Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Zvanično nema ništa, ni od KLS da neki tim ne igra, niti od KKP da ne može.

 

Što se tiče prošle godine KKP je dobio maksimalne kazne po pravilniku KLS.

Izbacivanje nije bila opcija.

 

A sad malo ozbiljnije i aktulenije teme, pripreme za majstoricu top8 su u toku, gleda se Real Unikaha na AS1.

Real odmara Tavaresa, Rodrigeza, Rudija, Hezonju i Hangu.

Link to comment
Share on other sites

Real dobio Unikaku (i dalje zombi od ekipe) 102:90.

Tavareš, Hezonja, Poarie, Fernandez i Rodrigez nisu bili u sastavu.

Ljulj dobar, 23 poena za 25 minuta, Gos i Musa takođe dobri.

Jabusel 28+11 za 37 minuta, 5/7 za 3.

 

Ukoliko Real izmrška Jabusela, treba da probamo da ga dovedemo (ne kažem da je to lako, imaće on opcija u EL, možda i u NBA, a sigurno može da uzme velike pare i u Kini, ali treba da probamo sa kompletnim paketom solidne pare + Željko + glavni igrač u ekipi + navijači). Mislim da kao stretch petica može da bude najbolji igrač EL.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Beonegro said:

Ukoliko Real izmrška Jabusela, treba da probamo da ga dovedemo (ne kažem da je to lako, imaće on opcija u EL, možda i u NBA, a sigurno može da uzme velike pare i u Kini, ali treba da probamo sa kompletnim paketom solidne pare + Željko + glavni igrač u ekipi + navijači). Mislim da kao stretch petica može da bude najbolji igrač EL.

 

Kupere, vrati Beu nalog!

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ChrisJudd said:

Zato što se bojimo.

 

Glupo, ali legitimno. I odgovor i razlog. 

 

Ne vidim poentu u obesmisljavanju KLS, nije da je sad neko elitno takmicenje al ono nemamo bolje. 

Nit ste izdali saopstenje zasto bojkotujete, pa da zna covek nego ovako kao mi necemo a vi razmislite zasto. Pametnom dosta. Ako nista propustena dobra sansa da se napuni Arena na KLS to bi bila bas epska fora da iznervirate Covica jos jednom. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Tamburinjo said:

Pametnom dosta. Ako nista propustena dobra sansa da se napuni Arena na KLS to bi bila bas epska fora da iznervirate Covica jos jednom. 

 

ako nista, dobra sansa da se dodatno sanira dug za porez [pametnom dosta]

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/7/2023 at 6:27 AM, wrach said:

 

Ja bih dodao i Tavares car

Mali je ljakse u najavi. Ako nekom nije jasno, postovanje prema starijima i te trule fore, koje su valjda prevazidjene... Tavares se poneo smekerski. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...