Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

6 hours ago, Ne sam Safete said:

Ne znam, ja sam kao Lesor pregorio, svaku tekmu po 40min, bez ijedne zamjene. Sve jinxove sam potrošio... Neka sad mladji povuku.

 

Ne znam jesam li mladji, ali sam gledao mec na telefonu. Ovo je tek drugi koji sam uspeo da ispratim ove sezone. Prvi je bio protiv PAO

 

Za ovaj finis i nekoriscenje faulova...mi smo najtalentovanija grupa glupaka koja je ikada pikala lopte. To sam morao da izbacim iz sebe.

 

Sad slede pohvale 🖤🤍🖤

Link to comment
Share on other sites

ovo je bilo na čistu želju

 

moram da odgledam ponovo da tačno vidim šta se desilo, ali ovako sveže mislim da se na kraju ipak osetilo da su oni igrali u sredu a mi u utorak

 

highlight večeri - Clayburn izvodi loptu a više od 15k ljudi viče faul 😂😂

 

e da, prošao i 1&manje, opa

  • Like 6
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Nakon derbija uzeh mali predah i od foruma (makar od nekog aktivnog učestvovanja, a i čitanje vrlo kontrolisano), a silom prilika i od gledanja mečeva. Naravno, to ne znači da je bilo manje nervoze nakon onih poraza, a u nekima su se i ukačili ključni momenti na telefonu. Elem, ono što sam htio reći

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

Nadam se da će sezona učiniti da joj mnoge druge pobjede zazmu presto, ali ova pobjeda večeras mi je možda i najdraža u ovom dosadašnjem Žocovom mandatu. Toliko je ovo bio gadan momenat. Izgubilo se sve što se moglo izgubiti, i to na kakve načine, i onda dolazi utakmica protiv aktuelnog šampiona gdje treba nekako da se vadiš iz kanala. I sam tok meča, vidiš od starta da se ekipa bori i da želi da se isčupa, ali većina stvari ne ide od ruke, protivnik opet pogađa te neke bitne koševe, stiče se utisak da rutinski odrađuju...ali onda, na čistu neku želju i energiju čupaš i grebeš do samog kraja, i uspijevaš da prelomiš. Bravo mi. I za tim i za ljude koji su bili večeras tu da podrže.

 

Pisaćemo se ovih dana o samoj košarci i analizi, ali neki generalni utisak mi je da je kapiten odigrao jednu baš zrelu partiju (bez izgubljenih lopti, 4 asistencije), da pokušavamo da malo ipak raširimo rotaciju i da je ovo defanzivno ipak bio pomak.

 

NANELI SMO IM PORAZ BRE!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

E da, još dve impresije pre nego što pogledam utakmicu ponovo:

 

1. Neverovatno mi je koliko je ljudi došlo. Nisam očekivao niti verovao, što dovoljno govori o meni, sram me bilo. Bravo ljudi.

 

2. Najtiši minut ćutanja kome sam ikada prisustvovao. Bukvalno mi je krenula suza iz oka, a nisam bio neki preterani ljubitelj trenerskog Mihinog dela (kao igrač je bio zmaj, jeste znao da ukopa reprezentaciju tu i tamo, ali je stvarno bio legenda). Opet bravo braćo i sestre

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Wingwalker said:

Ali Rajko čeka deset minuta da postavi pitanje i onda zabaguje sa: "...posebno u situaciji u kakoj ste bili i u kojoj ste bili...''.

Rajko & Rada samo je Rolls Royce vredniji brend.

Kao sto prizivah danas ajde jednu na gurku da upalimo.

Bacanje za loptom Dantea  hajlats

Edited by odupri se ludilu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dzep said:

2. Najtiši minut ćutanja kome sam ikada prisustvovao. 


Baš. Mnogi su se baš skenjali danas, Miha je bio nešto posebno u životima mnogih od nas, za mene i simbol neke dečačke emocije prema sportu i životu. 
 

Baš smo dobro otvorili meč energetski, generalno sem Valensije smo dobro otvarali ove EL mečeve kući ali videlo se da postoji to nešto preko. Mnogo mi je drago što je tim uspeo da prebrodi sve naivne greške i propuste kojih je ponovo bilo, ali i loše šutersko veče. Sve ostalo je bilo odlično, čak i preko toga. 
 

Videćemo koliko će ovaj trijumf značiti na polju samopouzdanja, sigurno je laknulo svima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

00:33

 

Iskreno se nadam da je ovo večeras bio plod tog istog rada.

 

Bilo je brain fartova, prvo poluvreme ofanzivno fijasko, ali je sad već zanemarljivo u poređenju sa onim što smo dobili i imali u ovoj utakmici.

Prelepo veče i konačno jedan normalan početak vikenda, 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...