Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

ko osvoji aba, mora da promeni ceo tim, inace se oduzima titula, takvo je pravilo. a ako budes uzastopni prvak 2-3 sezone, onda ostoja mora da sastavlja ekipu.

 

cisto da vas uputim

Sve jasno, svaka sličnost je slučajna. 

Za potpunu sliku fali BCP (basketball club Prislonica) iz kog nam dolazi mali od Ostoje za prvog pleja i pisaća mašina marke Remington za pisanje saopštenja. Ona kucaća mašina je za šasije.

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Nemam dokaz, ali Lesora bi od svih stranca trebalo da najlakse mozemo da zadrzimo. Finansijski i emotivno 😄

 

A opet, svuda se pise da je prakticno vec otisao, sto meni govori (ako se ispostavi kao tacno) da se za njega nije zagrizlo kao za ostale u pokusajima da se zadrzi.

 

Njegovi highs su bili visoki, lows katastrofalni. Ako nista, voleo bih da ostane kako ne bi pojacavao rivale i nama sledece sezone pravio probleme u reketu

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, odupri se ludilu said:

Sve jasno, svaka sličnost je slučajna. 

Za potpunu sliku fali BCP (basketball club Prislonica) iz kog nam dolazi mali od Ostoje za prvog pleja i pisaća mašina marke Remington za pisanje saopštenja. Ona kucaća mašina je za šasije.


I odlično baratanje Excel tabelama, da ne zaboravimo.

 

😁🤪

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Momak je bio jedan od dvojice najboljih u EL na najdeficitarnijoj poziciji u Evropi, plus mu je istekao ugovor.


Moje mišljenje je da bi ga teško zadržali i da ima ugovor za sledeću sezonu.

Ako bih rangirao po verovatnoći ostanka to bi bilo ovako... Nuna, pa Exum, pa Ledej i na kraju Panter i Lesor.

Exum je u karijeri zaradio preko 50 miliona, pa je moguće da mu 100k- 200k neće predstavljati razliku između prijatne sredine, trenera i uloge.

Link to comment
Share on other sites

Nama će problem biti zameniti Pantera i Lideja.
Najboljeg napadača EL u ovom trenutku i najkorisniju četvorku EL u ovom trenutku.

Lesor nije X faktor, Dante ne znam koliko može vezati i drugu sezonu bez veće povrede. (Mnogo ih volim obojicu da se razumemo)

Nuneli je bitan mnogo zbog iskustva.

Papa, Madar su zamenljivi.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, odupri se ludilu said:

Sve jasno, svaka sličnost je slučajna. 

Za potpunu sliku fali BCP (basketball club Prislonica) iz kog nam dolazi mali od Ostoje za prvog pleja i pisaća mašina marke Remington za pisanje saopštenja. Ona kucaća mašina je za šasije.

 

Za sasije ne treba Remington

 

udarna-slova-8mm-festa~3572.jpg

 

1400 RSD platis i sluzi dok te ne uhvate.

 

:s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, jedibojan said:

Za Lessorta se slazem, sto se tice Zeka mislim da je to posledica cinjenice da je celu sezonu giljao bez izmene

 

Upravo to, nema teorije da se drži toliko visok nivo. 

 

10 hours ago, uvrnuto said:

 

Ja sam čuo za Lesora da je Barsa done deal.

 

Takođe sam čuo i za Slukasa, kao što si pomenuo. Možda bi @realno *w bio zadovoljan tako nekim igračem? 

 

Mada, s obzirom da mi je jedan od najboljih drugara profi odbojkaš, znam kako sve to funkcioniše i kako se menja na dnevnom nivou, pa čak da ni sami sportisti nekad ne znaju gde će završiti. Danas je u Istanbulu, sutra Kini, prekosutra Antini... Stoga se preterano ni ne ložim na sve te done deal-ove, makar bile i "jako" proverene informacije.

 

Da, videh za Slukasa, ali više verujem da se ti neki igrači kao što su on, Gos, Milutinov, spominju po automatizmu, čisto da se piše nešto.

 

Što se bilo koje priče o plejmejkerima tiče: primarna želja da ne menjamo ništa. Da, zadržimo Dantea, uz Madara i Aleksu, i da ni ne pričamo o tome. 

Isto mislim za Ledeja i Lesora. 

 

 

10 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Ne vidim zasto ne bi. Iste je visine kao Lessort, a tezi sigurno onako odokativno bar 7,8 kila, strasan raspon. God-like postavljanje za skok. On prakticno samo na 5 i moze da da nesto buduci da nema nikakav rejndz i nije ni blizu pokretljiv za ofanzivne zahteve EL. 

 

Moja greška, nešto mi se on učinio manji to malo što sam pogledao. 

 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Kronostime said:

Sto se tice tima: ovome svaka cast i zahvalnost na ostvarenom, a sto se tice pojacanja - tu izbor prepustam Zeljku, Savicu i ostatku strucnog tima. 

To je njihov posao a mi ovde mozemo da trejdujemo forumase izmedju topika s tim da sa @uini i @DameTime potpisemo 2+1 ugovor, a i @Kooineeperk da pristane na smanjenje plate.

:classic_biggrin:

Ja cu raditi iskljucivo u interesu srpske kosarke.

Ovde sam da pomirim zaracene strane.

Veci sam zvezdas od svih na forumu - budite vi zvezdasi na ovoj temi! 

Meni ne treba ugovor, jel ti verujes meni - verujes, i ja verujem tebi. Kraj. 

 

:57:

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Barkley#34 said:

Kamenčić u cipeli.

 

posto je ovde cca sezonuipo sve odisalo optimizmom i verom u zeljka, pa sam dolazio da vas upozorim kako je njegov prajm prosao, da voli da juri sojke po kafani i da se sa prangijatom ne osvaja titula. eh, to su bila vremena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...