Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

4 hours ago, Alek The Great said:

Retko ce se desiti da kapiten ima ovako los dan, ali nekako mi se cini da je veceras klupa zakazala. Ovi sto su ulazili su bili katastrofa. Bas smo se ispucavali za 3p. 

Ne bacam foru, posto nemam pojma, ko vam je uopste kapiten?

Link to comment
Share on other sites

Ne nego nema logike da kapiten bude stranac koji ce verovatno vec iduce godine napustiti klub i koji je izrazito iso igrac. Kakav primer timskog duha on moze da da ostalima? Da, cak mi i Trifa ima vise logike kao neko ko je domaci, mlad i najduze u klubu, a verovatno ce ostati u klubu jos koju sezonu. Znam da nemate igrace sa stazom duzim od jedne sezone, ali cak bi mi i Avramovic ili Smajli imali logike vise od Pantera. Samo moje misljenje, ne znaci da sam u pravu....

Edited by Gudura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

zasto iso igrac ne bi bio kapiten? ne radi on to na svoju ruku, vec je to projektovana uloga

 

a punter, osim sto je poturica, je senior po stazu u ovoj ekipi, tako da je kapetanska traka po meni krajnje logicna. taman mu daje dodatnu odgovornost  neki lazic ce svejedno biti odgovoran, jer nema kud.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Benito said:

Prosto neverovatno da vi niste svesni kakvog talenta imate u Balsi i kakva je stetocina Lesor.

 

Sirov je, preskočio je fundamente na koledžu. Ofanzivni repertoar mu je sveden na kucanje i ništa više, post igra ne postoji, još kad proba neki fejd-avej jer nije u mogućnosti da uzida četvorku.. Korake pravi konstantno, danas su mu 2 puta oprostili. Prosto neverovatno da ništa nije radio letos da unapredi igru. Elem, kapiram da će dobiti minute u ABA da se razvije, ali tanka priča čini se. 

Potrebna je jedna petica sposobna da preuzima, da može da brani pik, štiti obruč, kontroliše skok. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Instinkt said:

 

Sirov je, preskočio je fundamente na koledžu. Ofanzivni repertoar mu je sveden na kucanje i ništa više, post igra ne postoji, još kad proba neki fejd-avej jer nije u mogućnosti da uzida četvorku.. Korake pravi konstantno, danas su mu 2 puta oprostili. Prosto neverovatno da ništa nije radio letos da unapredi igru. Elem, kapiram da će dobiti minute u ABA da se razvije, ali tanka priča čini se. 

Potrebna je jedna petica sposobna da preuzima, da može da brani pik, štiti obruč, kontroliše skok. 

 

Posledica igranja odnosno treniranja na koledzu, pogledati pod Jovanovic, Jankovic, Ristic...

Mlad je, mislim da mu ne treba mnogo da uklikeri, ne znam ko radi sa njim van regularnih treninga.

Svakako se slazem sa upisom gore da je Lesor stetocina i luzerski mentalitet, Balsi sa druge strane treba samo da se poklopi par stvari i ceka ga lepa karijera...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Momak sa brojem 32 najefikasniji 🙂

Punter 18 minuta.

Najvise su igrali Papa i Naneli.

Danila sam dosta gledao zadnjih sezona ali sam opet prijatno iznenadjen kako izgleda u napadu. Vidi se iskustvo, i danas je dosta morao da glumi pleja.

Tristac cim je usao imao je 2 potpuna poguba u odbrani

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...