Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, L' Imperatore said:

Komšije, čestitke na zasluženoj tituli.

 

Btw imam jedno pitanje koje nisam smeo da postavim ranije, da nebi to pogrešno razumeli kao provokaciju. Zato ču ga postaviti sad kad ste dobro raspoloženi pa vas boli qrac. 😄 Elem, šta je priča sa ledayovim šorcom? Jel istina da on to ne pere čitavu sezonu? I ako je tako, dali se to izmedju utakmica propisno skladišti kao nuklearni otpad  i onda posle sezone zakopa negde z Bugarskoj/Bosni?

 

On to namerno, da ga niko ne čuva, svi beže od njega...

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Alex_Serbia said:

Nista nece nadoknaditi bol serije sa Realom. Osim osvajanja EL sledece sezone.

 

I 99% tog bola proizilazi iz cinnenice da smo vodili 18 razlike i raspali se kao na dugme.

 

uff koja je ovo slovenska sinteza, pre nego antiteza.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Ne sam Safete said:

Kakva ljubav Jam & Zoc ❤️

 

 

 

 

 

Čini mi se da Želimir uvek ima nekog igrača, obično vrlo mladog, kog izdvaja na neki način. Najčešće tako što mu zvoca nad glavom više nego ostalima 😄 Mislila sam da je to Aleksa, ali sad bih rekla da je to ipak mali Madar. Još ga Yam izljubi posle ovog polivanja VodaVodom na pressu 😄 

Edited by DameTime
reči
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, DameTime said:

 

Čini mi se da Želimir uvek ima nekog igrača, obično vrlo mladog, kog izdvaja na neki način. Najčešće tako što mu zvoca nad glavom više nego ostalima 😄 Mislila sam da je to Aleksa, ali sad bih rekla da je to ipak mali Madar. Još ga Yam izljubi posle ovog polivanja VodaVodom na pressu 😄 

Najmanje je zvocao Panteru, onda slijede Zach i Jam.

Moram priznati da me je iznenadila/ obradovala ovolika ljubav... Sigurniji sam da Jam ostaje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...