Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

3 minutes ago, realno *w said:

 

Pa očigledno žele da imaju dobru ekipu, čak i ako ne mogu da pucaju na trofeje. Da nije tako, ne bi doveli Ferela iz Panatinaikosa, Adamsa, Omića...  Ferel možda prvu polusezonu i bio nešto povoljniji, a kad je produžio, sigurno im je uzeo 400-500k. 

Ma to je ok. Nisu los tim skockali.

 

Ali onda dovodis igraca na kojeg navodno pucas stotine hiljada eura a koji ti nece igrati a nije da ga potpisujes ne znam ni ja koliko dugorocno vec ce eventualno odigrati 2 sezone kod tebe. Ne znam kako da ti objasnim da taj postupak Cedelimpije meni nema mnogo smisla 😄 mogli su da ga dovedu za dz, mozda vec na kraju sezone. 

 

Prepaid Gregor 🙂 

 

 

3 minutes ago, realno *w said:

I evo sedmi put - ne mislim da je obeštećenje toliko, ali isto tako mislim da ne postoji šansa da je doveden za džabe, ili za neke zaostale plate i gluposti.

Neki dogovor je u pitanju svakako, inace ne bi mogao da dodje 😄 

 

 

3 minutes ago, realno *w said:

I opet te pitam - stvarno misliš da neko iz KKPa laže kada kaže da je plaćeno obeštećenje i da to ne smeta čelnicima Olimpije?

Prvo, ta prica o stotinama hiljada eura nije plasirana zvanicno ni od jednog kluba, tako da ne mislim da "neko iz KKP laze" a to nisam ni rekao. Insajderima i kvazi-novinarima ne verujem nista. Drugo, stoga, Cedelimpija i nema sta da demantuje, ovo je preneo jedan portal, onako usput. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, realno *w said:

Glas u Cedeviti

 

Kažu da će platiti i obeštećenje.

Tedeschi šalje paket smokija i paket Cedevite 😉

Nagađam da je to in d ridžon ov 50 do 100 tisoč.

9 hours ago, realno *w said:

 

Pa očigledno žele da imaju dobru ekipu, čak i ako ne mogu da pucaju na trofeje. Da nije tako, ne bi doveli Ferela iz Panatinaikosa, Adamsa, Omića...  Ferel možda prvu polusezonu i bio nešto povoljniji, a kad je produžio, sigurno im je uzeo 400-500k.

Ja nešto ne vjerujem da Cedevita toliko plaća nekoga. Da plaćaju, ne bi Jaka Blažič otišao u Tursku za 500 - 600 hiljada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Glas je za mučenog Trivuna Stef Kari,glavom i bradom. Ali imamo i mi svoje kumove,rodjake i prijatelje koje moramo da ispoštujemo.

 

 

 

total of topik: preživeh koronu. Posle dugo vremena sam imao susret sa našim zdravstvenim sistemom, i palo mi je na pamet kako bi bilo dobro klonirati Duška Ivanovića i postaviti ga za ministra zdravlja, sa ovlašćenjima kineskog ministra zdravlja(pravo na masovna streljanja,mučenja,raseljavanja i ostala nepočinstva). Cenim da su Mongoli na onoj ekskurziji po belom svetu imali bolju zdravstvenu zaštitu za konje, nego srbistan za ljude.Horor.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, KockoOblo said:

Glas je za mučenog Trivuna Stef Kari,glavom i bradom. Ali imamo i mi svoje kumove,rodjake i prijatelje koje moramo da ispoštujemo.

 

 

 

total of topik: preživeh koronu. Posle dugo vremena sam imao susret sa našim zdravstvenim sistemom, i palo mi je na pamet kako bi bilo dobro klonirati Duška Ivanovića i postaviti ga za ministra zdravlja, sa ovlašćenjima kineskog ministra zdravlja(pravo na masovna streljanja,mučenja,raseljavanja i ostala nepočinstva). Cenim da su Mongoli na onoj ekskurziji po belom svetu imali bolju zdravstvenu zaštitu za konje, nego srbistan za ljude.Horor.

Trifa je domaći igrač,plus je ozbiljan prašinar,zvezda je bila bolja od Barse jer su uvek imali 2 takva igraca u postavi.E sad da se postane dobar two way igrač mora se osloboditi pritiska koji ni malo nije mali.Ali ako jedan Pap se čeka u napadu može i Trifa,koji pritom u abi konstantno je dvocifren i odmara nosioce sasvim ok.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Shikamaru said:

Uff kolko gotivan throwback, mislim da kad bi ušao u halu 98% ljudi ne bi znalo ko je 😂

 

Grešiš, pojavi se on s vremena na vreme, svaki put ga pozdrave ljudi.

 

Retko korektan lik, nije bio igrač za Partizan, brzo smo raskinuli ugovor, a opet nas čovek prati i 10 godina kasnije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja posle Željka imam dve do dve i po želje na mestu trenera. Ona polovina je Čanak kao true Grobar, pogotovo što se sad malo priučio u Litvaniji, ona jedna celina je Sale Đorđević (za šta mislim da se mora desiti kad tad), a druga celina je Saša Obradović, ali se to naravno neće desiti iz više razloga...

 

Elem, večeras očekujem teško šamaranje, trojku na trojku, bukvalno borbu do poslednje sekunde. 

 

Yam poludi!!

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Shikamaru said:

Trifino igranje pre Glasa nema nikakve veze sa nepotizmom, već se sve svodi na fizičku spremu i volju/mogućnost da igra odbranu, Glas ne može da ostane ispred Šaranovića dok Trifa juri EL bekove i krila

 

Ma da...Glasa smo gledali ispred Šaranovića 2 puta, a Trivuna sada već, dugi niz godina. I posle tog dugog niza godina, dobili igrača koji juri EL bekove i krila, jer široka ramena a mooda malena...ako Trifko nije u KKP zbog nepotizma, ondak je sigurno u pitanju talenat, jer šta bi drugo moglo biti?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dzep said:

Ja posle Željka imam dve do dve i po želje na mestu trenera. Ona polovina je Čanak kao true Grobar, pogotovo što se sad malo priučio u Litvaniji, ona jedna celina je Sale Đorđević (za šta mislim da se mora desiti kad tad), a druga celina je Saša Obradović, ali se to naravno neće desiti iz više razloga...

 

Elem, večeras očekujem teško šamaranje, trojku na trojku, bukvalno borbu do poslednje sekunde. 

 

Yam poludi!!

Mislim da poslje Zeljka nema nikakve dileme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja veceras radim, necu moci cak ni strim da jurim 😔

 

Idite u Arenu i za mene, bodrite ih u moje ime i recite im da pobede! Ako ne za mene, onda zbog toga sto ce njima samima biti laksi zivot sa 8-9, nego li 7-10.

12 minutes ago, Shikamaru said:

Izgleda da se sprema neka koreografija za večeras, pominju se i majice :bravo:

 

A mogli bi, za pocetak, makar jednom da odjebu sa tangom smrti. Cisto da isprobamo jel se moze bez toga.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...