Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

31 minutes ago, Brat od Korneta said:

Zaista bih zeleo neke duhovitije komsije da se i ja nasmejem ko covek ali uvek tako predvidivi... Ajde Cooper i Kendrick prekjuce na tati napisem da nece procitati izjavu koju je Don Dusko citirao i kakvi ce komentari da uslede cak i da je procitaju i nije proslo 2 dana ukupno 3 komentara su imali bas kakva sam najavio... Oni mu dodju i neka lektira u osnovnoj skoli, dakle davno i lako procitana... Ali ostali odavde, podbacili... Evo ovaj sad komentar je poslednji na duze, ne brinite...

 

 

Filam ispunio svoju duznost smejuci se na cinjenice po jubilarni 100. put-check.

 

 

 

I jeftin humor i lajkovi-check:

 

 

 

i naravno ovo je bilo najlakse predvideti:

 

 

 

Aj pa se cujemo za koji mesec, srecno u svim takmicenjima. 🙃

P79Z04b.gif

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

Zaista bih zeleo neke duhovitije komsije da se i ja nasmejem ko covek ali uvek tako predvidivi... Ajde Cooper i Kendrick prekjuce na tati napisem da nece procitati izjavu koju je Don Dusko citirao i kakvi ce komentari da uslede cak i da je procitaju i nije proslo 2 dana ukupno 3 komentara su imali bas kakva sam najavio... Oni mu dodju i neka lektira u osnovnoj skoli, dakle davno i lako procitana... Ali ostali odavde, podbacili... Evo ovaj sad komentar je poslednji na duze, ne brinite...

 

 

Filam ispunio svoju duznost smejuci se na cinjenice po jubilarni 100. put-check.

 

 

 

I jeftin humor i lajkovi-check:

 

 

 

i naravno ovo je bilo najlakse predvideti:

 

 

 

Aj pa se cujemo za koji mesec, srecno u svim takmicenjima. 🙃

 

7b2ab480248448a673d6bd93c1597c96.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izašle su karte za Virtus. Deru, 55e, plus provizije, oko 60e izađu. Sajt im je gori od ticketline-a i gigstix-a. Kao jedna firma da pravi sve te sajtove za ticketing...
Ko bude uzimao, neka pripremi sve podatke za svakog kome uzima karte, a koji pišu u mejlu koji ću staviti u spojler.

Pisao sam im mejl, ovo je odgovor, pa ako neko želi da uzme neka prati uputstva:
 

Spoiler

Hi,

 

tickets for the game Virtus Segafredo Bologna vs Partizan Mozzart Bet Belgrade are now on sale!

 

Remember that all of the tickets will be named, at the entrance the ticket will be checked together with the identity card, so everyone must enter the Arena with the correct ticket. 

When buying the tickets the following data will be mandatory:
- name and surname

- email and cellphone

- place and date of birth
- residential address. 

 

You can find tickets for the sector reserved to Partizan fans at the link below: http://virtusawaysector.vivaticket.it/ 

 

This is the code that you must use: MOFDCEULUJ

 

We would kindly remind you that the main entrance reserved to Partizan Fans is VIALE DELLA FIERA 20 (https://goo.gl/maps/bkpWZ4iQjEskeNPz6).

 

Gates open at 18.00.

 

It is recommended to arrive early at the Arena.



Ako neko planira da ide u Bolonju ili Milano neka se javi za pivo. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Sector said:

Alba je zajebana samo kad se podcijeni ali sumnjam da će Željko dozvoliti tako nešto.

 

Vjerujem da uz dobru pripremu meča neće biti problema i da ide nova serija pobjeda.

I ja sam ovog stava, pogotovo sto moze da se uci na tudjim greskama 😉.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...