Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

35 minutes ago, Volter said:

 

E ovo je drugi put u dva dana da nam se razlikuju mišljenja. :classic_biggrin: Jabuselea ti neću oprostiti. Sad te moram ispraviti. Novinar ima pravo da pita ali ovaj novinar jeste govno. Petrušev nije glup momak, slušao sam neke njegove izjave pred neku utakmicu i ima lepa zapažanja i nisu to oni jedni isti komentari koje često slušamo od mnogih sportista. Možda je najbolje bilo da nije dao nikakav komentar, ali verovatno zbog svega onoga što je bilo se Lesorom nije mogao prećutati. U svakom slučaju ništa strašno, ovde je problem kod mnogih navijača i jednog i drugog kluba što ne daj Bože da im malo okrzneš klub odmah sledi pljuvanje i pretnje. 

Ne govorim o izjavi niti o Petruševu nego o postupku dobijanja izjave a u tom cilju novinar može da postavi i potpitanje. Ne smatram da je loš zbog toga.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Del Piero said:

Novinar je mozda govno, ne znam ko je, ali pitanje je ok. Petrusev je mogao da ne prokomentarise, ovako je bezveze zakuvao. Mogao je da potkaci Lessorta i da tako zakuva, a tad bi bar bio u pravu, ovako je promasio celu loptu. Bentila su isto pitali i dao je normalan odgovor.

 

Ne radi se o tome da li je pitanje ok ili nije. Petrusev je jednostavno sad na crnoj listi kod navijaca Partizana i svejedno je sta ce da izjavi, vecina ce da ga pljuje. Cinjenica stoji da se on izmakao iz tuce, da se Kampaco izmakao iz tuce, i da tako treba jedan profesionalac da se ponasa, a sto su potvrdili svi do jednog akteri ove zadnje tuce u Madridu, u svojim izvinjenjima.

 

Dokaz za to je i fakat da je i Lazic na meti pljuvacine (ogradicu se, ne ovde, bar ne vecinski) samo zato sto je rekao da su uspesi Partizana njihova stvar i da na njega to ne utice. Sta god da je rekao, pljuvali bi ga. Novinari to znaju i obilato koriste da dobiju klikove i zato jesu, fakat, govna.

 

Cinjenica je da je odredjeni broj navijaca Partizana salty sto Petrusev nije otisao kod njih, jer su ga prethodno leto itekako dozivali da dodje. A realno nemaju razloga za time, imaju Lesora koji igra sezonu karijere, imaju ocigledno sve boljeg Smajlagica, imaju Ledeja, kad im se vrati Koprivica imace odlicno centarsku rotaciju. Sada je vec i jasno zasto Petrusev nije u Partizanu, jer nisu hteli da ga potpisu na jednu godinu i da mu daju ulogu lidera. Mi smo pristali na to.

 

Cinjenica je da Lesora nista ne opravdava za njegovo ponasanje, pa ni to sto je medju najboljim centrima evrope trenutno, pa cak ni to sto mu je tokom utakmice verovatno Petrusev nesto dobacio, ne znam sta, verovatno nije nista strasno inace bi ovaj to prijavio svom klubu. Nema opravdanja ni za koga ko se tuce na terenu, ali za to postoje kazne propisane pravilnikom.

 

Cinjenica je da su kazne za ovu tucu u Madridu premale, ali po meni je bolje tako nego da su sada oba kluba osakatili pred odlucujuce borbe. Cinjenica je i da je odluka nefer prema Partizanu jer su mu na jednu utakmicu uzeli dva ekstremno vazna igraca. 

 

Cinjenica je takodje, a to se iz dana u dan, nazalost i ovde pokazuje, da su ljudi slepi na nedela svojih ljubimaca. Njih opravdavaju, a protivnike kritikuju. Lesor je posle napada na Petruseva dobio ovacije i delirijum u publici. Jabusele je dobio ovacije i skandiranje.

 

Tako da, da rezimiram. Sta god Petrusev rekao ili ne rekao, bice kritikovan. Za njega je najbolje da uopste ne kontaktira sa novinarima vise.

 

Edited by John Terry
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uini said:

nema nikakvog controversyja sto ljulj nije suspendovan. tehnicka ili iskljucenje, sta je vec dobio, je primerena, posto se nije makljao.

Dragi moj uini, nema potrebe da dežuraš na forumu da bi supstituisao svoj subjektivni doživljaj dešavanja na terenu činjeničnom stanju, jer činjenično stanje ipak svi mogu da vide svojim očima, koliko god puta ti napisao suprotno:

 

 

1) Ljulj udara Pantera rukom;

2) sudija svira nesportsku;

3) Panter prilazi Ljulju, ali u tom trenutku još ne diže ruke;

4) Ljulj udara Pantera ramenom.

 

Prvi je udario Ljulj i to nakon nesportske, što je morala da bude još jedna nesportska, diskvalifikacija i, zbog svega što se iz ta dva udarca izrodilo, suspenzija.

Edited by Beonegro
  • Like 13
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Patriota iz kauca said:

U ljudskoj prirodi je da želiš više.

Međutim, realno treba skinuti pritisak sa ovih momaka.

Otišli su u TOP8 posle X godina bez EL, igraju najbolju košarku od kada pamtim Partizan. Pune arenu iz utakmice u utakmicu, podigli su hype oko KK Partizana na globalnom nivou, omlatili Real dva puta kući..

Da se osvoji ABA liga kao prioritet broj 1, ja sam prezadovoljan ovom sezonom nezavisno od ishoda ove plej of serije koja je obesmišljena ovom odlukom EL.

 

Svaka cast. Bices medju max 2% partizanovaca koji ovako rezonuju. Ja bih voleo da mogu imati ovaj stav. U realnosti, sami smo sebe sapleli u momentu kada je cak i trofej EL krenuo da se pojavljuje iza coska.

 

Bukvalno nikada necu preboleti ako ne odemo na F4 zbog suspenzija i povrede. Boli 2010., ali tamo je falilo sportske srece za finale koje svakako ne bismo dobili. Mi trenutno igramo najbolju kosarku u Evropi i tome ce sada skoro-pa-izvesno doci kraj. Ispadanje iz ovakvog ritma svakako pocinje sada.

 

Jos jednom, svaka cast svakom kome ce ABA titula nadomestiti moguci neodlazak na F4. 

 

P.s. da dodam da ovi igraci ne zele da se skine pritisak sa njih. Makar ovih 6-7 najboljih (od kojih sad nemamo 2, mozda i 3).

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ne sam Safete said:

Znam da je nemoguće ali trebalo bi zaboraviti sve ovo... Tekma je u utorak, momci da budu nabrijani, kao što hoće. Publika takodje, u okviru sportskog.

 

 

Ništa promijeniti nećemo tvrdeći da nam je učinjena nepravda.

Nije nemoguće, ako je Željko bio u stanju da bude onako miran nekoliko minuta nakon što je možda spasio život Exumu, ekipa će za pet dana biti totalno resetovana mentalno, posebno bez Matijasa kao jedinog lika u toj grupi koji dokazano ima problem sa samokontrolom.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beonegro said:

Nije nemoguće, ako je Željko bio u stanju da bude onako miran nekoliko minuta nakon što je možda spasio život Exumu, ekipa će za pet dana biti totalno resetovana mentalno, posebno bez Matijasa kao jedinog lika u toj grupi koji dokazano ima problem sa samokontrolom.

Više se odnosilo na forum, nego na ekipu.

U njih više nikako ne sumnjam.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, kendrick said:

Sada već ozbiljan broj bivših i aktivnih igrača se oglasilo povodom odluke. Košarkaška Evropa je skoro u potpunosti ujedinjena da je šteta naneta Partizanu pokretanjem sranja, pa onda dodatno ovim odlukama o suspenziji. Ima tu još dosta drugih igrača, novinara...
 

 

 

Llull će, kao i Rudy, svoje dobiti u utorak. Zamisli da budu u igri, na terenu dok primaju metlu 🙃 Ako njima dvojici nije problem da blate svoje dugogodišnje karijere i završavaju ih na ovakav način, zašto da nama bude problem da to gledamo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ne sam Safete said:

Više se odnosilo na forum, nego na ekipu.

U njih više nikako ne sumnjam.

Jebo forum, tu svakako ni nlavrnja ne može da banuje onoliko nickova koliko je drugova članova čiji je ćivotni pinnacle (što se kaže u Spuž) da nekome uspiju da dignu prEtisak.

Da se razumijemo, i to je neka vrsta kardija (kardioa?), tako da im fala đe čuli i đe ne čuli.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, kendrick said:

Sada već ozbiljan broj bivših i aktivnih igrača se oglasilo povodom odluke. Košarkaška Evropa je skoro u potpunosti ujedinjena da je šteta naneta Partizanu pokretanjem sranja, pa onda dodatno ovim odlukama o suspenziji. Ima tu još dosta drugih igrača, novinara...
 

 

 

Mirotic ljudina, iako zna da bi se Barca ukrstila sa nama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marvin said:

Cenim da je sad najteže mučenom Mateu. Taman je bio na pragu metle, mogao je ostatak vremena u Beogradu da obilazi muzeje, a sad mora opet da folira treniranje ekipe

 

Ćus(kija) Mateo tek sad ne zna šta će Obradović da uradi. Sa Panterom i Lesorom je bar imao neku predstavu :classic_tongue:

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Treba imati na umu da Real ima utakmicu i u nedelju, tako da nece bas odmorni doci u Beograd.

 

Nije zavidna situacija za nas, ali igramo pred nasim navijacima... postoji sansa da se ovo zavrsi u 3. Mnogo manja nego pre incidenta, al postoji.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Ne sam Safete said:

Znam da je nemoguće ali trebalo bi zaboraviti sve ovo... Tekma je u utorak, momci da budu nabrijani, kao što hoće. Publika takodje, u okviru sportskog.

 

Ništa promijeniti nećemo tvrdeći da nam je učinjena nepravda.

 

Ja sam u poslednjoj fazi varenja i prihvatanja situacije, obliznje sam ionako udavio. Imamo razloga da budemo salty, razocarani, ne nuzno & samo odlukom EL, vec zasto se prokleto desilo sta se desilo, dok smo jahali kosarkaske oblake. Ali da, slazem se, it is what it is.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Beonegro said:

Nije nemoguće, ako je Željko bio u stanju da bude onako miran nekoliko minuta nakon što je možda spasio život Exumu, ekipa će za pet dana biti totalno resetovana mentalno, posebno bez Matijasa kao jedinog lika u toj grupi koji dokazano ima problem sa samokontrolom.

Zbunjen sam, jel mozes da pojasnis boldovano🤔

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gudura said:

Zbunjen sam, jel mozes da pojasnis boldovano🤔

Nakon Jabuseleovog obaranja Exuma, ovaj je zavrsio iznad njega i nije nemoguce, da bi u tom ludilu, nastavio da ga udara.
Zeljko se nasao pored i nekako su se razdvojili.
Verovatno na to misli.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...