Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Verujem da ce se igraci svojski potruditi da pobede u petak, da nece biti pristup samo da ovo prodje, pa nam stize PAO. Zeljko im prvi nece dopustiti takav stav, a i sami igraci mi deluju kao da zele uvek da pobede, narocito u EL. 

 

Druga stvar je sto mislim da su nam sanse dosta manje, a i ovi pamte ono nabijanje u Areni.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Druga akcija:

 

Detail of match preparation against possible defensive responses: When Pop has a defender at 45º who can help and give 5 time to recover, he is punished by cutting behind him. Teacher.

 

A ovo smo završili tek trećom opcijom, što je relativno rano. Prva je pik Aleksa/Ledej, pa pick n pop Trifa/Smajli, i onda ide taj kat Alekse sa prostorom koji je omogućilo pokrivanje Smajlija od strane pomoći.

A da su se Abalde ili Hezonja spustili da pokriju to utrčavanje, imali bismo otvoren šut za tri sa jedne ili druge strane, prostor za extra pas itd.

Edited by realno *w
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, realno *w said:

 

 

Druga akcija:

 

Detail of match preparation against possible defensive responses: When Pop has a defender at 45º who can help and give 5 time to recover, he is punished by cutting behind him. Teacher.

 

A ovo smo završili tek trećom opcijom, što je relativno rano. Prva je pik Aleksa/Ledej, pa pick n pop Trifa/Smajli, i onda ide taj kat Alekse sa prostorom koji je omogućilo pokrivanje Smajlija od strane pomoći.

A da su se Abalde ili Hezonja spustili da pokriju to utrčavanje, imali bismo otvoren šut za tri sa jedne ili druge strane, prostor za extra pas itd.

 

Aj to, nego koliko vas je pomislilo da Aleksa ovo maši? 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

 

Iskreno ne, kada je Aleksa sa leve strane, očekujem da uđe i najteži ulaz preko centra, a ne ovo.

 

A zezam se, nego mi je sve čudno delovalo jer je levoruk. Bio je taj prijem na desnu stranu, okret i levom o tablu, "umesto" desnom na obruč. 

Mislim, naravno, on je uradio logičnu i prirodnu stvar, samo meni tako deluje

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...