Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Ledej je pravi ironman, čovek skoro dve sezone igra bez zamene, nenormalna potrošnja i zaslužuje svaki evro koji dobija. Ne mogu ni da mu zamerim kad ostane bez goriva, ovo stvarno nije humana potrošnja, svaka mu čast!

 

Od večerašnje utakmice mi je najvažnije da se niko nije povredio i da smo pobedili.

 

Arhiviraj odmah, sledeći!!

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Smajli bi morao celo leto da provede u teretani, i ne samo to, da pazi na ishranu, nema bleje, bukvalno rudnik fazon pa šta bude. Prvi put kad ga nakon tri minuta trčanja gore dole budem video bez ruku na kukovima, znaću da ide na bolje. Do tada će sve da bude ups and downs.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Alek The Great said:

Tek sad vidim da protiv PAO igramo na veliki petak. Tu bi poseta mogla da bude bas upitna.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

 

Rasprodato vec nedeljama. Oni koji ne bi isli na tekmu zbog Velikog Petka su sigurno bili svesni datuma i nisu kupili kartu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Aleksa, na terenu, na klupi:


Efes: +16 (24min), - 3
Olimpijakos +18 (17min), - 3
Cedevita +11 (20min), - 8
Barselona +9 (16min), - 18
Real +4 (15min), +10
Fmp +16 (20min), - 10

 

Vrsi neverovatan pritisak na loptu, cime usporava napade i menja uglove dodavanja. U napadu je uglavnom nekonstantan ali ocigledno odbrana donosi ozbiljan plus.

Kad vec pisem da dodam par komentara nakon pobede nad Realom:

  • Istorijska utakmica, sto neko rece, gledacemo je u dokumentarcima za 10 godina :classic_love:
  • Neverovatan je pad u svakoj tekmi koji imamo u trecoj cetvrtini. I onda, ako se nekako dokotrljamo do cetvrte a i dalje da vodimo, onda se ponovo podizemo. To je bio scenario u nekoliko pobeda u EL, a ako bi uspeli da nas okrenu u trecoj onda bi se tesko vracali u cetvrtoj (Barsa, Zvezda u Kupu).
  • Svaki igrac koji je bio na terenu je doprineo, pa su se i svi koji su igrali upisali u strelce. 
  • Igraci su bas uzivali na terenu, sto se prenelo na publiku i atmosferu koja je delovala fascinantno.

Protiv Monaka nam ne dajem velike sanse, ali idemo rastereceno pa mozda iz toga proizadje neka suterska rapsodija. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dobar u piku said:

Ako su istine da Jaramaz dolazi nek nas sunce obasja samo da se Danilo ne gleda, takodje ako Makabi zagrize za Yama sjajno bi nam Gos legao, mislim da jedine 2 ekipe gde se on baš limitira su Real i Barsa.

 

jaramaz umesto madara bi bio downgrade, imho.

usput, potpuno drugaciji tipovi igraca. ja sam vrlo razocaran u jednom-westchester-knick-zauvek-westchester-knick ognjena. 

tu je kao neki spotup, eventualno prodor kada je puno bolji na temu od cuvara (nekad ni to, videti pod kvalifikacije protiv cetvrtog tima grcke), nula proaktivnosti u plejmejkingu. avramovic i madar su bolje opcije.

edit

tek u smislu zamene za andjusica mi je onako, nelogicno ali okej. menjas 10mins odbrane, za 10mins prangijanja. mislim, mozda je i to okej ali imas i trifunovica za tako nesto a i madara, avramovica

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

jaramaz umesto madara bi bio downgrade, imho.

usput, potpuno drugaciji tipovi igraca. ja sam vrlo razocaran u jednom-westchester-knick-zauvek-westchester-knick ognjena. 

tu je kao neki spotup, eventualno prodor kada je puno bolji na temu od cuvara (nekad ni to, videti pod kvalifikacije protiv cetvrtog tima grcke), nula proaktivnosti u plejmejkingu. avramovic i madar su bolje opcije.

edit

tek u smislu zamene za andjusica mi je onako, nelogicno ali okej. menjas 10mins odbrane, za 10mins prangijanja. mislim, mozda je i to okej ali imas i trifunovica za tako nesto a i madara, avramovica

Jaramaz samo I isključivo na 2, nikakve on veze sa Madarom nema, on je igrac koji zna da lepo da udje u seriju, a kao bek mnogo bolju kontrolu ima od Andjusica, odbrana nema se sta pričati tu je slabija verzija Wokapa i jedan od boljih na bekovskim pozicijama.

 

Ali pre svega on ima mentalitet za ovo područje, verujem da bi Djusa u Zenitu ubijao čak i u el, odbrana bi stekala ali napadački bi odličan bio, nažalost za Partizan mu fali mentalitet.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih se složio da je Jare downgrade za Jamadara. Jare je praktično dostigao svoj limit, a mali ima visok plafon. A ako se priča na temu ko bi mogao da zameni Anđušu, i podigne kvalitet, opet Vanja koplje ispred Jaramaza. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

ne znam zasto bi njih dvojica dosli da igraju 7 ili 10-12mins iza puntera (ili nekog skorera slicnog kvaliteta).

 

ma nevazno, gde se hvatam na prelazni rok u aprilu.

 

Vanja je sad najlaganije trojka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Instinkt said:

Ja bih se složio da je Jare downgrade za Jamadara. Jare je praktično dostigao svoj limit, a mali ima visok plafon. A ako se priča na temu ko bi mogao da zameni Anđušu, i podigne kvalitet, opet Vanja koplje ispred Jaramaza. 

Vanja je nerealan jer ima ugovor(ima i Jare ali ga Bajern ne zeli), Jare uz Kevina bi lepo legao sasvim drugi tip igraca, on bi mogao imati uloga kao Tonut u Armaniju koji je skuplji od nas sastav naravno.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam romanticna dusa. Posle nacina na koji je Djusa odlazio vec 2 puta, nadao sam se da je konacno dostigao svoj potencijal i da ce karijeru zavrsiti kod nas kao kapiten.

Partije iz zadnjih mesec dana su... Pa, neprihvatljive.

Da li to ima ikakve veze sa Jaretom ili ne, bilo ko od nas moze samo da nagadja.

Sve u svemu, vecina rostera je imala losu fazu ove sezone, tako da i Danilo ima pravo da se saceka.

Jare - uvek dobrodosao

Edited by jedibojan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...