Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, Angola said:

Sta god bili razlozi nedolaska Nikole, znani ili neznani, da iskoristim priliku da se poserem na Ostoju, koji se zahvaljuje predsedniku koji je zvao Mirotica.

Moras li u svakom trenutku da se zahvaljujes,zato sto ti je dao novac? 


Захваљивање ће бити и из Партизана и Звезде док год су државни клубови, нико ту не даје своје паре и зна да је “политика” газда. Нажалост. 

Такође неће ни Жоц оповргнути (а могао би барем као тренер у шаљивом тону) ово у вези Вучића. Могао би, али неће јер је истина.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Alex_Serbia said:

Samofinansiranje ovde nije moguce jer to psiho nece dozvoliti, sve i da materijalno dodjemo u tu situaciju kroz 5-6 godina. 

 

Pala bi sabotiranja, busenja, rusenja (bukvalna i figurativna). Sto kazes, Arena bi nas pozdravila. Za pocetak.


Самофинансирање у спорту који се зове кошарка и у држави Србији!? :classic_laugh::Hail:

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Naravno da su mu navijaci Zvezds pretili.

 

Naravno da bi to radili i navijaci Partizana, da je situacija obrnuta. 

 

Talog drzava, talog nacija. Sta ocekivati od naroda koji prvo, mrzi sebe.

 

Pa upravo zato sto toliko mrzi sebe, upravo zato i potreba da se i dalje nekako bude deo kolektiva koji je najbolji, najjaci, najveci i u Evropi, a sta tek reci za region.

 

Samo navijaci KKP i KKCZ (dobro, ovi drugi manje, vise su orijentisani na fudbal) u regionu pricaju o svojim klubovima bajke kako su ubeljivo najveci, kako se svuda navija samo za njihov klub, kako su svi drugi smesni. I onda dodjemo do toga da je, zapravo, normalno da KKP i KKCZ dobiju tu licencu, da je normalno da budu u trci za najskupljim igracima Evrope, da je normalno da se bore za trofej EL, da je regionalna liga pretesna i preslaba, puna smesnih klubova koji nisu ni do kolena velicinama kao sto su "ova dva nasa kluba". A sve to potpiruju i mediji svojom neprestanom kampanjom koja traje evo vec godinama.

 

I onda se od takvog drustva ocekuje neka tolerancija prema bilo kakvoj pretnji i konkurenciji - pa to je zahtevanje da se obezbede "i jare i pare", prosto je nerealno. Kad izgradis propagandu kako je prirodno da se dva kluba setaju kroz regionalnu ligu i kako niko drugi ne bi smeo ni da prismrdi EL, onda ocekuj ogromnu mrznju i rat izmedju ta dva kluba jer na tronu moze biti samo jedan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U životu ti je karakter sudbina. I to je tako.

 

Poslednji put kad smo imali dve slične stvari poput Madara i Mirote je bila, čini mi se, predsezona 09/10 kad se beše Palasio nije pojavio (neka misteriozna infekcija zuba ili tako nešto, ako se dobro sećam) i kad je Miloje rekao da ne može negde pred sam početak sezone

  • Like 12
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Zar se nisu u klubu dogovorili s mirotom za 10 min, according to portalima na koje se mnogi pozivaju ovde?

 

Saopstenje kluba kaze da su se uslovi menjali par puta...

 

Bukvalno 90% ljudi odavde je od prvog dana naklapanja imalo stav da portali i mediji odskakucu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Djeluje da je Mirotic dobio mnogo bolju ponudu, i nasao dobar razlog da se izvuce iz date rijeci.
Kazem djeluje tako.
Ali ako se ispostavi da je tako, i da je momak ovo nasao kao idealan razlog, ne vodeci racuna da se na taj nacin pojacavaju tenzije medju navijacima, onda ono, filantrop kurac palac.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Beonegro said:

Ali sajko koji od svih državničkih obaveza i borbe za mir u svetu ima vremena da lično zove nekog košarkaša... Smijem se a suze same idu.

Pouzdano znam da je lično zvao dvojicu bivših fudbalera Partizana koji su napravili terene za skvoš na Adi da ih pita da li neko politički stoji iza njih ili su sami ušli u posao. 

 

Nimalo ne sumnjam da je zvao i Mirotića.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Znaci novinar Mundo Deportiva pre 4 dana napise sledece:

 

Quote

As Mundo Deportivo has confirmed, the already former player of the Barça I had a word agreement with him Partizan to continue his career in the 'gravediggers' once released by the Barça club. But this movement has been greatly complicated this Thursday by the significant pressures being made by the environment of its eternal rival, the Red Star, to thwart the operation. From Serbia speaking of threats and even the intervention of the country's president, Aleksandar Vucic, renowned fan of the Red Star...

 

Mirotic napise sledece:
 

Quote

Kako su u javnost dospele izvesne informacije o daljem nastavku moje karijere u KK “Partizanu”, počele su pretnje i uvrede koje su me veoma iznenadile i povredile, jer ne želim da budem osoba koja će deliti ljude po bilo kom osnovu, a kamoli po bojama kluba...

 

I onda Ostoja preko saopstenja pise kako ne samo da vrhovni poglavar nije bio protiv, nego je cak on licno garantovao bezbednost :whistling:

 

Dakle, znamo i ko je pretio ako povezemo ove 3 objave :innocent:

 

Sto se tice Mirote u KKP, vec sam pisao sta mislim, tako da mi je drago sto nije dosao. 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barkley#34 said:

Čekaj, Mirotić kaže da neće zbog pretnji a klub kaže da su ubeđeni da nisu pretnje razlog. Zanimljivo.

A isto u saopstenju stoji da ga je predsednik licno zvao da mu garantuje bezbednost!?!?

Tegeltija pisao da dobija pretnje, Spanci pisali....

Ali nije mu se pretilo...🙄

 

Blamantno saopstenje je ocigledno pranje predsednika drzave, jer je vise nego ocigledno da su pretnje isle sa viseg nivoa, posle, kako kazu upuceni, vecere u Legatu, gde je Mirotic odoleo pritiscima, a ne samo sa glupih ig profila i slicno. Kao da Mirotic nije iste dobijao od navijaca Reala kada je presao u Barsu, kao da nije znao gde dolazi, a posebno ako ce kako se prica zavrsiti u Pao ili ponovo u Realu. Kao da pretnje tog ig, tw i slicnog nivoa nece dobijati.

 

Valjda je svima jasno, ok neki se i prave ludi, da je Ostoja morao da izbaci ovakvo saopstenje upravo da bi se sanirala steta koju je nacinio jedan covek i masinerija koja radi za njega.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Notnumber said:

A isto u saopstenju stoji da ga je predsednik licno zvao da mu garantuje bezbednost!?!?

Tegeltija pisao da dobija pretnje, Spanci pisali....

Ali nije mu se pretilo...🙄

 

Blamantno saopstenje je ocigledno pranje predsednika drzave, jer je vise nego ocigledno da su pretnje isle sa viseg nivoa, posle, kako kazu upuceni, vecere u Legatu, gde je Mirotic odoleo pritiscima, a ne samo sa glupih ig profila i slicno. Kao da Mirotic nije iste dobijao od navijaca Reala kada je presao u Barsu, kao da nije znao gde dolazi, a posebno ako ce kako se prica zavrsiti u Pao ili ponovo u Realu. Kao da pretnje tog ig, tw i slicnog nivoa nece dobijati.

 

Valjda je svima jasno, ok neki se i prave ludi, da je Ostoja morao da izbaci ovakvo saopstenje upravo da bi se sanirala steta koju je nacinio jedan covek i masinerija koja radi za njega.

 

 

Imala bi smisla priča da taj jedan čovek i mašinerija koja radi za njega nije odgovoran za dolazak Žoca i sredstava za okupljanje ovog tima KKP.

Ipak je Žoca prvi najavio predsednik i to na otvaranju deonice Moravskog/Fruškogorskog koridora. 

Edited by Holivud
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mi smo sami sebi pucali u koljeno, jebo ja nas.

Pre svega nije nam trebao Mirotić uopšte a onda smo ga jurili mjesec dana, ložila se masa na max i onda posle svega ostaje gorak ukus u ustima zbog nečeg što uopšte nije ni trebalo da se desi.

Dobra stvar je što za ovaj novac možemo uzeti dva vrhunska igrača i biti u plusu a vjerujem da sad i Željku radi sujeta na max tako da… Zmaj repom udara.

Btw, smiješno mi je da uopšte moram da objašnjavam post s vama ni u crkvu kad smo Mirotu proglasili za “pravoslavnog talibana” ali eto ima i takvih poprilično vidim.

Idemo dalje, sutra je novi dan, braćo nije nam ovo zadnje loženje u ovom roku, ni blizu.

P. S. Hebali nas insajderi i mediji sve skupa.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...