Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


Recommended Posts

Posted
2 hours ago, DameTime said:

 

James je pogodio protiv Efesa, još jedan odlučujući šut u ABA itd. Bold: jebiga, i u NBA imaš igrača koji imaju sve vreme sveta da se nameste pa opet promaše odlučujuće šuteve.

 

 

Ja ne znam kako ti ne dosadi. 😄 Real je celu seriju, kao što pišeš, odigrao kao da im život zavisi od toga. Daklem uključujući prve dve utakmice koje su izgubili. E sad zamisli - i ti i protivnik odigrate maksimalno motivisano, a ti ga dobiješ dvaput, jednom na jedan posed, drugi put 15 razlike - šta je uzrok tvojih pobeda? Mislim mora da radiš nešto dobro, nije da se protivnik samo raspao, nije pojavio na tekmi itd.

 

Što se tiče ostalog, ne mislim da igrače KKP boli uvo za ABA. Verujem da im je stalo da osvoje, ali da im EL jeste još uvek u mislima i da je ova ekipa u najvećem psihičkom daunu od početka sezone. Da li će se iz istog izvući, bumo vidili.

Naneli je Partizanu doneo prednost domaceg terena u ABA jer im je izvukao guzicu protiv Splita kada su bili pred porazom kao protiv SC.

  • Like 2
  • Thanks 1
Posted (edited)
21 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Naneli je Partizanu doneo prednost domaceg terena u ABA jer im je izvukao guzicu protiv Splita kada su bili pred porazom kao protiv SC.

 

E to, sećam se da je bila neka tekma, samo nisam mogla da se setim koja. :classic_wink:

Edited by DameTime
interpunkcija
  • Like 1
Posted
4 minutes ago, Alex_Serbia said:

Goldberg, sa upornoscu jednog Alekse Avramovica. I preciznoscu Bena Simonsa.

Najbolji opis ikada 🍻

Posted
1 hour ago, Kosjan Willavić said:

Zna li se kakva je situacija sa Madarom?

 

Poslednje sto sam video je da je normalno stajao pored saigraca na zadnjem tajmautu. Mozda je to dobar znak.

Posted (edited)

Komšije, znam kako vam je.

 

Tako i mi ispadosmo od Milana u kvalifikacijama za Ligu šampiona, i to oni nisu ni trebali da igraju... i na kraju oni osvojiše. Užas.

Edited by John Terry
Posted

Apsolutni respect za Real. Voleli ih ili ne, zaslužili su. Ako je za nas mogla da ide priča da nam je tanka klupa, za Barsu/Olimpijakos to ne važi. Jednostavno odbijaju da umru, znaju kako se osvaja.

 

Sad da im uđemo u dva igrača pa da se bijemo sledeće godine opet.

  • Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...