Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Večeras na predstavljanju biće k'o na terminu kad čekaš ortake pa se raduješ svakom ko se pojavi.

 

Iskreno, propustio sam kada je tačno Vezenkov postao ova sila od igrača. Bukvalno sve radi, od pozivanja akcija i raspoređivanja igrača u napadu, do prljavih poslova, blokova i skokova. Opasan po koš na mnogo načina uz odličan pregled igre i veliki broj asistencija. 

 

Olimpijakos je ozbiljna mašina za mlevenje, bez obzira na dva vezana poraza kod kuće. Naročito zbog tih kikseva očekujem da večeras idu punim gasom od prvog do poslednjeg minuta. Tako da, samo da što pre dođe taj poslednji minut i to je to.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shikamaru said:

Brodzianski ili Onuaku, da možete da birate?

 

Onuaku je mnogo bolji igrač.

 

Međutim, stvar koncepcije.

Pored Lesora, dobro je imati drugačiji profil, streč opciju. Takođe, kada bi došao Onuaku, a vrati se Balša, imali bi 3 teške petice. A Vlada možemo da koristimo na obe pozicije.

 

Takođe, deluje inteligentnije, da bi lakše mogao da pohvata akcije.

 

Sve u svemu, ostao mi u sećanju kao dosta nezgodan igrač. Repku je ubio u oba meče, 22 i 23 poena.

Od mana, pre svega odbrana, koja generalno nije loša na 4, ali na 5 će sigurno biti. Plus dosta slab u skoku. Tako da neki naši problemi ostaju, ali u napadu će biti opcija više.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Smajli će izgleda biti druga petica, mi zapravo dovodimo četvorku.

Smajli je prošle godine i bio korisniji kao petica 

Ali u suštini mislim da će se oni po potrebi tj po protivniku rotirati

Edited by Shikamaru
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26-27 minuta pristojne igra, al posle toga potop. Naleteli smo na super kvalitetnog i motivisanog protivnika, koji nije popustao do kraja.

Ne moze se sa ovako kratkom rotacijom nista.

 

Pozitivno je - pokazivanje znakova zivota Papapetrua

 

P.S. Madar ima takve amplitude u igri da je u nekim utakmicama tesko poverovati da je to jedan igrac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jebi ga.

 

Utucen sam, ne i ljut. Bio sam razocaran sa vucemo se kao babetine-pristupom na startu meca, ali su se ubrzo ipak doveli u red i zaigrali vrlo dobro (na mahove i odlicna odbrana). Kao sto rekoh na lajvu, kada su morali da udju Glas i (umereno) Tristan, to je bilo to. Ali najvece razocarenje mi je Madar, koji je odigrao jedan od najgorih meceva u KKP. Bezidejan, preplasen, neprecizan, spor. Jbg, growing pains, valja istrpeti.

 

Nije pomogao ni kriterijum gde su sudije pustile da nas bukvalno prebijaju. 

Link to comment
Share on other sites

Pa prvo treba da dođe preko Norveške.
Neće on pre utorka biti u BG.
Pitanje je da li će i 2 treninga odraditi za Makabi.


Što se tiče utakmice, nekima je išlo, nekima nije, ali su svi dali svoj trenutni maksimum. I sve što je karakteristično za mlade igrače.

Teraj dalje...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...