Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

9 minutes ago, Cooper said:

Zar nije danas rok u 18h?

 

Quote

Krajnji rok za registraciju igrača u Evroligi, kada je u pitanju sezona 2022/23 je 1. mart do 18.00.

 

Eko se i planira, samo mi nije jasno šta se čekalo do sada. Tako da čisto sumnjam.

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, uvrnuto said:

 

 

Eko se i planira, samo mi nije jasno šta se čekalo do sada. Tako da čisto sumnjam.

Ne verujem u pojacanja ni kod vas ni kod nas, a vala dosta nam je bilo i jednima i drugima. Vozd ima pametnija posla ova dva dana nego da sipa po jos jednu kamaricu kesa u oba bunara. Mada, valja necim zabaviti mase, dok se potpisuju razni sporazumi🤔

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gudura said:

Vozd ima pametnija posla ova dva dana nego da sipa po jos jednu kamaricu kesa u oba bunara

 

Šta je par miliona naspram sreće nekoliko miliona gradjana & gradjanki...svejedno će ih pojesti neki travnjak,na nekom stadionu/neko slično nepočinstvo.

Link to comment
Share on other sites

Za šta smo onda pokupovali onolike karte prije dvadesetak dana ako ne može da se napabirči milionće za jednog snažnog prednjaka? 😁

 

Pride je tišina svuda, da nema šansi da neko dođe do sad bi deset igrača defilovalo po portalima... 🙃

Edited by Son_of_a_gun
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Teško, mononukleoza nije prehlada da kad ustaneš iz kreveta odmah možeš na parket.

 

Znam, čitao sam da si ni za šta i do 6 meseci ali rekoh da pitam.

34 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ma bas bi nam Balsa bio od koristi u EL. I dok je bio zdrav i dobio nesto prilike, bio prava crna rupa na terenu. Ne secam se koji mec je tacno bio, morao Zeljko posle 60 sekundi da ga vadi, toliko je usrao motku.

 

Dovoljno bi vam bilo da bar 5 minuta više Lesor odmara.

Vi ste gro tekmi gubili jer vam crknu nosioci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

Znam, čitao sam da si ni za šta i do 6 meseci ali rekoh da pitam.

 

Dovoljno bi vam bilo da bar 5 minuta više Lesor odmara.

Vi ste gro tekmi gubili jer vam crknu nosioci.

 

Ima Lesor ko da ga menja. Ledej nema izmenu, pa mora Papa prinudno na 4.

Smajli kakav god da je na 5 (ide na bolje, voljni momenat mu je znacajno skocio), na 4 ni na sta ne lici.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Alex_Serbia said:

Kazu da imaju te fensi kamere, nek izvole.

 

Ako smeju, razume se. Jer deluje da je sletelo sa "juga"

 

Živim za dan kad će apsolutno sve kazniti, svakog ko je išta ubacio na parket, nema da gledaš basket, gledaj od kuće, retarde... A kapiram da mogu da nađu apsolutno sve koji su ubacivali stvari na parket

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...