Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

12 minutes ago, Beonegro said:

Po meni je propust što nismo doveli Williams-Gossa ako već baratamo tim nekim parama, on je i dalje gladan, mislim da će ove sezone imati ekstra motiv da se dokaže, jer ga Real nije zadržao iako bez njegove partije u G3 u Beogradu ne bi vidjeli F4.

Za trojku bi trebalo pratiti šta će na ljetnjoj ligi da uradi Louis Olinde, ima elitnu visinu i dužinu za tu poziciju, a mislim da ima popriličan upside, procenti u EL 2022/23 su mu jako dobri, 59/39/80. Ako ne dobije ugovor u NBA, ja bih ga doveo.

 

EDIT: Mirotić, Sloukas i ostali isluženi likovi nikako, eventualno ako hoće za svoj ćef i za male pare da odigraju sezonu u KKP kao pomoćni igrači.

Takođe mi nije jasno zašto smo potpisali Puntera prije nego što smo riješili pitanje Exuma, za mene je on okosnica naše spoljne linije, two way igrač na tri pozicije, ako treba.


Ne ulazak u bilo kakvu pricu sa Gosom, ostri demanti ponude Slukasu su (po meni) znak da je prioritet da se Exum zadrzi i da se ne muti previse ta voda. Cekamo prvo da vidimo sta ce biti sa njegovim ocem pa onda i sa njegovim ugovorom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Beonegro said:

Takođe mi nije jasno zašto smo potpisali Puntera prije nego što smo riješili pitanje Exuma, za mene je on okosnica naše spoljne linije, two way igrač na tri pozicije, ako treba.

 

Zato sto je Panter najbolji suter i najtrazeniji igrac Evrope, nas kapiten i najbolji igrac na svojoj poziciji u ovom momentu. Zadrzavanje njega daje glasnu poruku svima ostalima, bilo da se radi o nasima ili (za sada) tudjima.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, longbowman said:

Iskreno, ja se slažem da bi trebali da batalimo jurcanja za nekim velikim imenima koja su u poznim godinama.

 

 

Sto nismo radili prethodne dve sezone od kada je Zeljko tu ni jednom i svaka takva prica se zavrsavala na novinarskim/insajderskim lupanjima. Najstariji igrac kog smo doveli u tom periodu je Naneli, u tom trenutku star 32 godine i jedan dan. 

Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, fedor said:

Sto nismo radili prethodne dve sezone od kada je Zeljko tu ni jednom i svaka takva prica se zavrsavala na novinarskim/insajderskim lupanjima. Najstariji igrac kog smo doveli u tom periodu je Naneli, u tom trenutku star 32 godine i jedan dan. 

 

Nemam neke insajderske informacije pa se oslanjam na novinarska lupetaranja. 

 

Kako se krenulo sa Mirotićima, Slukasima, još samo nam je ostalo da otmemo Rendolfa iz Reala i penzije.

 

Nadam se da će i ove sezone biti isti slučaj, dovodjenje igrača u prajmu na deficitarnim pozicijama i mladih igrača poput Madara koji mogu da stasavaju uz te igrače.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, longbowman said:

 

 

Nemam neke insajderske informacije pa se oslanjam na novinarska lupetaranja. 

 

Kako se krenulo sa Mirotićima, Slukasima, još samo nam je ostalo da otmemo Rendolfa iz Reala i penzije.

 

Nadam se da će i ove sezone biti isti slučaj, dovodjenje igrača u prajmu na deficitarnim pozicijama i mladih igrača poput Madara koji mogu da stasavaju uz te igrače.


Niti jedno pojacanje za dve godine novinari nisu pogodili, bukvano ni jedno i dok klub nije izbacio sliku skoro niko od tih ljudi se nije ni spominjao u kontekstu dolaska. 
Ono sto sam ja cuo je da se stvarno prica sa Miroticem, e sad dokle je ta prica dosla, koliko para on trazi, kakvo je stanje sa ugovorom u Barsi, da li ce mozda kod cigana, da li ceka da Vezenkov ode pa ce u Oly, to niko ne zna osim njega, ali svakako i Nikola je 91 godiste i nije star igrac. 

Link to comment
Share on other sites

Nama bi umesto Pape najvise legao Bertans, s tim sto bi poprilicno odmarao i Ledeja. Ali to je wet dream bar jos godinu dana, mozda i dve. Mada iz godine u godinu ima sve manje utakmica i munuta. Sad je trejdovan u Thunders-e. On bi bio pojacanje dostojno F4.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Je l` da da nam je prelazni rok monoton?

Ne nagadja se, ne jure se insajderi po mrezama, uprava radi svoj posao, strucni stab radi svoj posao, marketing svoj....

Milina!

:classic_biggrin:

Kamo sreće da nas napuste Dante, Naneli i Lidej pa da bude jurnjava.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alek The Great said:

Nama bi umesto Pape najvise legao Bertans, s tim sto bi poprilicno odmarao i Ledeja. Ali to je wet dream bar jos godinu dana, mozda i dve. Mada iz godine u godinu ima sve manje utakmica i munuta. Sad je trejdovan u Thunders-e. On bi bio pojacanje dostojno F4.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

Hmmmm, možda ga katuju Tandare Mandare da offloaduju njegovu poveliku platu iz capa...

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm, možda ga katuju Tandare Mandare da offloaduju njegovu poveliku platu iz capa...
Mislim da na kraju sledece godine Bertans ima pravo da prekine poslednju godinu ugovora. Uzeo je poprilicno novca do sada, ali 10 milke po sezoni bi bilo ludilo oprostiti, a nije kao da je mlad pa da kazemo da ima vremena da zaradi.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk


  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, longbowman said:

Iskreno, ja se slažem da bi trebali da batalimo jurcanja za nekim velikim imenima koja su u poznim godinama.

 

Postoji razlog zasto se pominju samo imena koja su u poznim godinama - zato sto je to jedino sto je ostalo da nesto vredi od evropskih igraca.

 

Ako neko misli drugacije, neka mi navede po trojicu igraca mladjih od 30 godina koji su:

 

a) Evropski igraci ili oni koji su navikli na evropski stil kosarke.

b) U stanju da igraju odlicno na evroligaskom nivou.

Link to comment
Share on other sites

Jurite Slukasa, bez obzira što javljaju da nisu poslate ponude, hteo bi Željko da ga dovede.

 

Exum ide u NBA, Dalas

Traži se njegova zamena

 

Ledej bliži odlasku nego ostanku

Papapetru imao plan sa Pao ali se malo komplikuje.

 

Problem je Mađar, hteo bi Željko da ostane no može se desiti da ode u Boston i klub ga ne bi zadržavao, ali tu je onda problem i 2. ballhandler-a

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...