Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

51 minutes ago, DameTime said:

Zar uopšte postoji dilema, ako se setite da je Leday bio najkorisniji igrač vaše ekipe? Na stranu ponašanje i nevođenje računa o ličnoj higijeni, lik je neuporedivo više fit opcija za vas. I dosta jeftinija. 

Лична хигијена?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Zar uopšte postoji dilema, ako se setite da je Leday bio najkorisniji igrač vaše ekipe? Na stranu ponašanje i nevođenje računa o ličnoj higijeni, lik je neuporedivo više fit opcija za vas. I dosta jeftinija. 

Ova glupost sa higijenom se odomaćila izgleda 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Smajli i Madar mogu da budu samo bolji. Aleksa konstanta. Panter, Ledej i Naneli okosnica. Danilo da pripali koju i bude što manje na terenu. Koprivica više popunjava broj, zbog oporavka nažalost. Fali dakle 5 igraca.

Link to comment
Share on other sites

Baš sam se skenjao za Exuma, više nego da je otisao u nekog EL kontendera. Kod nas je bio jako bitna supstanca koja se da tesko valorizovati na papiru, a sad ide u Dalas da igra garbidz tajm ili kad se Kajriju digne patka da ne igra, a i tad ce morati da se bori za minute.

Da li je porez u NBA na minimalce takodje cca 50%, pa ispada da je momak otisao za 1.4 milona dolara neto, a u karijeri je vec uzeo cca 20 miliona neto u NBA. Pri tom, samo na godinu dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, greenenvy said:

S tim sto bih iskreno voleo da vidim ledja Andjusicu. 


Iako mi je pojeo zivaca i zivaca ovu sezonu, nekako mi je bilo jako drago zbog njega kada ga video sa peharom. Mislim da bi njemu najvise pomogao jedan dobar psiholog, decko ima sva moguce potrebna oruzja, ali ne ume da okine pa to ti je. Pod konstantnim je pritiskom, svaki put kad ima loptu misli da mora da uradi nesto spektakularno, a obicno se to zavrsi promasajem ili izgubljenom loptom. Samo da se opusti, povrati samopouzdanje, radi ono sto je najpamatnije u datom trenutku i moze da bude ozbiljno "pojacanje" za nas. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fedor said:


Iako mi je pojeo zivaca i zivaca ovu sezonu, nekako mi je bilo jako drago zbog njega kada ga video sa peharom. Mislim da bi njemu najvise pomogao jedan dobar psiholog, decko ima sva moguce potrebna oruzja, ali ne ume da okine pa to ti je. Pod konstantnim je pritiskom, svaki put kad ima loptu misli da mora da uradi nesto spektakularno, a obicno se to zavrsi promasajem ili izgubljenom loptom. Samo da se opusti, povrati samopouzdanje, radi ono sto je najpamatnije u datom trenutku i moze da bude ozbiljno "pojacanje" za nas. 

 

Ne znam, ja nisam od njega ocekivao bog zna sta, tako da ne znam odakle takav pritisak. Mislim da on radi neke stvari koje mu nisu u opisu posla. Kontrola lopte mu je apsolutno nikakava i stalno pokusava neke pasove koje veze sa zivotom nemaju. Mislim da je bilo nekoliko utakmica gde je imao po 4 izgubljene sto ne za njegove minute katastroficno. Da je to makar nadoknadjivao nekim sutem za 3, nego je i to radio prilicno lose za svoj standard. 

 

Setite se da je malo falilo da nas on licno kosta domaceg terena protiv Cedevite. 3 potpuno otvorene trojke koje je promasio i omasen zicer. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, greenenvy said:

 

Ne znam, ja nisam od njega ocekivao bog zna sta, tako da ne znam odakle takav pritisak. Mislim da on radi neke stvari koje mu nisu u opisu posla. Kontrola lopte mu je apsolutno nikakava i stalno pokusava neke pasove koje veze sa zivotom nemaju. Mislim da je bilo nekoliko utakmica gde je imao po 4 izgubljene sto ne za njegove minute katastroficno. Da je to makar nadoknadjivao nekim sutem za 3, nego je i to radio prilicno lose za svoj standard. 

 

Setite se da je malo falilo da nas on licno kosta domaceg terena protiv Cedevite. 3 potpuno otvorene trojke koje je promasio i omasen zicer. 



Apolutno se slazem da je vecinu utakmica odigrao bas lose, meni su upecatljive dve kuci protiv reala, kada je dobio prostor i priliku da iskoci, da se pokaze i udje u legendu, a njega nigde nije bilo, a i ono sto je pokusao nije uspeo. 

Sa druge strane njegova statistika uopste nije toliko losa, momak ima u EL 44% za tri, preko 50 za dva, skoro 90% bacanja, nesto malo preko 1 izgubljene lopte, ali je utisak da kad god je trebao, kad god je bilo gusto, on je ili promasio ili izgubio loptu. 

Opet kazem, moze biti jedno ozbiljno i nenadano pojacanje za nas, ako se sabere u glavi kao sto je Panter uradio na pola sezonu i pocne da radi prave stvari za ekipu, jer niko od njega ne ocekuje nista spektakularno, odigraj odbranu, pogodi otvoren sut, pogodi pacanje i ne gresi. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...