Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Nesto sam razmisljao koliko okvirno imaju nasi igraci, pa da vas pitam sta mislite koliko je ovo realno i za kog igraca mislite drugacije:

 

Madar 400k
Dante 800k
Aleksa 400k
Danilo 400k
Panter 1.2m
Trifa 200k
Glas 100k
Djordjije 50k
Naneli 800k
Papapetru 800k
Lidej 800k
Tristan 200k
Smajli 400k
Lesor 600k
Balsa 200k
 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nesto sam razmisljao koliko okvirno imaju nasi igraci, pa da vas pitam sta mislite koliko je ovo realno i za kog igraca mislite drugacije:
 
Madar 400k
Dante 800k
Aleksa 400k
Danilo 400k
Panter 1.2m
Trifa 200k
Glas 100k
Djordjije 50k
Naneli 800k
Papapetru 800k
Lidej 800k
Tristan 200k
Smajli 400k
Lesor 600k
Balsa 200k
 
Ma kakav je ovo spisak?! Gde su xls tabele?[emoji16]

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Cooper said:

 

Realno dati Eksumu da komanduje ovako ozbljijnom i skupom ekipom je u najmanju ruku...inovativno....covek tim potezom  skratio potencijal ekipe za 10,15% u startu.Nije da mi je zao da se razumemo.Zao mi je recimo sto se osporavani Madar izborio za minute,jako nezgodan lik u oba pravca.Valjda ce ga klupirati uskoro ili barem kasnije dolaskom neartikulisanog Avramovica.

4 minutes ago, Instinkt said:

 

Ne dovlači ga, napraviće nam cirkus od teme 

opusti se,onima koji veruju u plate od 100 i 200k u EL u 2022.godini ja stvarno necu da kvarim sneska.A o gornjem sloju i  kako dovesti Ledeja u EK za 800k isto ne bih trosio mnogo reci.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Realno dati Eksumu da komanduje ovako ozbljijnom i skupom ekipom je u najmanju ruku...inovativno....covek tim potezom  skratio potencijal ekipe za 10,15% u startu.Nije da mi je zao da se razumemo.Zao mi je recimo sto se osporavani Madar izborio za minute,jako nezgodan lik u oba pravca.Valjda ce ga klupirati uskoro ili barem kasnije dolaskom neartikulisanog Avramovica.

opusti se,onima koji veruju u plate od 100 i 200k u EL u 2022.godini ja stvarno necu da kvarim sneska.A o gornjem sloju i  kako dovesti Ledeja u EK za 800k isto ne bih trosio mnogo reci.

A vidis li koje sam ja igrace pomenuo u kontekstu tih 200 hiljada?

 

To sto igra EC ne verujem d amu je toliko bitno, 800 soma je lepa suma.

 

Da se razumemo, nisam od onih koji patkometrisu, i sam sam se smejao pominjaju nekih suludih suma kada su Adams i Holand u pitanju. Verujem da nemaju vise od 400-500 hiljada.

Sto se tice ovih mojih od potencijalnih 100/200k, ne bih se bunio da ih zamene Mirotic i slicni.

 

Nisam kukao kada ste imali vece budzete, zato sto i sam nemam problem sa tim da Partizan ima veci budzet. Kao i u zivotu, tezis da imas sto vise novca, tako bi trebalo biti i kada je u pitanju tvoj klub.

 

Patkometrija o budzetima(u obrnutom kontekstu, ciji je manji) je nametnuta od strane vrhova oba kluba koji verovatno imaju svoje armije botova na forumima i mrezama.

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

Realno dati Eksumu da komanduje ovako ozbljijnom i skupom ekipom je u najmanju ruku...inovativno....covek tim potezom  skratio potencijal ekipe za 10,15% u startu.Nije da mi je zao da se razumemo.Zao mi je recimo sto se osporavani Madar izborio za minute,jako nezgodan lik u oba pravca.Valjda ce ga klupirati uskoro ili barem kasnije dolaskom neartikulisanog Avramovica.

opusti se,onima koji veruju u plate od 100 i 200k u EL u 2022.godini ja stvarno necu da kvarim sneska.A o gornjem sloju i  kako dovesti Ledeja u EK za 800k isto ne bih trosio mnogo reci.

Koliko zastareo da ne kažem zaglupljen stav, da igrač koji formalno igra poziciju 1. mora da komanduje celom ekipom. Exum u postavama je uvek uparen sa još jednim, a često i dva kreatora (najčešće Anđuša i Panter). Kao i svaki igrač zna da zaglavinja i da donosi loše odluke, ali njegova fizička dominacija sa pozicije 1. i mogućnost kombinovanja petorki su neprocenjivi i tek će doći do izražaja

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Shikamaru said:

Koliko zastareo da ne kažem zaglupljen stav, da igrač koji formalno igra poziciju 1. mora da komanduje celom ekipom. Exum u postavama je uvek uparen sa još jednim, a često i dva kreatora (najčešće Anđuša i Panter). Kao i svaki igrač zna da zaglavinja i da donosi loše odluke, ali njegova fizička dominacija sa pozicije 1. i mogućnost kombinovanja petorki su neprocenjivi i tek će doći do izražaja

 

Stoji to sto si napisao, ali reci da je Andjusic taj jedan od kreatora je debeli overstatement. 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Stoji to sto si napisao, ali reci da je Andjusic taj jedan od kreatora je debeli overstatement. 🙂 

Mislim da dosta ljudi njega gleda kroz prizmu prva dva mandata, on je tokom godina debelo popravio igru sa loptom (u Burgu je vrteo neki nestvaran broj pnr i to sasvim solidno). 

Ne kažem da treba u Partizanu to da igra (i slažem se ima momente kada misli da je bolji u tome nego što realno jeste pa pokuša atraktivan da bude, na našu štetu) ali itekako zna sa loptom da odigra kad se otvori prostor pritom je sa godinama postao bolji u iznuđivanju faulova. Off ball igra i ta njegova gravitacija su svakako primarno oružje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ne sam Safete said:

Ne zezajte se sa prozivanjem Ćaće, igra skroz dobro . Dovoljno je uporediti na šta nam liči reket sa njim i bez njega.

Ako se nekada desi tekma sa 20ak poena to je  bonus, nikako ne bi trebalo da bude pravilo.

 

Mora bolje, jednostavno mora. Odbrana je fenomenalna, sve ono što je drugima problem, kod njega je perfektno. Čuva bez greške 2-3-4, čita napade, najbolje od svih radi Žocove rotacije za ublažavanje mismečeva, koliko je samo puta Madara poslao na krilo, a on preuzeo centra ili četvorku.

 

Mi redovno padamo u igri kada on izadje, mada je kontraargument da je uglavnom na terenu kao deo najjače postave.

 

Ali kako god, ne može ukupan utisak da bude dobar sa 3 poena po meču i 20% šuta. Jasno je da nije doveden da bude među primarnim napadačkim opcijama, ali svejendo je ovo baš bedno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...