Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Rodni legenda. Legendarna minijatura u Atini protiv Oly-ja i cuvanje Riversa.

 

Iako je kratko bio, meni jedna od omiljenih “kompletnih pojava” je Blake Stepp. Kakav sut…kakav pokeras :classic_biggrin:

 

 

Edited by Klipan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

jedan iz arhive:

 

On 12/30/2022 at 4:02 PM, pendulum said:

Ne bih previše o utakmici pošto ste sve pokrili. Ja se slažem da ovo "rudarenje" (koje mom srcu prija btw) neće moći na duže staze ali zasad daje rezultate. Verujem da će se polako praviti balans i da će se vremenom vratiti i taj šut koji ova ekipa i te kako ima da ponudi u izobilju.

 

Ja bih malo da se igram sa rasporedom i maštanjem o TOP 8. Mi smo ušli sad u jedan niz od 11 utakmica koji bi mogao da bude dosta povoljan po nas ako se sve bude odigralo po nekim očekivanjima javnosti.

 

BAJERN
MONAKO
Makabi
BASKONIJA
Valensija
Zvezda
ASVEL
Žalgiris
Bajern
FENER
ALBA

 

Velikim i boldovanim slovima su domaćinsta.

 

Po meni 7 pobeda minimalno je neophodno, a poželjno 8 da bismo bili u igri za plejof (1 već ostvarena sinoć).

 

Tako bismo bili na skoru 13:13 ili 14:12 pred narednu etapu.

 

Zatim, ulazimo u pakleni finiš.

 

Poslednjih 8 kola:

 

Virtus

Armani

Efes

OLIMPIJAKOS

BARSA

REAL

Monako

PAO

 

Presudna će biti ova izuzetno zajebana domaćinstva protiv najjačih. Ako se i nakon ovih 8 kola zadrži učinak od jedne do dve pobede preko 50%, imamo dobru šansu za TOP 8.

 

Sve ovo pišem najviše iz razloga da vidite koliko je zajebano plasirati se dalje. Verovatno će biti i nekih iznenađujućih pobeda na strani i poraza kod kuće tako da jbg..uživati u basketu i ići tekmu po tekmu.

 

 

Kada se završila tekma sa Monakom, pomislio sam na ovaj post. Napisan na 7-9 ako se ne varam, kada smo već imali nekoliko kikseva i tek pokazali znake života. 

Tada sam bio u fazonu da samo želim da do kraja makar ostanemo u nekoj matematilkoj priči oko prolaska dalje.

 

Uglavnom, brat @pendulum ovo update-ovao iz kola u kolo i širio optimizam. I uvek sam voleo da pročlitam te postove i pomislim pa dobro, moglo bi ovo ovako da bude... 

Svaka čast i hvala ti na tome.

 

 

  • Like 7
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

E sad ovako, nadam se da sutra necemo kalkulisati pod impresijom da nam bolje lezi Real, vec da idu na pobedu i na taj nacin se zahvale navijacima, te u velikom stilu zavrse ovaj deo. 

 

Neka je i Barsa, snaci cemo se. Ili necemo. Nema veze. Samo zelja za pobedom sutra i pristup na 110%.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...