Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

11 minutes ago, Jakob Aman said:

Eto rrrresenjaaaaaa.

Nedavno sam nabasao na neki clanak o njemu i trebalo mi je par sekundi da se setim o kome se radi...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, peradvind said:

Glas nije igrao u Čačku bio bih baš iznenadjen da igra u Pireju bez obzira što imamo 7-8 igrača

 

Da, ali u Čačku su igrali Anđušić i Trifa, sad bi značilo bar 5 minuta da odmori nekoga ako je spreman, inače ostajemo sa bukvalno 7 igrača od kojih je jedan Tristan.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, jedibojan said:

Eto rrrresenjaaaaaa.

Nedavno sam nabasao na neki clanak o njemu i trebalo mi je par sekundi da se setim o kome se radi...

 

nevezano za bilo šta, "košarkaška reprezentacija amerike" mi zvuči kao repka saturna ili makar dela saturna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, peradvind said:

Glas nije igrao u Čačku bio bih baš iznenadjen da igra u Pireju bez obzira što imamo 7-8 igrača

 

To je automatski 20:0 za Olympiacos.

 

Jedno je kad klub zbog pandemije ne moze da racuna na vise od sedam igraca, u slucaju povreda klub moze formalno da stavi na klupu povredjenog i igra sa manje ili ne dodje i izgubi 20:0.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, goldberg said:

 

To je automatski 20:0 za Olympiacos.

 

Jedno je kad klub zbog pandemije ne moze da racuna na vise od sedam igraca, u slucaju povreda klub moze formalno da stavi na klupu povredjenog i igra sa manje ili ne dodje i izgubi 20:0.

 

Sa Glasom ima 9 igrača ako se ne varam. 

 

Madar, Naneli, Panter, Glas, PPPetru, Ledej, Lesor, Tristan, Đorđije

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uvrnuto said:

 

Sa Glasom ima 9 igrača ako se ne varam. 

 

Madar, Naneli, Panter, Glas, PPPetru, Ledej, Lesor, Tristan, Đorđije

 

Od kojih nijedan nije rodjen u Srbiji. :classic_tongue:

 

Eto, dovoljno da se casno izgubi u mecu u kojem je ionako ocekivan poraz. Ne znam kad se vracaju Smailagic i Avramovic, ali ako se vracaju brzo, Partizanu zaista i nisu potrebna tu nikakva pojacanja:

 

Exum, Avramovic, Madar

Punter, Andjusic

Nunnally, Papapetrou, Trifunovic

LeDay, Smailagic, Vukcevic

Lessort

 

LeDay i Lessort su do sada pokazali da dobro funkcionisu sa velikim brojem minuta, Avramovic u bekovskoj liniji znaci i manje minuta Papapetroua na 3, a vise na 4, pa i LeDay i Smailagic mogu da zatvore rupu u minutima na 5.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goofy said:

eh, mladići, nova vremena...

ništa bez sloboda čačak čuj mene kalašnjikova usisivača koji čupa dlake iz tepiha.

...i otkuje parket, usisa papagaja i babino zubalo😎Ova nova fensi sranja moras 4 puta da prevuces preko mrva od tosta na tepihu i onda da se sagnes rucno da pokupis😀

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...