sa Barselonom važeći, a drugo što za bilo kakav razgovor između Željka i Mirote niko ne bi saznao, a posebno ne tabloidni kurir ili telegraf.

Kao što nisu znali 2 puta sa Panterom i Ledejom.

A Partizan ima dosta većih problema od dovođenja Mirotića, kao što i bogatiji timovi imaju veću potrebu za njim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cele prošle sezone kuknjava kako nemamo nikog na 4 uz Ledeja, kako mora da guli 35 minuta po utakmici, da će crći ili se gadno povrediti od tolikog napora... a sad kad mu nađu ispomoć "ne znam kako uklopiti zajedno Mirotića i Ledeja". Jooooj, kako narodu ugoditi.

 

Šta mi ovde ima da znamo? Željko mora da zna, a sigurno ima neku ideju inače bi rekao Saviću i ostalima "nemojte njega, ne znam kako da ga uklopim u ekipu".

 

Jedini kamen spoticanja je da će se sa verovatno prilično jakim ugovorom za Mirotića smanjiti količina love koju Partizan ima na raspolaganju za Nanelija, centra, pleja... šta već još Željko i Zoran smatraju da treba od igrača za sledeću sezonu. Nadam se da su dobro sve pororačunali.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Jaramaz IN Madar OUT emoji106.png
Ponitka IN Pap OUT emoji106.png

Dve zamene igrača koji su otišli su prošle dobro, nismo slabiji.

Očekujem adekvatne zamene za Lesora i Egzuma. I Nun da ostane. I bombonica.

I backup 4 pod moranje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...