Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Sad mi kaze drugar, ovaj umni bolesnik od jakovljevica je branio i onog radikalskog smrada sto je potegao stolicu

 

taj deo nisam uhvatio, samo ono pusenje vucicevog qrca

Edited by djole
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

sada jedna u 10 godina i jedna u dve zeljkove sezone od 8 mogucih.

 

Pa polako druze, malo dok se zagreje masina, poslozi ekipa, Panter nauci da bude kapiten, nije navikao Zeljko na ovo nase blato. 

Link to comment
Share on other sites

Kakav redemption KP-a, i što se tiče karijere i što se tiče sezone (posle Reala), rasplaka se čovek. Videlo se koliko mu znači sve ovo. Uvek je lepo videti da igrač napreduje i sazri u karijeri, a on je napravio veliki iskorak.

 

Takođe kudos za Yamadara, u budućnosti top 3 plej Evrope. Fenomenalno čitanje igre ne samo u napadu, već i u odbrani, gde je konstantno agresivan i fokusiran. Opalio je par dobrih rampi, osica.

 

Sve u svemu, moglo bi se reći da je ovo za vas uspešna sezona (kvalitet rostera i utrošene pare vs rezultati). Top 8, bili ste na korak do F4, osvojena ABA liga. Ne znam kakva je situacija sa ugovorima igrača, ali ako se zadrži okosnica tima, kao što sam već pisala očekujem peak u trećoj Željkovoj sezoni. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, medobrundo said:

Dajte neki summary šta se desilo to na TV-u ili o čemu već pričate

Umesto dodela trofeja gledamo sns smrada jakovljevića kako botuje za sns, napada valjda košarkaše što idu na proteste, živeo precednik, zašto grobari skandiraju vucicu homosexualcu 

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...