Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

21 minutes ago, Dobar u piku said:

Sutra se Naneli mora probuditi,njegovih 20 25 minuta bi dalo šansu da Pap odigra nekih 10 min na 4 kada nema Zeka.Na 5 sam ubedjen da dobijamo duele Lesor-Nebo i Smajli-Sorkin.Djusu kriti na Kolsona ili Hilijarda eventualno Holinsa ako bude igrao,nikako ga stavljati na Baldwina ili Adamsa(na Zoa sigurno nece),nešto slično kao sa Quatarom u zadnjoj deonici protiv Monaka.

 

Ovo je hrabra prognoza, Sorkin nas je razbio u Beogradu, da nije bilo njega, mnogo ranije bi prelomili meč.

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, realno *w said:

 

Ovo je hrabra prognoza, Sorkin nas je razbio u Beogradu, da nije bilo njega, mnogo ranije bi prelomili meč.

 

 

Posle toga meca i pre ništa spec,Smajli za 4 5 minuta mu je dao poena tada.Verujem da su ove partije Petruseva jak povod Smajliju da kida.

Link to comment
Share on other sites

On 12/16/2022 at 1:27 PM, pendulum said:

 

Doći će i neka naša dobra serija. Ubeđen sam.

Jedan tj. dva samoquote-a pred Efes. Nadam se da se serija nastavlja.

 

2 od 2 zasad u ovoj nizu od 11 u kojem se ja nadam 8 ili bar 7 pobeda.

 

On 12/30/2022 at 4:02 PM, pendulum said:

BAJERN
MONAKO

Makabi
BASKONIJA
Valensija
Zvezda
ASVEL
Žalgiris
Bajern
FENER
ALBA

 

Velikim i boldovanim slovima su domaćinsta.

 

Što se tiče Nanelija, malo sam i digao ruke. Neko reče treba mu minutaža i lopta u rukama. To ne može biti razlog njegove loše igre jer je on svuda gde je igrao dosad bio "specijalalc" a ne glavni protagonista. Problem su očigledno naša očekivanja da će on biti zver koja će odmenjivati Pantera u poenterskom učinku i to se zasnivalo na njegovom procentu za 3 u celoj dosadašnjoj EL istoriji ali on nikad nije bio taj igrač kakvog je većina nas očekivala/priželjkivala već kvalitetan EL prašinar.

 

Kad se pogleda statistika - Naneli u Partizanu 9,4 poena, Naneli u celoj EL dosad (6 sezona) 9,5 poena. Minutaža: KKP 23:54 min, cela EL 22:13. Prosečni indeks - 9,1 prema 9,5.

 

Očigledna razlika je u slobodnim bacanjima 76,9% prema 88,9% i trojkama 33,9% prema 43,5% i to je ono verovatno zbog čega ljudi najviše pizde (uz glupo izgubljene lopte i blejanje u odbrani).

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, pendulum said:

 

Što se tiče Nanelija, malo sam i digao ruke. Neko reče treba mu minutaža i lopta u rukama. To ne može biti razlog njegove loše igre jer je on svuda gde je igrao dosad bio "specijalalc" a ne glavni protagonista. Problem su očigledno naša očekivanja da će on biti zver koja će odmenjivati Pantera u poenterskom učinku i to se zasnivalo na njegovom procentu za 3 u celoj dosadašnjoj EL istoriji ali on nikad nije bio taj igrač kakvog je većina nas očekivala/priželjkivala već kvalitetan EL prašinar.

 

Prošle sezone je bogami bio

14 poena na 50/40/90 (zaokružio sam) ok veća minutaža malo ali tu postoji korelacija sa samom igrom

Link to comment
Share on other sites

U redu je kada te nece sut, ni prvi ni poslednji vrhunski suter koji prolazi kroz krizu. Problem je kada ni ne pokusavas. Niie on Panter pa da zna isforsirati neki stepbek šut a la Harden, ali je dovoljno brz da zna da iskoristi svaki cm prostora za isti. A on to jednostavno ni ne zeli da pokusa ovih zadnjih par meceva.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Shikamaru said:

Prošle sezone je bogami bio

14 poena na 50/40/90 (zaokružio sam) ok veća minutaža malo ali tu postoji korelacija sa samom igrom

 

U pravu si i na osnovu toga je moglo da se očekuje da kod nas zadrži te brojke ali on se zapravo samo vratio na svoj prosek.

 

Svakako da mora više od ovoga. Poslednje tri tekme nakon Efesa (gde je odigrao odlično) je baš u kanalu. Očekujem od njega veću sigurnost i samopouzdanje u šutu (previše preskače neke otvorene šuteve za lika koji ima karijernih 43,5% za 3 u EL) i očekujem veću agresivnost u odbrani. On ima fizikalije i duge ruke da može da pokrije od 1 do 3 ali se previše oslanja na "čistu" odbranu i čuvanje od pravljenja faulova što me ponekad izluđuje te nam bude najslabija karika u defanzivi. Nekako je lik "ceo paket" u teoriji ali u praksi se to baš ne pokazuje.

I da...wtf sa onim izgubljenim loptama i driblanjem sebi u nogu koje više ne može ni da se podvede pod slučajnost?!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za sjutra nekako da se održimo do 4/4, a onda na njihovu nervozu i pritegnutu odbranu (po onom Arsenijevom principu) da im uzmemo bodove kao Feneru. Mogle bi te šuterske ruke baš onako da se opuste sjutra. 🙂

 

Što se tiče Jamesa, samo se nadam da nije neki problem na relaciji trener-igrač ili igrač-igrač, jer bi to baš onako srušilo sneška o timskoj atmosferi i hemiji, a i nisam siguran koliko brzo i kako bi se ispeglalo. Međutim, s obzirom da Naneli djeluje kao kul lik, a saradnja sa Željkom mu nije novina, vjerujem da je ipak u pitanju samo neki trenutni košarkaški slump (ili eventualno neki privatni problem) koji će proći. Svakako, rezultatski tim nije mnogo trpio i neki drugi momci su nadomjestili, ali nam je definitivno mnogo bitan za nastavak sezone.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Shonewizard said:

Za sjutra nekako da se održimo do 4/4, a onda na njihovu nervozu i pritegnutu odbranu (po onom Arsenijevom principu) da im uzmemo bodove kao Feneru. Mogle bi te šuterske ruke baš onako da se opuste sjutra. 🙂

 

Što se tiče Jamesa, samo se nadam da nije neki problem na relaciji trener-igrač ili igrač-igrač, jer bi to baš onako srušilo sneška o timskoj atmosferi i hemiji, a i nisam siguran koliko brzo i kako bi se ispeglalo. Međutim, s obzirom da Naneli djeluje kao kul lik, a saradnja sa Željkom mu nije novina, vjerujem da je ipak u pitanju samo neki trenutni košarkaški slump (ili eventualno neki privatni problem) koji će proći. Svakako, rezultatski tim nije mnogo trpio i neki drugi momci su nadomjestili, ali nam je definitivno mnogo bitan za nastavak sezone.

Znajuci zeljka, da je to problem, umesto toga sto je imao najvecu minutazu protiv Cibone bio bi klupiran. I Papa je do nedavno prasinario u EL a formu i samopouzdanje trazio i nasao kroz ABA-u

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, pendulum said:

Što se tiče Nanelija, malo sam i digao ruke. Neko reče treba mu minutaža i lopta u rukama. To ne može biti razlog njegove loše igre jer je on svuda gde je igrao dosad bio "specijalalc" a ne glavni protagonista.

 

U ovoj sezoni bukvalno ima mnogo bolje brojke kada ga trener vise drzi na terenu:

 

Monaco i Crvena zvezda - dva identicna meca, 6 i 7 minuta, jedna promasena trojka, indeks u minusu.

 

Efes, Real, Valencia - preko 30 minuta, redom 18, 15, 15 poena, 7, 4 i 3 asistencije, 23, 16, 15 ukupan indeks korisnosti.

 

On je tu da bude spot up suter, pa koliko lopti dobije, takav ce mu i biti ucinak. Ekstremno je zahvalan i koristan igrac, jer em ne trazi loptu (zamislite Bacona umesto njega), em tera odbranu da obrati paznju na njega cak i ako mu ne ide sut.

 

Dakle, treba mu minutaza i treba mu izgradjena pozicija za sut, ostalo je do njega.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jebote, ekstra je i ovaj čarter. Jes' platiš malo više, ali imaš obezbeđen prevoz, smeštaj, karte - cimanje 0 bodova.
Još smo dobili gratis jednu noć zbog tehničkih problema na aerodromu... 
Samo večeras da dobiju naši i ne može bolje.

 

Spoiler

haha-just-kidding-eric-cartman.gif

 

Edited by uvrnuto
  • Like 2
  • Ha-ha 11
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uvrnuto said:

Jebote, ekstra je i ovaj čarter. Jes' platiš malo više, ali imaš obezbeđen prevoz, smeštaj karte - cimanje 0 bodova.
Još smo dobili gratis jednu noć zbog tehničkih problema na aerodromu... 
Samo večeras da dobiju naši i ne može bolje.

 

  Hide contents

haha-just-kidding-eric-cartman.gif

 

 

68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e617773

  • Like 2
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Slatkorecivi o nama ponovo...

 

Trinkijeri ponovo o crno-belima: Ništa na svetu nije kao Partizan

 

 

Quote

“Bili su loši rezultati. Kada su čuli da prelazim u Partizan, pitali su me da li sam lud? Ljudi su mi vrištali u telefon: “Uništićeš sebi karijeru! Ovo će da ti bude grob!”. Ali, osećao sam da mi je potrebno nešto drugačije. Novi početak i veliki izazov. Da uradim nešto drugačije. I osećao sam da mogu da uspem sa Partizanom. To je bila sinergija između navijača, koji su nešto što ne mogu da opišem. Nema dovoljno vremena na svetu da se objasni ta bezuslovna podrška i ljubav.”


“Ništa na svetu nije kao Partizan”, dodao je Trinkijeri.

 

  • Like 1
  • Love 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kendrick said:

Slatkorecivi o nama ponovo...

 

Trinkijeri ponovo o crno-belima: Ništa na svetu nije kao Partizan

 

 

 

 

Podkast iz 2020 godine 😄 Sere mi se od ovih amaterskih portala. Pravi naslov - 'Mi ponovo o Trinkijerijevim rečima o crno-belima'

Ne menja činjenicu da nas čovek voli, ali klasično clickbait 'novinarstvo'.

 

Trenutno smo na hottest streaku u EL, red je da se nastavi večeras!

Edited by fillam
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fillam said:

Sere mi se od ovih amaterskih portala.

Zasto tako? Pa to je source of truth Kendriku? 😄

 

 

 

 

  

1 minute ago, kendrick said:

Portal je uzasan

 

 

A long time ago in a galaxy far, far away...

  

On 7/15/2022 at 5:20 PM, kendrick said:

Pangosa je odjavio telesport (koji važi za najpouzdaniji portal kad je kkP u pitanju)

  

On 7/10/2022 at 11:50 AM, kendrick said:

Jedina ekipa koja ima relevantne info je telesport

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...